Kończąc rywalizację w kategorii amatorów chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji naszej największej życiowej pasji.
W wyniku zmian w ustawie o sporcie minister Sportu i Turystyki cofnął Polskiemu Związkowi Tańca Sportowego (PZTSport) prawa polskiego związku sportowego, na co tenże Związek złożył skargę do WSA. Znamy werdykt WSA.
We wtorek, 28 lipca, otrzymaliśmy pierwsze zgłoszenie na polską listę startową GOC 2009, która stopniowo się powiększa o kolejne zgłoszenia.
Jak co tydzień, co weekend, tancerze wyruszają na podbój parkietów tanecznych zarówno w Polsce jak i w Europie, czasami na innych kontynentach. Miniony weekend (31 marca i 1 kwietnia) był dużo skromniejszy niż poprzedni.
W bieżący weekend, 10-11 kwietnia 2010 roku, w Megeve, we francuskich Alpach, odbędzie się jeden z bardziej prestiżowych turniejów Europy - DANCE SPORT FRENCH Open.
Ruch "wcześniej urodzonych" zaczyna nabierać rozpędu. W sobotę, 2.X.2010 r. w Przeźmierowie k/Poznania miał miejsce pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Senior.
Tym razem Edgar Marcos i Alina Nowak wytańczyli tytuł II WiceMistrzów świata podczas WDSF Mistrzostw Świata Amatorów Latin, które odbyły się Muelheim an der Ruhr, w Niemczech.
Magdalena Abramowicz i Grzegorz Zmokły po 10 latach wspólnego tańca, zdecydowali się zakończyć swoje partnerstwo.