PUBLICYSTYKA / 2013 / ARTYKUŁY ROKU 2013

Można czy nie można?!

Dodano: 2013-11-30 | 10:03:58


Czy jedna i ta sama para taneczna może tańczyć jednocześnie na dwóch różnych turniejach tańca, w miejscowościach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów?


Zaintrygowani komentarzami pod turniejami odbywającymi się w dniu dzisiejszym, 30 listopada, w Zielonej Górze i Świnoujściu:

Świnoujście
Do pary 83 z Żar, proszę o informację zwrotną na forum gdzie startujecie, w Zielonej Górze czy też w Świnoujściu? Chyba już podjęliście decyzję, chcecie szacunku, szanujcie innych tancerzy.

Zielona Góra
Para nr 141 z Żar niech się zdecyduje czy startuje w Zielonej Górze czy też w Świnoujsciu? I to jeszcze zanim inne pary wyruszą w drogę. A tak dużo na tym forum się o tym mówi. Czekamy na info zwrotne.

postanowiliśmy sprawdzić czy rzeczywiście na listach startowych - dwóch powyższych turniejów - widnieje jedna i ta sama para? Okazało się to prawdą, co prezentujemy na poniższych skanach list zgłoszonych par.


W programach obu turniejów, w Zielonej Górze i w Świnoujściu, konkurencja 14-15 lat kl. C przewidziana jest w ostatnich blokach turniejów rozpoczynających się o godz. 16:30 w Zielonej Górze i o godz. 18:00 w Świnoujściu.

Funkcjonujący w Polskim Towarzystwie Tanecznym system rejestracji par tanecznych podobno uniemożliwia dokonanie rejestracji tej samej pary na dwa różne turnieje tego samego dnia. Podobno, bo jak pokazuje opisywany przykład, możliwa jest taka sytuacja?!

Tego typu kuriozalne sytuacje, zgłaszania jednej i tej samej pary na dwa różne turnieje odbywające się tego samego dnia, nie należą do rzadkości, co często było artykułowane w komentarzach "turniejowych".

Stawiamy otwarte pytanie do twórców i administratorów systemu zgłaszania par na turnieje PTT jak i specjalistów od przepisów:

Można czy nie można zgłosić jedną i tę samą parę taneczną na dwa różne turnieje tego samego dnia?

Komentarze: 15 Ostatnio dodany: 2013-12-11 | 11:44

Dziś jest
6 grudnia 2021

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI