MIĘDZY NAMI TANCERZAMI / 2010 / I PÓŁROCZE 2010

Katarzyna Kozłowska i Krzysztof Musioł

Jest taka para ...

Dodano: 2010-06-29 | 10:15:00


Katarzyna Kozłowska i Krzysztof Musioł, to tancerze z Opolszczyzny. Tańczą razem od czerwca 2000 roku!


10 lat wspólnej kariery tanecznej, to piękna karta w życiu Katarzyny i Krzysztofa. Jak piszą na swojej stronie BallroomDancing.pl mają  swoje Małe zwycięstwa:
  • tytuły Akademickich Mistrzów Polski PTT i FTS
  • tytuł Mistrzów Polski Południowej PTT i FTS 
  • półfinał Pucharu Europy
  • zwycięstwo w oficjalnym rankingu PTT
  • finały wielu międzynarodowych turniejów tańca.

Twist Service od jesieni 2009 roku aktywnie towarzyszy obojgu pisząc na stronach naszego portalu o w ich aktualnej karierze tanecznej i udziale w turniejach tanecznych w Polsce i w Europie. Poniżej kilka przykładów kolejnych małych zwycięstw Katarzyny i Krzysztofa z minionego sezonu 2009/2010:

Guernsey Open
Spanish Open Salou
MP Zamość 2010 - refleksje
Brno Open 2010 - piątek
Sukces w Rimini

Katarzyna Kozłowska & Krzysztof Musioł

Przed Katarzyną i Krzysztofem kolejne lata wspólnie realizowanej - tanecznej - pasji. Sposobu na życie.  

Pan Andrzej Jakubowski recenzując ostatnie Mistrzostwa Polski PTT i FTS 2010 w tańcach standardowych w Zamościu tak pisze o naszych bohaterach: "Pierwszą - poza finałem - parą, której można się było spodziewać w finale to Krzysztof Musioł i Katarzyna Kozłowska. Dojrzała para, w ostatnim okresie bardzo podnieśli swój poziom tańca."

Za Panem Andrzejem Jakubowskim - Twist Service życzy Katarzynie i Krzysztofowi jeszcze więcej dojrzałości, stałego wzrostu poziomu tańca i coraz poważniejszych małych zwycięstw.

Fanów i kibiców zapraszamy na ich stronę I Love Dancing!, na której piszą o sobie. Twist Service szczególnej uwadze poleca ich Blog Taneczny, na którym - na bieżąco - ciekawie piszą o swoich tanecznych przygodach.

Dziś jest
6 grudnia 2021