HIP HOP

SDK Poland 2018 - Szczecin

SDK Poland 2018 - Szczecin

Dodano: 2018-03-28 | 07:49:26


14 kwietnia, w Szczecinie, odbędzie się szósta - polska - edycja międzynarodowego festiwalu tańca streetdance - SDK POLAND 2018, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych streetdance na świecie.


Patronat medialny:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Szczecin jest w gronie światowych metropolii, takich jak Hongkong, Tokio, Moskwa czy Johanesburg, w których odbywają się eliminacje do międzynarodowego, prestiżowego, wydarzenia SDK Europe, którego wielki finał odbędzie się w Czechach (Brno), latem 2019 roku.

Od poprzedniej edycji festiwalu, w bieżącym roku, kontynuowany będzie projekt SDK Poland Junior adresowany do najmłodszych uczestników poniżej 15 roku życia, którzy zmierzą się w bitwach Hip Hop New Age, All Style New Age 2vs2, New Age Street Dance Show.

Natomiast starsi tancerze rywalizować będą w kategoriach: Hip Hop Male, Hip Hop Female, Popping, House i All Styles 5vs5.

Zawody sędziować będą światowej klasy specjaliści w danych stylach, którzy przybędą do Szczecina z Francji (Walid i Fabbreezy) i Polski (Adam CoJest). Za stołem DJ staną: DJ Beezeeone i DJ Fayme, zaś o sprawny przebieg zawodów zadba niezawodny MC Rademenez.

Zapraszamy niebawem - 14 kwietnia, do Teatru Polskiego Scena na Łasztowni, ul. Energetyków 40.

Scena Teatru Polskiego na ŁasztowniMC RADEMENEZ