KOMENTARZE

Artykuł: Bez komentarza ...

powrót

Poprzednia 123 Następna
45

~

Dodano: 2013-04-11 | 10:14
Panowie Witos i Śmiech [na sali] to ludzie kompromitujący taniec towarzyski.
miejsce dziadków jest w kościułku a nie w zarządzie PTT ,natomiast pan Śmiech i straszenie par za udział w WDC to totalna żenada.Ztego co już słyszałam to ludzie nie odpuszczą tego zastraszania i sprawa panie Śmiech wyląduje w sądzie.To tancerze utrzymują to dziadowskie PTT.
44

~

Dodano: 2013-03-14 | 18:47
Co to znaczy w starych? czyli jakich? A kto powiedział, że nowe jest najlepsze?
43

~Nieliczni

Dodano: 2013-03-11 | 23:01
MP w Mikołajkach są turniejem mistrzowskim dla par rozumiejacych co to jest taniec sportowy.Wiekszosc par jednak woli pozostanie w starych .
42

~

Dodano: 2013-03-11 | 13:12
Rok temu był zakaz startu w Mikołajkach, nieliczni zatańczyli i NIE zostali zawieszeni w PTT. Straszyli, ale nic się nie wydarzyło.
41

~AD Uchwała PTT

Dodano: 2013-03-10 | 21:31
Napiszę krótko:

Jako członek PTT i osoba która tańczy bo to kocha i chcę tańczyć wszędzie gdzie mam na to ochotę.
Negatywnie opiniuję Opinię Walnego zjazdu PTT odnośnie startu par na turniejach WDP. !!!!!

i co z tego....??????

OPINIA wg PWN Słownik języka polskiego:

1.przekonanie o czymś, pogląd na jakąś sprawę»
2. «sposób, w jaki oceniają kogoś inni»
kochani a jakie bedą konsekwencje tego złego opiniowania????

wytargają mnie za to za ucho, albo powiedz ale jesteś nie dobry i pogrożą palcem :)

ten kto to napisał nie zastanowił się do końca nad tym co piszę lub liczył na to , że czytający się przestraszą nie skupiając się na treści wydanego pisma.
pozdrawiam i do zobaczenia w Mikołajkach.
40

~xxx

Dodano: 2013-03-10 | 13:51
Gdyby prezesem WDP był ktoś inny, a nie skompromitowany M.S. to po PTT zostałyby tylko zgliszcza.
Pan M.S. powinien ustąpić miejsca osobie godnej społecznego zaufania. Do tego potrzeba odwagi i bardziej ponadczasowego myślenia. Co po nas zostanie?
39

~do MĄDREGO CYTATU

Dodano: 2013-03-10 | 11:34
widać mało znasz życie :( - tacy ludzie są potrzebni OŚRODKOM WŁADZY. Im się tylko wydaje, że rządzą ;)
38

~Mądry cytat

Dodano: 2013-03-10 | 11:22
"To jest większy problem, który wynika z tego, jak nieprzystosowani ludzie, z wieloma kompleksami i podejrzewam, że prześladowani w szkole, nagle gdzieś tam dorywają się do władzy i przez pryzmat własnych kompleksów próbują rządzić całym społeczeństwem. Ci ludzie są nieprzystosowani do rzeczywistości, a chcieliby tę rzeczywistość kreować."
37

~żal

Dodano: 2013-03-10 | 11:05
Niestety, samo gadanie na forum nic nie da. Musieliby wszyscy sie zebrac i wystartowac w Mikołajkach, wtedy postawilibysmy ich pod murem - ciekawe co by wtedy zrobili. A P. śmiech to chciał zawiesic parę, bo nie wystartowała na rodzimych Mistrzostwach Okręgu. Zacofanie, nieznajomość tańca, bo przecież on nigdy nie tańczył, opieranie się tylko na przepisach, na teorii - bo przepisy to on ma w małym palcu.także ten Pan ma swój siwat i swoje kratki :) Z Ptt i z policją nie wygramy...:(
36

~DO 33

Dodano: 2013-03-10 | 09:55
W kontekście tańca w sporcie......Jeżeli miałoby to pójść w tym kierunku, to kluby musiałyby przekształcić się w kluby sportowe. Za tym idą określone działania, struktury w tych klubach będą musiały być inne.KONTROLOWANE......Wpływy z lekcji też......resztę proszę sobie doszukać w przepisać ,które zmuszą klubu sportowe do jawności finansów klubów.
Klub sportowy musi działać zgodnie z określonymi przepisami, nie tylko organizacyjnymi dot.zawodów ale i finansowymi.
Jak każda firma. Bo rozumiem,że w całym tym zamieszaniu chodzi o pieniądze?????????
35

~

Dodano: 2013-03-10 | 00:36
Po ubiegłorocznej kampanii „grupy trzymającej władzę” w PTT sądziłem, że poszliście po rozum do głowy i rakiem wycofaliście się z popełnionego błędu.
Panie Prezesie – PTT to nie Kuba, a Pan nie jest Fidelem.
Niech się Pan nie zdziwi, gdy w PTT zostanie Pan z kolesiami, ale bez klubów i par opłacających coraz wyższe składki.
Nawet ciemny chłop pańszczyźniany wiedział, że jeśli chce się krowę doić, to trzeba o nią dbać.
Pan chyba o tym zapomniał.
Moim zdaniem właśnie to szkodzi PTT, a nie uczestniczenie tancerzy w Mistrzostwach w Mikołajkach.
34

~???

Dodano: 2013-03-09 | 23:06
Mam pytanie do PTT . proszę o odpowiedź. co to znaczy dla pary , że udział w Turnieju WDP jest negatywnie opiniowany.
nie ma przecież zakazu startu w innych turniejach niz organizowany ch prze PTT I WDSF.
więc pytam jak mają to rozumieć pary , które jadą do Mikolajek? rozumiem ,że ta opinia tyczy sie tylko WDp a nie WDC :)
brak słów;)
prosze o odpowiedz.
33

~ciekawy

Dodano: 2013-03-09 | 21:47
co autor ktoregos ponizszego wpisu mial na mysli piszac ze skoncza sie nielegalne lekcje tanca a co z tym chodzi i jaki to ma zwiazek z ptt czy z czymkolwiek moze mi to ktos wyjasnic? pozdrawiam
32

~SŁUCHACZ

Dodano: 2013-03-09 | 19:47
A może niech pary zatańczą na tym turnieju, poczekają na decyzję władz PTT, i jeżeli będą bardzo niekorzystne to najzwyczajniej podjąć działania na drodze sądowej i walczyć o swoje prawa jako członkowie STOWARZYSZENIA. a najlepiej imiennie z członkami zarządu ,którzy mogliby w jakikolwiek sposób utrudniać tańczenie tym parom.
Zapewne jedna sprawa przegrana, ze zwrotem kosztów,które można wyliczyć na jakie PTT naraziłoby zainteresowanego ostudziłoby takie pomysły.
A może wykorzystać taką postawę PTT i rozpocząć działania do utworzenia nowej organizacji. Skoro jest tak wielu przeciwników PTT to może udałoby się stworzyć coś nowego.
Co stoi na przeszkodzie aby równolegle działały organizacje FTS,PTT, i "NOWY TWÓR"?
Życie szybko zweryfikuje tych panów,którzy nie radzą sobie w rządzeniu stowarzyszeniem.
I tak już większego bałaganu być nie może. Niech obecni działacze PTT bawią się w swojej piaskownicy, a reszta zbuduje swoją.
Może wreszcie skończą się nielegalne lekcje tańca , może ktoś odpowiedzialny za finanse w kraju zainteresowałby się gdzie można znaleźć trochę pieniędzy?
A co do działań w kierunku sportu, to panowie którzy tak namiętnie próbują to przeforsować, nie mają zielonego pojęcia o sporcie, coś słyszeli, ale brak im podstawowej wiedzy na ten temat, i gdyby mieli przeprowadzić chociażby jedne zawody zgodnie z procedurami jakie w sporcie obowiązują to zginęliby. Wyszłaby na jaw ich wiedza(nie tylko o zasadach w sporcie).
Jedyne co wiedzą to fakt rywalizacji i nic poza tym.
31

~PTT/WDP

Dodano: 2013-03-09 | 18:39
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Szkoda tylko par bo one na tym wszystkim cierpią. Panie Witos stworzył Pan sobie własny folwark nie chodzi tu Panu o popularyzację tańca w Polsce tylko o włany interes innych ma Pan głęboko w poważaniu. Miałem okazję z Panem kiedyś rozmawiać i to co Pan opowiadał o WDP to jak na człowieka wykształconego pozostawia wiele do życzenia. Oceniasz Pan innych a sam jakie ma Pan osiągnięcia? Pamiętam także Pana z kilku turniejów par zawodowych w których Szanowny Pan tańczył i nie należał Pan do czołowych tancerzy, a teraz uznaję się Pan za wybitnego trenera i sędziego. Mam gdzieś to czy moje pary tańczą w PTT czy WDP dla nich liczy się to że wogóle tańczą, więcej jesteśmy członkami Pańskiej organizacji PTT a tańczymy także w turniejach WDC.
I prosze uwierzyć mi na słowo jadąc na turniej WDC spotykamy sporo par PTT z którymi rywalizujemy podczas turniejów w obu organizacjach. To tylko kwestia czasu i odwagi par a w Polsce turniejów WDP będzie coraz więcej i polskich par w nich tańczacych. Życzę Panu powodzenia w podejmowanych decyzjach a WDP dalszego rozwoju.
Poprzednia 123 Następna

Dziś jest
7 sierpnia 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI