PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

POC 2011 dzień drugi, rano

Dodano: 2011-06-10 | 23:40:41


Witamy serdecznie i pozdrawiamy z olsztyńskiej Uranii. Dziś drugi dzień POC 2011, w którym na parkiecie królują tańce standardowe.


Twist Service - patron medialny (internetowy), na bieżąco relacjonuje dla Państwa przebieg bieżącej edycji POC 2011. Zapraszamy do wspólnego śledzenia przebiegu tego tanecznego wydarzenia i wirtualnego kibicowania swoim ulubieńcom.

O godz. 13:00 zakończyła się pierwsza część POC 2011.
W imieniu organizatorów i Twist Service serdecznie dziękujemy wszystkim parom za udział oraz gratulujemy zwycięzcom.

Konkurencje - SOBOTA, 11 czerwca, rano:

Youth Standard
Junior I Open Latin
Juveniles II Open Standard
Juveniles I Open Standard

FINAŁ:

1. Granskas Dominykas & Petrosiute Kotryna - Litwa
2. Pavlov Valeriy & Karachchuk Ekaterina - Rosja
3. Le Michał & Durańska Kamila - Polska

4. Mikrzak Maciej & Michalik Martyna - Polska
5. Dziedzic Oskar & Iwańska Klaudia - Polska
6. Varkalys Karolis & Siriunaite Gabriele - Litwa

1/2 finału:

7. Baccanale Kevin & Ragnar Louise - Włochy
8. Urbański Paweł & Michalczyk Sandra - Polska
9. Godziebiewski Mateusz & Mikołajewska Ewelina - Polska
10. Czyżyk Mateusz & Pilipczuk Marta - Polska
11. Dezhurov Mikhail & Aldoshina Yana - Rosja
12. Fainsil Tomas & Belousova Patricija - Litwa


1/4 finału:

13. Kacinauskas Deividas & Sabaliauskaite Gabriele - Litwa
14.-15. Lapins Peteris & Diure Daniela - Łotwa
14.-15. Pogor Alexandru & Lygsdal Mathilde - Dania
16. Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Barycka Justyna - Polska
17. Surkov Ilya & Davydova Valeria - Rosja
18.-19. Belezjaks Jurijs & Pastare Kerolaina - Łotwa
18.-19. Le Daniel & Jabłońska Sandra - Polska
20. Wiatrowicz Marcin & Adamiec Izabela - Polska
21. Amerek Kamil & Weimert Wiktoria - Polska
22. Murawski Antoni & Wdowicz Katarzyna - Polska
23. Furman Wojciech & Hamulska Dominika - Polska
24. Kieszek Mateusz & Opalińska Sandra - Polska

1/8 finału:

25. Kolesnik Rostislav & Gaweł Dajana - Polska
26. Jakubek Tomasz & Marszałek Ida - Polska
27.-28. Charchut Michał & Dudek Marzena - Polska
27.-28. Grześkowiak Michał & Sikora Joanna - Polska
29. Zakowicz Kacper & Zakowicz Natalia - Polska
30.-31. Borovojs Valerijs & Orlova Ines - Irlandia
30.-31. Kowalski Hubert & Wawrzusiszyn Agata - Polska
32.-33. Burka Bartosz & Nawoj Agata - Polska
32.-33. Mielcarek Błażej & Rokicka Aleksandra - Polska
35.34.- Szołtysik Wojciech & Zyznar Magdalena - Polska
34.-35. Tomosz Olaf & Sywula Hanna - Polska
36.-37. Kruk Kamil & Telepko Magdalena - Polska
36.-37. Kukliński Filip & Kuklińska Michalina - Polska
38.-39. Karwacki Sebastian & Zimnawoda Klaudia - Polska
38.-39. Skwarczyński Piotr & Szantar Karolina - Polska


Junior I Open Latin

FINAŁ:

1. Lewandowski Bartosz & Kucińska Paulina - Polska
2. Berzins Roberts Gints & Morite Megija Dana - Łotwa
3. Garbunov Artjem & Abramova Elisa - Estonia

4. Czajka Kacper & Drożdż Oliwia - Polska
5. Plewiński Kamil & Ciesielska Alicja - Polska
6. Malakhov Dmitry & Malakhova Varvara - Rosja

1/2 finału:

7. Kącicki Krzysztof & Bień Julia - Polska
8. Kokushkin Alexander & Dvoretskaya Kristina - Rosja
9. Gudovskiy Denis & Kurbatova Kristina - Rosja
10. Razgaitis Domantas & Pupleviciute Eva - Litwa
11. Świątkowski Piotr & Korpak Ewa - Polska
12. Bukowski Łukasz & Mikołajewska Zuzanna - Polska

1/4 finału:

13.-14. Pawłowski Mateusz & Gładka Julia - Polska
13.-14. Jonanis Tomas & Brazunaite Armanda - Litwa
15.-16. Novikov Mark & Esina Anastasia - Rosja
15.-16. Tomecki Karol Michał & Bliujute Austeja - Litwa
17. Ferroni Konstantin & Koksharova Ekaterina - Rosja
18. Dyguś Szymon & Retfińska Julia - Polska
19.-21. Augustynowicz Tomasz & Ronowska Paulina - Polska
19.-21. Hoptyuk Timofei & Veshnyakova Polina - Rosja
19.-21. Nesterenko Alexandr & Burgardt Veronika - Rosja
22. Shepelev Vladislav & Soika Polina - Białoruś
23. Detko Szymon & Malińska Paulina - Polska
24. Gajkowski Kacper & Maciejewska Hanna - Polska


Juveniles II Open Standard

FINAŁ:

1. Leśniański Adrian & Maruszczak Kornelia - Polska
2. Kloskowski Maciej & Ziętowska Nikola - Polska
3. Terpiłowski Grzegorz & Butko Viana - Polska

4. Krevskiy Ilya & Maximenkova Anastasia - Rosja
5. Zakharov Alexey & Plyaskina Maria - Rosja
6. Ciesielski Jan & Rosińska Luiza - Polska

1/2 finału:

7. Altmets Juri & Korotnikova Kristina - Estonia
8. Markov Alexandr & Manvelova Alina - Rosja
9. Gajkowski Dawid & Anuszkiewicz Kamila - Polska
10. Kacprowicz Jakub & Garbowska Dominika - Polska

1/4 fianłu:

11. Wasilewski Filip & Karczmarzyk Laura - Polska
12. Budzik Tomasz & Bartoszek Aleksandra - Polska
13. Bednarz Jan & Szpałek Agnieszka - Polska

Juveniles I Open Standard

FINAŁ:

1. Osetrov Kirill & Knyazeva Alisa - Rojsa
2. Sheitser Maksim & Pravilova Valeria - Białoruś
3. Prisiazhny Dmitry & Stepaniuk Anna - Rosja

4. Nikolaev Mihail & Drujinina Anelija - Rosja
5. Tolstih Alexey & Evdokimova Anastasia - Rosja
6. Grushevskiy Georgiy & Galkina Anastasia - Rosja

1/2 finału:

7. Novikov Vladislav & Petkova Anastasia - Rosja
8. Kownacki Eryk & Bylińska Agnieszka - Polska
9. Perzanowski Olaf & Winter Zuzanna - Polska
10. Bojarski Alan & Ryś Zuzanna - Polska



Dziś jest
3 grudnia 2021