TANIEC TOWARZYSKI

KING Dance Cup - Koszalin 2019

Był turniej - KING Dance Cup 2019

Dodano: 2019-06-21 | 02:17:21


W Koszalinie był turniej - KING Dance Cup 2019, który TwistService.PL miał okazję obserwować. Dzielimy się refleksjami z tego wydarzenia.


foto - © - Adam Socik / TwistService.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
(All Right Reserverd)


Promocja wydarzenia:
TwistService.PL


Iwona Pavlović, Kinga Olchowik, Patrycja Kormosz, Aleksandra Balcer, Talita Jarzęcka

Kinga Olchowik, to młoda i ambitna była tancerka, aktualnie dyplomowana nauczycielka tańca, choreograf, pedagog i sędzia, od pięciu lat, od 2014 r., w swojej Szkole Tańca KING DANCE w Koszalinie, przy wsparciu równie ambitnych i kreatywnych młodych osób - promuje i popularyzuje taniec towarzyski oraz tańce z kultury hip hop. Wizytówką Szkoły Tańca KING DANCE jest - organizowany w strukturach Federacji Tańca Sportowego - turniej tańca KING Dance Cup. W bieżącym roku, po raz drugi, zmierzyły się pary taneczne w cyklu turniejów Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS, w kategoriach Juniorów Młodszych i Młodzieży Starszej.

Wydarzenie odbyło się w ładnej i nowoczesnej Hali Widowiskowo-Sportowej. Organizatorka - Kinga Olchowik, zaprosiła do współpracy liczne grono sponsorów, wśród których sponsorem strategicznym była firma BEMO MOTROS, dzięki którym imponująco wyglądały nagrody - głównie finansowe, których łączna pula wynosiła 29.500 PLN. Nagrodami finansowymi, poza parami startującymi w turniejach GPP Ekstraklasa FTS, obdarowane zostały także pary Dorosłe startujące w turniejach Open.

Od strony organizacyjnej turniej przebiegał zgodnie z programem, bez żadnych zakłóceń i dłużyzn. Tak jak o nagrody, Organizatorka zadbała również o atrakcyjny poziom artystyczny wydarzenia. Talita Jarzęcka przygotowała - w formie tanecznego show - pokaz mody, zaprezentowany na rozpoczęcie wieczornej gali. Publiczność miała okazję podziwiać Mistrzów Świata w Rock and Roll'u akrobatycznym - Jacka Tarczyło i Annę Miadzielec, a o sprawny przebieg wydarzenia dbała Iwona Pavlović wraz z Katarzyną Grzęską.

W głównych turniejach KING Dance Cup pary rozpoczynały rywalizację od półfinałów. Mieliśmy okazję podziwiać WiceMistrzów Polski FTS i wiele par często, i z powodzeniem, reprezentujących Polskę na międzynarodowych turniejach tańca. Wkrótce na TwistService.PL zaprezentujemy w foto reportażach uczestników tegorocznego KING Dance Cup.

KING Dance Cup, to taneczne wydarzenie, które polecamy na przyszłość - warto za rok zatańczyć w Koszalinie!

Iwona Pavlović

KING Dance Cup - Koszalin 2019

Jacek Tarczyło i Anna Miadzielec

Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik
foto - © - Adam Socik / TwistService.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
(All Right Reserverd)


Koszalin, 15 czerwca 2019Dziś jest
29 czerwca 2022