FORMACJE TANECZNE - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2016

Zala Open 2016

W telegraficznym skrócie ...

Dodano: 2016-11-07 | 16:33:38


W miniony weekend (5-6 XI 2016) odbyły się turnieje dla formacji tanecznych - te spodziewane i niespodziewane ...


15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001-2016)

Jak wcześniej

zapowiadaliśmy w artykule: "Przed nami - turnieje formacji ..." w miniony weekend odbyły się dwa turnieje formacji tanecznych. Jeden w Kraju, w Kędzierzynie-Koźlu, Dance Oscars 2016, w którym zwycięstwo odniosła formacja GRACJA Krosno, a za nią drugie miejsce zajęła formacja KTT SPIN z Wodzisławia Śląskiego.Drugi turniej

ZALA Open 2016 odbył się na Węgrzech. Z Polski uczestniczyła tam formacja ELITA NEW TEAM z Oświęcimia, która zajęła 3. miejsce.

Wyniki - Formacje powyżej 15 lat:
  1. Gala
  2. Savaria
  3. Elita
  4. Anglia A
  5. Anglia B

Do Zalaegerszeg, pojechała także formacja z Radomia - CMG Junior, która w konkurencji do lat 15. a także zajęła III miejsce.

Aktualizacja - 8 listopada:
Dziękujemy czytelnikom TS za uzupełnienie (w komentarzach) informacji o wynikach z turnieju na Węgrzech - Redakcja.Dużym zaskoczeniem

było - niezapowiadane wcześniej, i mimo komunikatu Zarządu FTS, że w bieżącym roku nie odbędą się Mistrzostwa Polski Formacji FTS - przeprowadzenie w trakcie Międzynarodowego Turnieju Tańca POLISH CUP 2016 w Warszawie - Mistrzostw Polski Formacji FTS!

W tych "tajemniczych" Mistrzostwach wzięły udział dwie formacje: CMG Radom - zwycięzcy i EFEKT Oświęcim - miejsce drugie.


Więcej

o formacyjnym weekendzie napiszemy na Twist Service niebawem ...