Jak to dlaczego, bo chcą jak najwięcej zarobić.
A nie robić luksus zawodnikom
6
~
Dodano: 2019-09-24 | 21:05
Radom i ta stara hala to nie miejsce na organizowanie pucharu czy mistrzostw świata. Szatnie male i duszne, ciasno i brudno. Dlaczego nie hotel Gołębiewski albo Warszawa? Brak organizacji, ciągłe zmiany programu, brak szacunku dla tancerzy. Dlaczego turniej skończył się o północy w niedzielę? Następnego dnia ludzie idą do pracy czy szkoły. Dlaczego organizatorzy o tym nie myślą i o to nie dbają?
Radom to pomyłka i nie miejsce dla turnieju tak wielkiej rangi. Miasto bez zaplecza socjalnego, hotele stare i z ograniczoną liczbą miejsc, miasto wymarle, w sobotę wieczorem nie ma gdzie zjeść kolacji.
Temat do przemyślenia.
No i oczywiscie brak transmisji na żywo. Jak mamy spopularyzowac taniec skoro organizatorzy nie zadbali o transmisję na żywo ?!? Bierzcie przykład z piłki nożnej gdzie mecze najniższej ligi są obszernie transmitowane i komentowane.
Nagrody dla tancerzy za ich trud i prace - bez komentarza... Jestesmy naprawdę daleko daleko z tyłu. I nie robimy nic, aby to zmienić.
A tu świat idzie naprzód!!!
5
~Do nizej
Dodano: 2019-09-23 | 23:39
Dużo było fajnych par w Radomiu.
4
~Z
Dodano: 2019-09-23 | 10:11
Jak zwykle samochwalenie sie! Chociaż akurat te pary dobre
3
~aaaa
Dodano: 2019-09-23 | 10:06
A Igilca już znów sama siebie chwali :D :D :D
2
~Iglica
Dodano: 2019-09-23 | 01:58
Brawo Paweł Ewa Oliwia Szymon ! Jestem pod wrażeniem! Świetny taniec! Gratuluje
1
~:(?
Dodano: 2019-09-22 | 21:44
Jak już niesiesz flagę to idź przynajmniej jak na mężczyznę przystało . . .