PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

Iwona Pavlović

POC 2011 dzień trzeci, rano

Dodano: 2011-06-12 | 07:51:34


Przed nami kolejny, trzeci, dzień POC 2011. Dziś podziwiać będziemy głównie tancerzy latnynoamerykańskich. Podobnie jak w minione dni Twist Service na bieżąco relacjonuje dla Państwa przebieg poszczególnych konkurencji.


foto: Iwona Pavlović

W części rannej rozegrane zostaną konkurencje:

Youth Open Latin
Junior I Open Standard
Juveniles II Open Latin
Juveniles I Open Latin

Youth Open Latin

FINAŁ:

1. Le Michał & Durańska Kamila - Polska
2. Godziebiewski Mateusz & Mikołajewska Ewelina - Polska
3. Pavlov Valeriy & Karashchuk Ekaterina - Rosja

4. Katkovskis Natas & Manija Jelizaveta - Łotwa
5. Zholudev Filipp & Kostochkina Ekaterina - Rosja
6. Brazas Edgaras & Gaidyte Viktorija - Litwa

1/2 finału:

7. Łopatka Jakub & Miłak Anna - Polska
8. Baccanale Kevin & Ragnar Louise - Włochy
9.-10. Kieszek Mateusz & Opalińska Sandra - Polska
9.-10. Sabatowicz Szymon & Krzysztoń Natalia - Polska
11. Burka Bartosz & Nawoj Agata - Polska
12. Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Barycka Justyna - Polska

1/4 finału:

13. Urbański Paweł & Michalczyk Sandra - Polska
14. Konopiński Dawid & Szyc Klaudia - Polska
15.-16. Bojańczyk Bartosz & Jackowska Anna - Polska
15.-16. Cabak Jakub & Staniek Dominika - Polska
17. Rydzyński Michał & Świtlicka Monika - Polska
18.-19. Murawski Antoni & Wdowicz Katarzyna - Polska
18.-19. Olczyk Mariusz & Kuląg Marta - Polska
20.-21. Bartkiewicz Michał & Mróz Karolina - Polska
20.-21 Furman Wojciech & Hamulska Dominika - Polska
22. Grześkowiak Michał & Sikora Joanna - Polska
23. Mince Marius & Jukneviciute Lina - Litwa
24. Sypień Michał & Owsieniecka Oliwia - Polska
25. Wiatrowicz Marcin & Adamiec Izabela - Polska


Eliminacje:

26. Borovojs Valerijs & Orlova Inesa - Irlandia
27. Tauras Tunyla & Gabija Vaickute - Litwa
28. Morys Mateusz & Przystał Jowita - Polska
29. Charchut Michał & Dudek Marzena - Polska
30. Gotbergas Marius & Seinker Viktorija - Litwa
31. Kolesnik Rostislav & Gaweł Dajana - Polska



Junior I Open Standard

FINAŁ:

1. Lewandowski Bartosz & Kucińska Paulina - Polska
2. Berzins Roberts Gints & Morite Megija Dana - Łotwa
3. Malakhov Dmitry & Malakhova Varvara - Rosja

4. Garbunov Artjem & Abramova Elisa - Estonia
5. Czajka Kacper & Drożdż Oliwia - Polska
6. Tomecki Karol Michał & Bliujute Austeja - Litwa

1/2 finału:

7. Kokushkin Alexander & Dvoretskaya Kristina - Rosja
8. Gudovskiy Denis & Kurbatova Kristina - Rosja
9. Razgaitis Domantas & Pupleviciute Eva - Litwa
10. Dyguś Szymon & Retfińska Julia - Polska
11. Kącicki Krzysztof & Bień Julia - Polska
12. Bukowski Łukasz & Mikołajewska Zuzanna - Polska
13. Shepelev Vladislav & Soika Polina - Białoruś

Eliminacje - 1/4 finału:

14. Janonis Tomas & Braziumaite Armanda - Litwa
15. Romanenko Denis & Kolesova Maria - Rosja
16.-18. Arekhovski Kiryl & Bahushevich Aliaksandra - Białoruś
16.-18. Ferroni Konstantin & Koksharova Ekaterina - Rosja
16.-18. Hoptyuk Timofei & Veshnyakova Polina - Rosja
19. Gajkowski Kacper & Maciejewska Hanna - Polska
20.-22. Augustynowicz Tomasz & Ronowska Paulina - Polska
20.-22. Tarasiuk Mateusz & Wilemska Sandra - Polska
20.-22. Świątkowski Piotr & Korpak Ewa - Polska
23. Detko Szymon & Malińska Paulina - Polska
24. Pawłowski Mateusz & Gładka Julia - Polska
25. Nesterenko Alexandr & Burgardt Veronika - Rosja



Juveniles II Open Latin

FINAŁ:

1. Krevskiy Ilya & Maximenkova Anastasia - Rosja
2. Leśniański Adrian & Maruszczak Kornelia - Polska
3. Kloskowski Maciej & Ziętowska Nikola - Polska

4. Zakharov Alexey & Plyaskina Maria - Rosja
5. Kacprowicz Jakub & Garbowska Dominika - Polska
6. Ciesielski Jan & Rosińska Luiza - Polska

1/2 finału:

7. Markov Alexandr & Manvelova Alina - Rosja
8. Altmets Juri & Korotnikova Kristina - Estonia
9. Terpiłowski Grzegorz & Butko Viana - Polska
10. Wasilewski Filip & Karczmarzyk Laura - Polska

1/4 finału:

11. Budzik Tomasz & Bartoszek Aleksandra - Polska
12. Gajkowski Dawid & Anuszkiewicz Kamila - Polska
13. Bednarz Jan & Szpałek Agnieszka - Polska



Juveniles I Open Latin

FINAŁ:

1. Osetrov Kirill & Knyazeva Alisa - Rosja
2. Prisiazhny Dmitry & Stepaniuk Anna - Rosja
3. Nikolaev Mihail & Drujinina Anelija - Rosja

4. Sheitser Maksim & Pravilova Valeria - Białoruś
5. Perzanowski Olaf & Winter Zuzanna - Polska
6. Grushevskiy Georgiy & Galkina Anastasia - Rosja

1/2 finału:

7. Novikov Vladislav & Petkova Anastasia - Rosja
8. Bojarski Alan & Ryś Zuzanna - Polska
9. Kownacki Eryk & Bylińska Agnieszka - Polska
10. Tolstih Alexey & Evdokimova Anastasia - Rosja

Dziś jest
3 grudnia 2021