KLUB KIBICA / 2010 / SIERPIEŃ

GOC 2010 - dzień piąty - ostatni

Dodano: 2010-08-21 | 14:16:59


Ostatniego dnia GOC 2010 emocjonować będziemy się przede wszystkim startem polskich par w IDSF Grand Slam Standard, w którym to konkursie startuje 10 znakomitych polskich par.


Dziś rozegranych zostanie 7. konkurencji:



GOC 2010

IDSF Grand Slam Standard

Wczoraj 6. polskich par wytańczyło awans do kolejnej rundy turnieju Grand Slam Standard:
  • Jacek Jeschke & Hanna  Żudziewicz
  • Marek Szulgo & Renata Schodnik
  • Krzysztof Musioł & Katarzyna Kozłowska
  • Artur Kozuń & Kamila Wierzyńska
  • Daniel Radu & Marta Cieplik
  • Tomasz Wężykowski & Patrycja Wasilewska.
Koleje cztery pary w poprzednich latach wytańczyły sobie prawo rozpoczęcia tego turnieju od rundy 3.:
  • Sergiu Rusu & Dorota Makar
  • Andrzej Sadecki & Karina Nawrot
  • Marek Kosaty & Paulina Glazik
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak
Wg list startowych 389. par przystąpiło do rywalizacji o zwycięstwo w tym turnieju. Dziś o godzinie 15:00 kontynuacja turniejowych zmagań z udziałem par zwolnionych z rund eliminacyjnych (**). Dopingujmy naszych :)

(15:12)
Rozpoczęła się 3. runda turnieju, w którym startują 143. pary, łącznie z parami zwolnionymi z rund eliminacyjnych.

Na 2. rundzie zakończyli:

  • Daniel Radu & Marta Cieplik (158.-161. miejsce)
  • Tomasz Wężykowski & Patrycja Wasilewska (196.-197. miejsce)
Gratulujemy!
Pozostałe pary kontynuują rywalizację. Trzymamy kciuki, życząc wszystkim awansu do kolejnej rundy.

(16:33)
Runda 4., top 98, a w niej siedem polskich par:
  • Jacek Jeschke & Hanna  Żudziewicz (54.-56. miejsce)
  • Krzysztof Musioł & Katarzyna Kozłowska (57.-61. miejsce)
  • Artur Kozuń & Kamila Wierzyńska (62.-67. miejsce)
  • Sergiu Rusu & Dorota Makar
  • Andrzej Sadecki & Karina Nawrot
  • Marek Kosaty & Paulina Glazik
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak
W trzeciej rundzie zakończyli - Marek Szulgo & Renata Schodnik (114.-117. miejsce). Gratulujemy.

Runda 5., top 51:
  • Sergiu Rusu & Dorota Makar (31.-33. miejsce)
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak
  • Andrzej Sadecki & Karina Nawrot
  • Marek Kosaty & Paulina Glazik

Runda 6, ćwierćfinał
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak (25. miejsce)

  • i półfinał, runda 7.

  • Andrzej Sadecki & Karina Nawrot (11.-12. miejsce)
  • Marek Kosaty & Paulina Glazik

(23:00)
Marek Kosaty & Paulina Glazik w finale!!!

(00:05) Turniej zakończony - finał wg miejsc:
  1. Benedetto Ferruggia & Claudia Koehler - Niemcy
  2. Emanuel Valeri & Tania  Kehlet - Dania
  3. Simone Segatori & Annette Sudol - Niemcy
  4. ergey Konovaltsev & Olga Konovaltseva - Rosja
  5. Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  6. Marco Cavallaro & Joanne Clifton - Włochy

Gratulujemy wszystkim parom i dziękujemy za moc pozytywnych emocji!



GOC 2010

GOC Youth 10 tańców

Konkurs Młodzieży w 10 tańcach rozpoczęła blisko 100 par. W tej chwili (14:48) wiadomo jakie pary są w drugiej rundzie (1/8 finału). Są w niej trzy polskie pary:
  • Tobiasz Uniejewski & Yulia Luzina
  • Adrian Kopczyński & Natalia Głębocka
  • Michał Le & Kamila Durańska.
Trzymamy kciuki za awans do kolejnej rundy.

(23:40) - podsumowanie:
Turniej Młodzieży w 10 tańcach zakończył się ok. dwóch godzin temu. Z trójki powyższych par w 1/8 pozostali Tobiasz Uniejewski i Yulia Luzina (30.-32. miejsce), do półfinału awansowali Adrian Kopczyński i Natalia Głębocka (11.-12. miejsce), zaś Michał Le & Kamila Durańska - wytańczyli 6. miejsce w finale.


Finał Młodzieży prezentował się następująco:

  1. Victor Burchuladze & Valeria  Agikian - Rosja
  2. David Manukyan & Karolina Maevskaya - Rosja
  3. Roman Gerbey & Ganna Pobereznyk - Ukraina
  4. Cristian Radvan & Tatiana Seliverstova - Moładawia
  5. Marc Jiménez-Blanch & Valeryia Urymahava - Hiszpania
  6. Michał Le & Kamila Durańska - Polska

W tej konkurencji zaznaczyli swój udział również:
  • Mikołaj Balcerzak & Małgorzata Rusiniak
  • Filip Kopczyński & Maria Zakrzewska
  • Arkadiusz Głogowski & Sandra Wieliczko
Gratulujemy wszystkim parom!

Dziś jest
3 grudnia 2021