PUBLICYSTYKA / 2013 / ARTYKUŁY ROKU 2013

XX LAT Egurrola Dance Studio

XX lat Egurrola Dance Studio

Dodano: 2013-01-10 | 00:57:53


To już dwadzieścia lat! Zakładając Egurrola Dance Studio postawiłem sobie tylko jeden cel – spełniać marzenia!. Nasz sukces przerósł jednak moje najśmielsze oczekiwania. - napisał na jubileuszowej stronie Agustin Egurrola.


To naprawdę niesamowite - kontynuuje Agustin Egurrola  - że zaszliśmy tak daleko, że zarażamy miłością do tańca tak wielu ludzi, że razem z grupą cudownych Instruktorów i Pracowników tworzymy wspaniałą i silną markę, absolutnie wyjątkową szkołę, jaką bez wątpienia jest Egurrola Dance Studio.

Obecnie Egurrola Dance Studio to sieć sześciu szkół tańca zlokalizowanych na terenie Warszawy i w podwarszawskim Konstancinie. To warsztaty taneczne - DANCE MANIA (zimą) i EUROPEJSKIE SPOTKANIA TANECZNE (latem), na które przyjeżdżają tancerze światowej sławy.

Flagowe zespoły EDS: Luzik 1, Luzik 2, Luz 1, Luz 2, Jazz One Junior, V2, V3, V4 Dissgroup, Jazz One zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą - mogą pochwalić się tytułami Mistrzów Polski, Europy i Świata.

Podsumowaniem XX-lecia Egurrola Dance Studio będą Mistrzostwa EDS i Wielka Gala Tańca, które odbędą się w weekend 19 i 20 stycznia 2013 roku w hali sportowej przy ulicy Obozowej 80 w Warszawie.

- Szykuje się najwspanialsza w historii, jubileuszowa gala, pełna atrakcji i niezapomnianych pokazów. Zobaczymy efekt długoletniej pracy naszych najlepszych tancerzy, dla których taniec jest niewątpliwie życiową pasją.-  Zaprasza Agustin Egurrola.

Z okazji XX-lecia został nagrany pierwszy w Polsce LIPDUB szkoły tańca, który w atrakcyjnej formie prezentuje aktualny "stan posiadania" Egurrola Dance Studio.

W ramach wspomnieniowych porządków odnalazł się film z Mistrzostw Polski par zawodowych z 2000 roku, w których uczestniczył także Agustin Egurrola wraz z Joanną Szokalską.
Gratulujemy i życzymy kolejnych znakomitych lat w popularyzacji tańca!

Dziś jest
27 stycznia 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI