KLUB KIBICA / 2011 / MARZEC

Mistrzowie Polski PTT i FTS - Młodzieży w 10 tańcach, Szczecin 2011

MP PTT i FTS 10 tańców Szczecin

Dodano: 2011-03-12 | 17:57:47


Mistrzostwa Polski PTT i FTS w 10 tańcach w Szczecinie rozstrzygnięte. Organizatorzy Szkoła Tańca ASTRA dołożyli wszelkich starań, aby mistrzostwa przebiegały sprawnie.


Prezentujemy Mistrzów Polski i finalistów.


Mistrzowie Polski PTT i FTS par Dorosłych:

  1. Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk - Mistrzowie Polski
  2. Mateusz Śmikiel & Maria Sielicka - I Wicemistrzowie Polski
  3. Michał Stukan & Susane Miscenko - II Wicemistrzowie Polski
  4. Tomasz Jóźwiak & Katarzyna Bajdek
  5. Marek Szulgo & Renata Schodnik
  6. Paweł Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh


Michał Urbański & Izabela Skierska

Michał Urbański & Izabela Skierska
foto: Wojciech D. Kopczyński

Mistrzowie Polski PTT i FTS Młodzieży:

  1. Michał Le & Kamila Durańska - Mistrzowie Polski
  2. Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikołajewska - I Wicemistrzowie Polski
  3. Michał  Urbański & Izabela Skierska - II Wicemistrzowie Polski
  4. Adrian Kopczyński & Natalia Głębocka
  5. Maciej Mikrzak & Martyna Michalik
  6. Edgar Sztuce vel Stuzmania & Justyna Barycka


Mistrzowie Polski PTT i FTS Juniorów Starszych:

  1. Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek - Mistrzowie Polski
  2. Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak - I Wicemistrzowie Polski
  3. Marcin Kleist & Adrianna Zymek - II Wicemistrzowie Polski
  4. Michał Kowalski & Aleksandra Wróblewska
  5. Jarosław Biernat & Karolina Adamczyk
  6. Mateusz Partyka & Aleksandra Piszczek


Mistrzowie Polski PTT i FTS Juniorów I:

  1. Bartosz Lewandowski & Paulina Kucińska - Mistrzowie Polski
  2. Michał Kieszek & Teresa Kusy - I Wicemistrzowie Polski
  3. Kacper Czajka & Oliwia Drożdż - II Wicemistrzowie Polski
  4. Dawid Podgajny & Katarzyna Rudzka
  5. Konrad Opaliński & Aleksandra Spólnik
  6. Łukasz Bukowski & Zuzanna Mikołajewska


Mistrzowie Polski PTT i FTS Seniorów

  1. Tomasz Kucharczyk & Róża Kucharczyk - Mistrzowie Polski
  2. Adam Wała & Maria Wojtasiewicz - I Wicemistrzowie Polski
  3. Robert Zbrzeźny & Jolanta Zbrzeźna - II Wicemistrzowie Polski
  4. Mariusz Budyś & Monika Budyś
  5. Andrzej Roszak & Urszula Roszak

Mistrzom w każdej kategorii serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na Mistrzostwach Świata i Europy oraz na wielu innych turniejach.

Organizatorom gratulujemy i dziękujemy za sprawną organizację. Gratulujemy również Pani Marlenie Maciejewskiej za rozgrzanie szczecińskiej publiczności i stworzenie wspaniałej atmosfery mistrzostw, szczególnie pierwszego dnia.

PEŁNE WYNIKI:

Dorośli - Juniorzy Starsi
Młodzież - Juniorzy Młodsi - Seniorzy

Dziś jest
24 lutego 2024

KLUB KIBICA