PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

Wojciech Jeschke & Małgorzata Kowalska

POC 2011 - Rising Stars

Dodano: 2011-06-10 | 17:04:15


Popołudniowa część pierwszego dnia POC 2011 to konkursy Rising Stars par dorosłych oraz kombinacja 10 tańców Juniorów II.


Wojciech Jeschke & Małgorzata Kowalska
foto: Jarek Michałek

Amatorzy Rising Stars Latin

Do konkursu Amatorów Rising Stars Standard zgłosiły się 44. pary. Wystartowało 36. Ten konkurs już się zakończył. Zwyciężyła polska para Kamil Pućko & Anna Wróbel, na drugim miejscu również polska para - Dawid Skrzydłowski & Maja Barczuk, zaś trzecie miejsce przypadło parze Duńskiej - Mathiasowi Kehlet & Valerii Semochkina.

Gratulujemy.

Ostateczne wyniki RS Amatorów Standard:

Finał:

1. Pućko Kamil & Wróbel Anna - Polska
2. Skrzydłowski Dawid & Barczuk Maja- Polska
3. Kehlet Mathias & Semochkina Valeria - Dania
4. Jeschke Wojciech & Kowalska Małgorzata - Polska
5. Purchała Piotr & Yermolenko Anastasiia - Polska
6. Ciapas Krists & Andreicuka Anna - Łotwa


Półfinał:

7. Granskas Dominykas & Petrosiute Kotryna - Litwa
8. Dziedzic Oskar & Iwańska Klaudia - Polska
9. Sikora Norbert & Dul Dominika - Polska
10. Borivskyi Iurii & Jackowska Kaja - Szwecja
11. Kędra Kamil & Graniczna Marzena - Polska
12. Baccanale Kevin & Ragnar Louise - Włochy

Ćwierćfinał:

13-14. Tichoniuk Marcin & Gajak Agnieszka - Polska
13-14. Vedel Allan & Cieszkowska Malgorzata - Dania
15. Pogor Alexandru & Lygsdal Mathilde - Dania
16. Del Gaone Matteo & Reinfeldt Kristiina - Estonia
17. Modzelewski Mateusz & Karpińska Aleksandra - Polska
18. Kapała Adrian & Wiedro Agata - Polska
19. Belezjaks Jurijs & Pastare Kerolaina - Łotwa
20. Kadłubowski Maciej & Kopacz Maja - Polska
21. Budakiewicz Patryk & Kaczmar Monika - Polska
22. Teleshko Oleksandr & Żukowska Natalia - Polska
23. Fainsil Tomas & Belousova Patricija - Litwa
24. Tomaka Radosław & Kiwior Wioletta - Polska



Allan Vedel & Małgorzata Cieszkowska (Dania)

Allan Vedel & Małgorzata Cieszkowska (Dania)
foto: Artur Szczepański

Amatorzy Rising Stars Latin


Finał:

1. Fedko Adam & Dąbek Paulina - Polska
2. Danilczuk Michał & Konstantinova Alexandra - Polska
3. Shapovalov Alexander & Kryukova Anastasia - Rosja

4. Zaprawa Marcin & Piaseczna Anna - Polska
5. Gwara Kamil & Malik Ewa - Polska
6. Zholudev Filipp & Kostochkina Ekaterian - Rosja


Półfinał:

7. Sharapov Volodymyr & Dąbrowska Joanna - Polska
8-9. Janda Jacek & Pomorska Agnieszka - Polska
8-9. Kurczyński Tomasz & Telka Anna - Polska
10. Kot Michał & Kika Marcelina - Polska
11. Burka Bartosz & Nawoj Agata - Polska
12. Uzurys Devidas &Vasiliauskate Zivile - Litwa

Ćwierćfinał:

13. Maj Michał & Roczniak Katarzyna - Polska
14. Banaś Karol & Junak ARoxana - Polska
15. Kosiński Łukasz & Ostrowska Ewelina - Polska
16. Szołtysik Wojciech & Zyznar Magdalena - Polska
17. Matczak Paweł & Chojnacka Monika - Polska
18. Wróbel Mateusz & Guzik Magdalena - Polska
19. Jaszewski Tomasz & Golińska Iwona - Polska
20. Ludera Mateusz & Gąsior Natalia

Dziś jest
8 grudnia 2021