MIĘDZY NAMI TANCERZAMI / 2011 / WYDARZYŁO SIĘ W 2011 ...

Przemek Łowicki & Marina Markova

Łowicki - Markova nowy duet

Dodano: 2011-11-12 | 20:50:52


Przemek Łowicki i Martina Markova od sierpnia 2011 tworzą nowy duet taneczny. Tydzień temu, 6 listopada, mieli swój pierwszy występ na turnieju w Azji - Singapore Open 2011.


Przemek Łowicki & Martina Markova
foto: Rob Ronda


Twist Service towarzyszy Przemkowi Łowickiemu prawie od początku jego kariery tanecznej. To już 10 lat!!! W kwietniu br. Przemek zakończył współpracę ze swoją poprzednią partnerką Astą Sigvaldadottir (Przemek i Asta nie tańczą razem ... ), a od sierpnia br. rozpoczął wspólną karierę z Czeszką - Martiną Markovą.

Na arenie międzynarodowej reprezentują Polskę, zaś w Polsce - Akademię Tańca Moniki i Ireneusza Sulewskich w Warszawie. Tańczą jako para zawodowa w Word Dance Counsil (WDC).

Chrzest turniejowy Przemek z Martiną odbyli tydzień temu (6 listopada), tańcząc i wygrywając równocześnie turniej Professional Open Latin w Singapurze. Na turnieju Singapore Open 2011 obecny był także fotograf, Holender Pan Rob Ronda, dzięki któremu możemy przybliżyć sylwetkę naszej nowej pary tanecznej.


Przemek Łowicki & Martina Markova
foto: Rob Ronda


Martina Markova
foto: Rob Ronda

Jednym z żelaznych punktów programu azjatyckich turniejów są występy gwiazd tańca - najlepszych par tanecznych świata, często aktualnych mistrzów świata. Tak było również w Singapurze podczas Singapore Open 2011, gdzie w pokazach zatańczyli Mistrzowie Świata Professional Standard - Arunas Bizokas i Katusha Demidova (USA), zaś w stylu latin czołowi tancerze zawodowi świata - Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy (Słowenia).

Turniej Professional Open Standard wygrali Włosi Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio, reprezentujący Anglię.


Dziś jest
23 lutego 2024

KLUB KIBICA