TANIEC TOWARZYSKI

Marcin Kalitowski i Katarzyna Florczuk

Marcin Kalitowski i Katarzyna Florczuk

Dodano: 2017-09-30 | 16:21:56


Zakończyli wspólną - turniejową - karierę taneczną. Marcin - definitywnie, Katarzyna - szuka partnera.


Marcin Kalitowski i Katarzyna Florczuk
foto: Adam Socik / TwistService.PL


Za facebookowym profilem Szkoły Tańca Astra w Szczecinie informujemy:

Marcin Kalitowski (ośmiokrotny Mistrz Polski w tańcu towarzyskim, finalista Pucharu Świata i Mistrzostw Świata w 10-ciu tańcach) i Katarzyna Florczuk (czterokrotna Mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim) po dziewięciu latach sukcesów zakończyli wspólną karierę taneczną, ale jak napisał Maurice Bejart - "Taniec pozostanie w nich na zawsze."

Marcin i Katarzyna napisali:
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość wspólnego tańca i przeżycia wielu wyjątkowych chwil, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali nas na naszej drodze tanecznej. Tym, którzy nauczali i wierzyli w nas tym samym tworząc tę parę. Wszystkim, którzy kibicowali nam przez lata, dodając sił i wiary ? ogromnie dziękujemy!

My zaś dziękujemy im za moc wzruszeń, pasji i fantastycznych wyników sportowych. Życzymy, aby mogli równie pięknie realizować się w życiu i przekazywać wiedzę taneczną przepełnioną emocjami kolejnym pokoleniom tancerzy, pasjonatom tańca, osobom, które na co dzień przychodzą do Szkoły Tańca Astra, aby poprzez taniec wyrażać emocje i spędzić miło czas.

Marcin KalitowskiKatarzyna Florczuk
Dla Marcina jest to również zakończenie jego kariery tanecznej.

Katarzyna planuje dalszy podbój światowych parkietów tanecznych i jest w trakcie poszukiwania partnera.


Dziś jest
24 lipca 2024

KLUB KIBICA