KLUB KIBICA / 2013 / MARZEC

Oskar Dziedzic & Klaudzia Iwańska

Druga odsłona Mistrzostw w Kwidzynie

Dodano: 2013-03-11 | 07:31:36


W niedzielę, 10 marca, drugiego dnia Mistrzostw Polski PTT i FTS w Kwidzynie rozstrzygały się losy tytułów mistrzowskich w 10 tańcach w konkurencjach Młodzieży, Juniorów Młodszych i Seniorów.


Oskar Dziedzic & Klaudia Iwańska
foto: Włodzimierz Wawro

Oskar Dziedzic & Klaudia Iwańska z Kwidzyna wrócili w glorii podwójnych Mistrzów Polski PTT i FTS (w kategoriach par Dorosłych i Młodzieżowych). Wcześniej - w Zielonej Górze w stylu Standard i w Opolu w stylu Latin - także zostali Mistrzami Polski PTT i FTS. Obronili tym samym wytańczone rok temu tytuły mistrzowskie i potwierdzili swoją wysoką, mistrzowską pozycję w Polsce.


foto: Marcin Tumasz
emotionimage.pl

Na zakończenie "maratonu mistrzowskiego" - zauważamy dwukrotne WICEMISTRZOWSKIE i raz finałowe "przebojowe wejście" w kategorię par Młodzieżowych Mateusza Brzozowskiego i Justyny Możdżonek, którzy przez dwa ubiegłe sezony (2011 i 2012) niepodzielnie "panowali" w kategorii Juniorów Starszych.

Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek

Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek
foto: Włodzimierz Wawro

Gratulujemy Mistrzom i życzymy godnego reprezentowania Biało-Czerwonej na mistrzostwach Europy i świata, a także na wszelkich innych turniejach, w których przyjedzie im tańczyć.

Młodzież

  1. Oskar Dziedzic & Klaudia Iwańska - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Mateusz Kieszek & Anna Wałachowska - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  4. Jaroslav Semenenko & Ewa Sitarz
  5. Edgar Sztuce Vel Stuzmania & Justyna Barycka
  6. Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak
WYNIKI - Młodzież

Młodzież - finaliści

Finaliści par Młodzieżowych
foto: Włodzimierz Wawro

Junorzy Młodsi

  1. Maciej Kloskowski & Nikola Ziętowska - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Jan Ciesielski & Luiza Rosińska - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Jan Połeć & Viana Butko - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  4. Kamil Bochenek & Karolina Woźny
  5. Szymon Panachida & Julia Marzec
  6. Mateusz Przybysławski & Wiktoria Wiltowska
WYNIKI - Juniorzy Młodsi


Seniorzy I

  1. Tomasz Kucharczyk & Róża Kucharczyk - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Maciej Drankowski & Agnieszka Majsterek - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Rafał Dobrakowski & Anna Dobrakowska - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
WYNIKI - Seniorzy I



Seniorzy II

  1. Adam Suszczewski & Elżbieta Król - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Zbigniew Daniel & Anna Daniel - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Mieczysław Cichy & Ewa Cichy - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
WYNIKI - Seniorzy II


Komentarze: 3 Ostatnio dodany: 2013-03-14 | 18:14

Dziś jest
18 stycznia 2022