KLUB KIBICA / 2011 / GRUDZIEŃ

Finały GPP Ad Astra Warszawa

Dodano: 2011-12-10 | 19:12:58


W piątek, 9 grudnia, II Nocnym Grand Prix Seniorów, rozpoczął się na warszawskim Ursynowie, w hali Arena Ursynów, rozpoczął się maraton taneczny obejmujący turnieje punktowe, a przede wszystkim finały Grand Prix Polski w obu stylach i trzech kategoriach.


11 grudnia 2011

Dorośli - Latin

Finaliści
  1. Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek
  2. Filip Karasek & Sabina Piskova (Czechy)
  3. Janusz Ptaszek & Magdalena Geldner
  4. Mateusz Śmikiel & Maria Sielicka
  5. Robert Muller & Justyna Łuczak
  6. Ernest Jeleń & Anna Khrycheva

Półfinaliści:
  • Damian Eric & Grata Kisielewska
  • Tomasz Kurczyński & Anna Telka
  • Igor Płukarski & Paulina Filipczuk
  • Radosław Rykowski & Magdalena Kogut
  • Volodymyr Sharapov & Joanna Dąbrowska
  • Igor Wilczyński & Karolina Urban
  • Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna


Młodzież - Standard

Finaliści:
  1. Oskar Dziedzic & Klaudia Iwańska
  2. Piotr Firląg & Marketa Vlackova
  3. Janusz Górka & Natalia Parjaszewska
  4. Edgar Sztuce Vel Stuzmania & Justyna Barycka
  5. Paweł Urbański & Sandra Michalczyk
  6. Mateusz Czyżyk & Marta Pilipczuk
Półfinaliści:
  • Kamil Amerek & Wiktoria Weimert
  • Mateusz Kieszek & Sandra Opalińska
  • Filip Kukliński & Michalina Kuklińska
  • Antoni Murawski & Katarzyna Wdowicz
  • Jakub Połeć & Patrycja Polanowska
  • Maciej Zięba & Magdalena Strześnicka


Juniorzy II - Latin

Finaliści:
  1. Patryk Słowiński & Roksana Górczak
  2. Mateusz Dreling & Justyna Polakowska
  3. Radosław Pujanek & Wiktoria Omyła
  4. Mateusz Jagodziński & Zuzanna Moss
  5. Michał Kowalski & Aleksandra Wróblewska
  6. Kamil Plewiński & Alicja Ciesielska



Poniżej najlepsze pary z pierwszego dnia turniejów Grand Prix Polski.

Dorośli - Standard

Najlepsze pary w klasyfikacji generalnej:
  1. Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak
  2. Mateusz Papużyński & Katarzyna Czyżyk
  3. Jacek Jeschke & Hanna Żudziewicz
  4. Artur Kozuń & Kamila Wierzyńska
  5. Mateusz Śmikiel & Maria Sielicka
  6. Szymon Kalinowski & Grażyna Grabicka

Finał - 10 grudnia 2011:
  1. Jacek Jeschke & Hanna Żudziewicz
  2. Jegor Pogrebniak & Paulina Janicka
  3. Mateusz Śmikiel & Maria Sielicka
  4. Wojciech Jeschke &Małgorzata Kowalska
  5. Kamil Pućko & Anna Wróbel
  6. Krzysztof Musioł & Karolina Anioł
Półfinaliści:
  • Maciej Kadłubowski & Maja Kopacz
  • Szymon Kalinowski & Grażyna Grabicka
  • Marcin Koczur & Anna Uznańska
  • Artur Kozuń &Kamila Wierzyńska
  • Marcin Sochacki & Luiza Piotrowska
  • Bartłomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz
  • Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasińska
  • Tomasz Jóźwiak & Marika Ostrowska,


Młodzież - Latin:

Finał - 10 grudnia 2011
  1. Roman Drobotov & Natalia Głębocka
  2. Oskar Dziedzic & Klaudia Iwańska
  3. Maciej Rasiński & Nikolina Melin
  4. Dawid Konopiński & Klaudia Szyc
  5. Mariusz Olczyk & Marta Kuląg
  6. Bartosz Burka & Agata Nawoj
Półfinaliści:
  • Piotr Firląg & Marketa Vlackova
  • Marteusz Kieszek & Sandra Opalińska
  • Edgar Sztuce Vel Stuzmania & Justyna Barycka
  • Paweł Urbański & Sandra Michalczyk
  • Arian Winowski & Dominika Koślicka
  • Maciej Zięba & Magdalena Strześnicka


Junior II - Standard

Finał - 10 grudnia 2011
  1. Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek
  2. Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak
  3. Michał Kędzierski & Kinga Szalast
  4. Marcin Kleist & Olga Bronikowska
  5. Maurycy Szmit & Olga Krakowiak
  6. Michał Kowalski & Aleksandra Wróblewska


WYNIKI: Finały GPP i Turnieju towarzyszącego (11.XII.2011)

WYNIKI: Finały GPP i Turnieju towarzyszącego (10.XII.2011)

WYNIKI II Nocnego Grand Prix Seniorów (9.XII.2011)

Dziś jest
29 listopada 2021