PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

Polish Open Championships rozpoczęty

Dodano: 2011-06-10 | 14:57:21


Dziś, 10 czerwca, punktualnie o godz. 11:00 w olsztyńskiej hali Urania rozpoczęła się osiemnasta edycja Supadance Polish Open Championships Olsztyn 2011.


W części południowej rozegrano trzy konkurencje:
  • Juveniles - 6 tańców
  • Junior I - 8 tańców
  • Dorśli - 10 tańców

Poniżej prezentujemy rozstrzygnięcia tych konkursów.

Dorośli - 10 tańców

  1. Jóźwiak Tomasz & Bajdek Katarzyna - Polska
  2. Godziebiewski Mateusz & Mikołajewska Ewelina - Poland
  3. Uniejewski Tobiasz & Luzina Yulia - Polska
  4. Nesterowicz Paweł & Vu Manh Katarzyna - Polska
  5. Zholudev Filipp & Kostochkina Ekaterina - Rosja
  6. Jaszewski Tomasz & Golińska Iwona - Polska
  7. Szołtysik Wojciech & Zyznar Magdalena - Polska
  8. Nikolaev Igor& Konus Maria - Rosja
  9. Banaś Karol & Junak Roxana - Polska
  10. Tomaka Radosław & Kiwior Wioletta - Polska
  11. Charchut Michał & Dudek Marzena - Polska
  12. Mielcarek Błażej & Rokicka Aleksandra - Polska

Turniejowa rywalizacja ...

Juniorzy I - 8 tańców

1. - Berzins Roberts Gints & Morite Megija Dana - Łotwa
2. - Czajka Kacper & Drożdż Oliwia - Polska
3. - Garbunov Artjem & Abramova Elisa - Estonia
4. - Malakhov Dmitry & Malakhova Varvara - Rosja
5. - Bukowski Łukasz & Mikołajewska Zuzanna - Polska
6. - Kokushkin Alexander & Dvoretskaya Kristina - Rosja
7-8. - Gudovskiy Denis & Kurbatova Kristina - Rosja
7-8. - Tomecki Karol Michał & Bliujute Austeja - Litwa
9. - Świątkowski Piotr & Korpak Ewa - Polska
10. - Ferroni Konstantin & Koksharova Ekaterina - Rosja
11. - Kącicki Krzysztof & Bień Julia - Polska
12. - Romanenko Denis & Kolesova Maria - Rosja
13. - Dyguś Szymon & Retfińska Julia - Polska
14-15. - Gajkowski Kacper & Maciejewska Hanna - Polska
14-15. - Pawłowski Mateusz & Gładka Julia - Polska
16. - Detko Szymon & Malińska Paulina - Polska
17. - Klusak Karol & Witwicka Adriana - Polska
18. - Nesterenko Alexandr & Burgardt Veronika - Rosja


Juveniles 6 tańców

1. Kloskowski Maciej&, Ziętowska Nikola - Polska
2. Leśniański Adrian & Maruszczak Kornelia - Polska
3. Krevky Ilya & Maximenkova Anastasia - Rosja
4. Terpiłowski Grzegorz & Butko Viana - Polska
5. Zakharov Alexey & Plyaskina Maria - Rosja
6. Altmets Juri & Korotnikova Kristina - Estonia
7. Ciesielski Jan & Rosińska Luiza - Polska
8-9. Lewandowski Filip & Nyks Wiktoria - Polska
8-9. Markov Alexandr & Manvelova Alina - Rosja
10. Kacprowicz Jakub & Garbowska Dominika - Polska
11. Wasilewski Filip & Karczmarzyk Laura - Polska
12-13. Bednarz Jan & Szpałek Agnieszka - Polska
12-13. Prisiazhny Dmitry & Stepaniuk Anna - Rosja
14. Gajkowski Dawid & Anuszkiewicz Kamila - Polska
15. Urbański Marcin & Niemczewska Kamila - Polska
16. Hłuchyj Michał & Nowocińska Adriana - Polska
17. Cruz Gabriel & Adam Natalia - Polska
18. Łuczak Mateusz & Marczyk Sylwia - Polska
19. Bernad Mateusz & Lesińska Agata - Polska

Dziś jest
27 listopada 2021