PUBLICYSTYKA / 2014 / ARTYKUŁY ROKU 2014

Falbuzowe mikołajki

Falbuzowe mikołajki

Dodano: 2014-11-27 | 07:36:28


Zapraszamy pasjonatów tańca do licytacji butów sygnowanych nazwiskiem Michała Malitowskiego, w ramach akcji charytatywnej pod nazwą Falubazowe Mikołajki.


Falubazowe Mikołajki to wspólna inicjatywa Zielonogórskiego Klubu Żużlowego, Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz" oraz Fundacji Falubaz Pomaga, dzięki której co roku w grudniu dzieci z domów dziecka, szpitali, ubogich rodzin i placówek opiekuńczo-wychowawczych w województwie lubuskim otrzymują świąteczne paczki.

Będą je wręczać żużlowcy SPAR Falubazu, drużyny, która siedmiokrotnie zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski oraz kibice. Fundusze na przygotowanie paczek pozyskiwane są w ramach aukcji internetowych. W tym roku na licytację otrzymaliśmy buty sygnowane nazwiskiem Michała Malitowskiego – mistrza tańca oraz jurora programów "Got to Dance" i "Taniec z Gwiazdami".


Falbuzowe mikołajki

Opis przedmiotu:

Męskie buty do tańca sygnowane nazwiskiem Michała Malitowskiego.
Zielonogórzanin jest jednym z najbardziej utytułowanych i szanowanych tancerzy na świecie. Te buty mogą przynieść szczęście młodym tancerzom, dlatego warto je mieć. W podobnych przecież Michał Malitowski zdobywał mistrzowskie tytuły na wielu parkietach w Polsce i na świecie.Strona Aukcji FALBUZOWE MIKOŁAJKI - weź udział w licytacji

Dziś jest
28 maja 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI