NEWSY

KING Dance Cup - Koszalin 2019

KING Dance Cup - Koszalin 2019

Dodano: 2019-06-06 | 07:20:20


W sobotę, 15 czerwca, zapraszamy do Koszalina, na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KING DANCE CUP, w programie którego jest Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS.


Promocja wydarzenia:
TwistService.PL

Szkoła Tańca KING DANCE istnieje w Koszalinie od 2014 roku. Powstała z inicjatywy Kingi Olchowik, wieloletniej tancerki, dyplomowanej nauczycielki tańca, choreograf i pedagoga. Kinga Olchowik skupiła wokół siebie kreatywne młode osoby, dla których taniec jest pasją. W ofercie Szkoły jest taniec towarzyski, hip-hop, videoclip dance, break dance. Zespół KING DANCE nie ogranicza się wyłącznie do nauki tańca, ich dziełem jest także Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KING DANCE CUP.

Program koszalińskiego wydarzenia jest bogaty zarówno dla jego uczestników jak i publiczności.

Imprezą towarzyszącą KING DANCE CUP jest między przedszkolny turniej tańca dla przedszkolaków. Dla najmłodszych - i nie tylko - organizatorzy przygotowali Baby Shark Challenge. Ideą tej części King Dance Cup jest propagowanie tańca towarzyskiego, który wśród innych, bardzo modnych obecnie styli tańca, niestety zanika.Kwintesencją wydarzenia będzie gala wieczorna, którą poprowadzi znana wszystkim tancerzom i nie tylko Iwona Pavlović. Poza turniejową rywalizacją par sportowych, publiczność będzie miała okazję podziwiać Annę Miadzielec i Jacka Tarczyło - Mistrzów Świata w Rock and Rollu akrobatycznym.

Wielkiego otwarcia gali wieczornej dokonają tancerze z Koszalina, którzy wystąpią w wyjątkowym pokazie mody marki C&A przygotowanym przez młodą uzdolnioną choreograf Talitę Jarzęcką.Nie zabraknie także pokazów grup tanecznych na co dzień trenujących w Szkole Tańca KING DANCE.

Główną częścią KING DANCE CUP będzie turniejowa rywalizacja par sportowych, które wystąpią w różnych kategoriach tanecznych i wiekowych. Wiodącymi turniejami będą kategorie par Młodzieży Starszej i Juniorów Młodszych, które zmierzą się w ramach Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS - organizowanego przez Szkołę Tańca KING DANCE po raz drugi. W turniejowej rywalizacji nie zabraknie także par Dorosłych, które rywalizować będą w formule Open.

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest firma Bemo Motors, która zadba o nagrody dla najmłodszych oraz o publiczność. Na turnieju odbędzie się konkurs dla publiczności, w którym nagrodą będą - 2 weekendy sztampowym autem marki Ford.

Dzięki kreatywności i zapobiegliwości organizatorów pary mają o co rywalizować. Pula nagród finansowych wynosi 29.500 złotych! Ponadto liczni sponsorzy gwarantują dla par nagrody rzeczowe m.in. weekendowe pobyty w obiektach nadmorskich, biżuterię, ekspresy do kawy czy też vouchery naszych wystawców.

KING Dance Cup - Koszali 2019

Na turnieju dostępne będą stoiska wystawców branży tanecznej.


W imieniu organizator - Kingi Olchowik serdecznie zapraszamy do Koszalina, 15 czerwca. :)


Dziś jest
27 maja 2022