PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2013 / LUTY

Mistrzostw dzień drugi ropoczęty ...

Dodano: 2013-02-24 | 11:18:12


Punktualnie o godz. 11:00 prezentacją par, sędziów, organizatorów rozpoczął się drugi dzień Mistrzostw Polski PTT i FTS, z których w tym miejscu, podobnie jak wczoraj, na bieżąco przekazujemy co aktualnie dzieje się w opolskim Okrąglaku.


Patronat medialny (internetowy)
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Żegnamy się z Państwem (godz. 20:26).

Gratulujemy parom, ich trenerom, rodzicom ...
Gratulujemy organizatorom za wspaniałą organizację, elegancką oprawę i scenografię ...
Dziękujemy Panu Jarkowi Michałkowi za przyjemną dla ucha muzykę ...

Do zobaczenia na kolejnych turniejach ...


OGŁOSZENIE WYNIKÓW:


Młodzież Latin:
  1. Dziedzic Oskar & Iwańska Klaudia - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Kieszek Mateusz & Wałachowska Anna - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Barycka Justyna - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  4. Godziebiewski Mateusz & Szypulska Natalia
  5. Brzozowski Mateusz & Możdżonek Justyna
  6. Firląg Piotr & Opalińska Sandra



Juniorzy Starsi - Latin:

  1. Kieszek Michał & Kusy Teresa - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Podgajny Dawid & Popek Oliwia - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Lewandowski Bartosz & Kucińska Paulina - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  4. Plewiński Kamil & Ciesielska Alicja
  5. Trocewicz Wojciech & Skibińska Justyna
  6. Świątkowski Piotr & Korpak Ewa
  7. Czajka Kacper & Drożdż Oliwia


Senior II - Latin:

  1. Roszak Andrzej & Roszak Urszula - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Suszczewski Adam & Król Elżbieta - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Daniel Zbigniew & Daniel Anna - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  4. Szwed Krystian & Szwed Sylwia
  5. Kraiński Jarosław & Kraińska Anna
  6. Gołębiowski Jan & Banaszek Agnieszka


Senior I - Latin:
  1. Drankowski Maciej & Majsterek Agnieszka - Mistrzowie Polski PTT i FTS
  2. Kucharczyk Tomasz & Kucharczyk Róża - I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  3. Dobrakowski Rafał & Dobrakowska Anna - II Wicemistrzowie Polski PTT i FTS
  4. Wała Adam & Rogalska Magdalena
  5. Ćwiek Maciej & Ćwiek Agnieszka
  6. Dańko Przemysław & Rytwińska Małgorzata
  7. Szwed Krystian & Szwed Sylwia

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE powyższych konkurencji


godz. 19:53

Gratulacje dla Pani Iwony Szymańskiej-Pavlović i Pana Grzegorza Szymańskiego za stworzenie znakomitej atmosfery, elegancję, elokwencję ...

godz. 19:51

ostatni jive i publiczność dopingująca na stojąco ... super !!!!!!
Przed nami ogłoszenie wyników ...

godz. 19:44

Nieobecni żałujcie, że nie widzicie tej atmosfery, tej jakości tańca, urody i młodości ... rumba

godz. 19:39

"leci" ostatni finał wieczoru - Młodzież

godz. 19:21

Kończy się drugi finał - Juniorów Starszych, atmosfera coraz bardziej spontaniczna, publiczność jest wyraźnie ożywiona, słychać niekończące się brawa ...

godz. 19:03

Uzupełniamy informację o finalistach Seniorów II, oto oni:
  • Daniel Zbigniew & Daniel Anna
  • Gołębiowski Jan & Banaszek Agnieszka
  • Kraiński Jarosław & Kraińska Anna
  • Roszak Andrzej & Roszak Urszula
  • Suszczewski Adam & Król Elżbieta
  • Szwed Krystian & Szwed Sylwia

godz. 18:56

Wow ... tańczyłem z Martą, a oprócz nas wiele innych par spośród publiczności ... do którego to tańca sprowokowała publiczność Iwona Szymańska-Pavlović prowadząca wspólnie z Grzegorzem Szymańskim Wieczorną Galę  :)
Było super ...
Rozpoczyna się pierwszy dzisiejszego wieczoru finał - Seniorzy I ...

godz. 18:44

Zakończył się ostatni półfinał dzisiejszego wieczoru - Seniorów II, a przed publicznością w pokazie standardowym tańczą Krzysztof Musioł i Karolina Anioł - tancerze z Ziemi Opolskiej ...

godz. 18:35

Oto finałowa szóstka najlepszych polskich par młodzieżowych latin:
  • Brzozowski Mateusz & Możdżonek Justyna
  • Dziedzic Oskar & Iwańska Klaudia
  • Firląg Piotr & Opalińska Sandra
  • Godziebiewski Mateusz & Szypulska Natalia
  • Kieszek Mateusz & Wałachowska Anna
  • Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Barycka Justyna
 
i siódemka Seniorów I, czyli tancerzy powyżej 34 lat:
  • Ćwiek Maciej & Ćwiek Agnieszka
  • Dańko Przemysław & Rytwińska Małgorzata
  • Dobrakowski Rafał & Dobrakowska Anna
  • Drankowski Maciej & Majsterek Agnieszka
  • Kucharczyk Tomasz & Kucharczyk Róża
  • Szwed Krystian & Szwed Sylwia
  • Wała Adam & Rogalska Magdalena

godz. 18:30

Młodzież zakończyła, niecierpliwie oczekujemy na wyniki Młodzieży ...
A na parkiecie ostatni półfinał - Seniorzy II ...

godz. 18:15

Cha Cha Cha jest na kogo patrzeć, poziom niezwykle wysoki i wyrównany. Sędziowie mają co "robić" ...

godz. 18:10

Zaczyna Młodzież. 14. par w półfinale. Wygląda na to, że publiczność czekała na tę konkurencję, bo zarówno na parkiecie jak i na widowni "ciśnienie" skoczyło :)

godz. 17:55

I błyskawicznie znamy finalistów Juniorów Starszych - awansowało 7. par:
  • Czajka Kacper & Drożdż Oliwia
  • Kieszek Michał & Kusy Teresa
  • Lewandowski Bartosz & Kucińska Paulina
  • Plewiński Kamil & Ciesielska Alicja
  • Podgajny Dawid & Popek Oliwia
  • Świątkowski Piotr & Korpak Ewa
  • Trocewicz Wojciech & Skibińska Justyna

godz. 17:50

Juniorzy zakończyli półfinał. Rozpoczyna się pierwszy półfinał Seniorów I - startuje 14. par ...

godz. 17:25

Imienna prezentacja uczestników zakończona. Pierwszą półfinałową sambę rozpoczynają Junorzy Starsi

godz. 16:40

W Okrąglaku czas oczekiwania na rozpoczęcie Gali Wieczornej. Powoli gromadzi się publiczność...

godz. 14:30

Rundy eliminacyjne zakończone. Ogłoszono przerwę do godz. 17:00
Poziom taneczny, jak już wspomnieliśmy, wysoki, chociaż emocje nie te same co wczoraj.

godz. 14:00

Po krótkiej przerwie ostatnią, ćwierćfinałową, rundę rozpocznie 27. par, a Juniorzy Starsi podczas Gali Wieczornej będą kontynuować rywalizację od półfinału.

godz. 13:16

Młodzież jive'm kończy drugą runę Mistrzostw.
Na parkiecie króluje młodość i piękno oraz wysoki poziom taneczny par.


godz. 12:13

Młodzież oczekuje na wyniki rundy eliminacyjnej, a na parkiecie Juniorzy Starsi tańczą eliminacyjną Cha-Cha-Cha.

godz. 11:40

Pary Młodzieżowe tańczą aktualnie eliminacyjną rumbę, a dziś prezentować będą się także:
  • Juniorzy Starsi Latin
  • Seniorzy I Latin
  • Seniorzy II Latin.

Komentarze: 110 Ostatnio dodany: 2013-03-02 | 08:39

Dziś jest
8 grudnia 2021