KOMENTARZE

Artykuł: 29 IX 2018 - Rakoniewice (PTT)

powrót

Poprzednia 12 Następna
18

~

Dodano: 2018-10-05 | 09:41
Pytanie do admina: dlaczego wszystkie komentarze widać na głównej stronie, a tego poprzedniego nie, ze względu na długość?
17

~

Dodano: 2018-10-03 | 11:04
A tak w ogóle to szkoda słów, sędzia o którym mówimy w zespół z innym sędzią z rodziny znanej z sędziowania organizuje tydzień przed Mistrzostwami Polski szkolenie z władzami PTT. Na pewno nie ma to żadnego związku. Etyka nie istnieje. Później perlisty głos prowadzącej będzie głosił dzieciakom puste frazesy o grze fair play. Sędziowie, którzy byli tancerzami, którzy nie osiągnęli kariery światowej jak twierdzą przez układy sędziowskie dziś sami krzywdzą. Ofiary stały się oprawcami. Może to mocne słowa, bo mówimy przecież o tańcu, sztuce, ale to też sport. Przedziwny bo można sobie jak jak w żadnym innym, może z wyjątkiem piłki nożnej wynik po prostu kupić.
16

~Do nizej

Dodano: 2018-10-02 | 23:31
Święta prawda i dobrze ujęte "topowe pary" , bo najlepsi tancerze , jakich ta szkoła miała odeszli !!!
15

~

Dodano: 2018-10-02 | 10:39
Ja jestem za zgłaszaniem takich przypadków jak opisane do PTT. Wylewanie frustracji tutaj, mimo, że jest to jedyne takie forum nic nie da, oficjalnie żadnych skarg nie ma. Oponenci zostają nazywani nieznającymi się na tańcu lub mamuśkami. Zapewniam, że organizatorzy to forum czytają, stąd zaraz dla przeciwwagi pojawiają się wpisy w stylu: turniej cudownie zorganizowany, dyplomy dla każdego, co oczywiście może być prawdą, ale brzmi śmiesznie. Jeżeli 2 osoby o czymś piszą to coś jest na rzeczy. Ocena tego turnieju jest jednoznaczna i tak jak ktoś napisał - wystarczyło zobaczyć skład, żeby wiedzieć co się szykuje. Po prostu wstyd. Rozumiem, że czasem pary tańczą tylko w swoim okręgu, ale wystarczy przeanalizować, gdzie występują "topowe" pary z tych klubów. W kontekście tego turnieju słynne zdanie: dobry taniec sam się obroni brzmi jak czysta hipokryzja.
14

~Frustrat

Dodano: 2018-10-01 | 13:50
Do Przesady frustratów
Nie chodziło o 14-15 C, są jeszcze inne klasy
w tej kategorii. Gratulacje dla młodzieży. Turniej
rzeczywiście sfrustrował.
13

~OBSERWATOR

Dodano: 2018-10-01 | 09:27
TAK ŻENUJĄCEGO TURNIEJU DAWNO NIE WIDZIAŁAM.
PANI J Z WROCŁAWIA WIDAĆ, ŻE PRACUJE U PANA K
I TO ZOBOWIĄZUJE. DLA MNIE COŚ POWINNO SIĘ ZMIENIĆ
W ZASADACH OCENIANIA, BO PROMOWANIE PAR, Z KTÓRYMI
SIĘ TRENUJE JEST NAGMINNE I NIE ZAKLINAJMY RZECZYWISTOŚCI,
ŻE TAK SIĘ NIE DZIEJE, ALE ŻEBY JUŻ TAK NACHALNIE - WSTYD....
12

~Do 9

Dodano: 2018-10-01 | 03:58
Skoro nie widziała Pani ani razu pary zwycięskiej w Open to kompletnie nie ma Pani pojęcia o tańcu, zatem proszę się nie wypowiadać.
11

~do niżej

Dodano: 2018-09-30 | 22:05
Tak poziom par naprawdę tragiczny. Pary stoją w miejscu ,po kilka lat w jednej kategorii ,porażka. Szkoda dzieciaków.
10

~Obserwator

Dodano: 2018-09-30 | 20:52
Organizator turnieju jest osobą, która nie robi nic bezinteresownie , a bezpłatny wstęp miał na celu stworzenie sztucznego tłumu, żeby nie świeciło pustkami na trybunach, bo ilość par na turnieju mówi sama za siebie. A poziom par organizatora poza drobnymi wyjątkami , tragiczny. Od lat tańczą na każdym turnieju te same uklady , szkoda par i pieniędzy rodziców. Żenada !!!
9

~Ewa

Dodano: 2018-09-30 | 20:03
Turniej fajny, dużo szatni, wstęp wolny - super! Trochę mało par w A i B a na nich zawsze się czeka. Ja się zgadzam z wynikami. Para z Warszawy w A fajna ale nie na 1-sze, trochę przerysowana, mało naturalna i nie tańcząca ?ze sobą?. Wyniki open zaskakuj?ce - zupełnie niewidoczna dla nas para była na 1ym. Byli lepsi w naszych oczach ale my nie wyłapujemy błędów. Fajna atmosfera. Brawo dla zwycięzców w pow 16 C
8

~Odnoście komentarza nr 6.

Dodano: 2018-09-30 | 16:24
Rzeczywiście, również się zdziwiliśmy sędziowaniem tego Pana z Warszawy kiedy wieczorem oglądaliśmy wyniki na stronie PTT. Komplet 5-tych miejsc dla pary z numerem 92 w Pow. 15 A, która naszym zdaniem oraz zdaniem dużej ilości sędziów była najlepsza technicznie i dobrze bawiąca się z publicznością? Byliśmy w szoku. Byliśmy nawet powiedzieć tej parze, że bardzo nam się podobała i naszym zdaniem źle ich potraktowano. Partnerka z pierwszego miejsca tez bardzo fajna i zdolna dziewczynka, partner dużo słabszy ale i tak gratulacje dla obu par :)
7

~Mateusz

Dodano: 2018-09-30 | 16:10
Fajny turniej. Ogólnie brawa dla organizatora - są szatnie, jest gdzie się przebrać, rozgrzać, wstęp dla publiczności jest za darmo (!!!), opłaty dla tancerzy rzędu 20-30 zł, w bufecie kawa z ekspresu za 4 zł a herbata za 2 zł - to jest przykład, z którego powinni brać wszyscy biorący się za organizację turnieju, bo mimo takich cen i gratisów, były medale, dyplomy, puchary, był porządny parkiet i oświetlenie.
6

~Przesada frustratów

Dodano: 2018-09-30 | 15:53
Byliśmy na turnieju, niestety byli lepsi od naszej pary ale mam zupełnie inne odczucia niż przedmówcy i uczciwie stwierdzam że zgadzam się z ocenami - no może wyłączając oceny pewnego pana NIE z Poznania który z wielkim uporem dawał całkiem niezłej parze 5-ki w kl A podczas gdy wszyscy inni oceniali tą parę wysoko.
W B wygrała para z Latiny - ale byli rzeczywiście najlepsi, w A wygrała para z Poznania - partnerka przykuwała wzrok dobrą techniką ale też charyzmą i energią!
14-15 C na ostatnim bloku jak najbardziej sprawiedliwie zarówno LA jak i ST - najlepsi stanęli na podium. Od 4-go miejsca pary były bardzo słabe jak na C i tak sędziowie zadecydowali. Rodzicom zawsze się wydaje że ich dziecko powinno tylko wygrywać ale sędziowie widzą błędy w kilka sekund- nie oszukujmy się. A co do oskarżeń - co się dzieje na Konwaliowym co roku? A Wrocław? Nowa Ruda? Wszędzie jest tak samo ale dobry taniec się obroni - udowodniła to tym razem para z Białegostoku.
5

~Pow 15B

Dodano: 2018-09-30 | 14:29
Bardzo przemyślany skład sędziowski na ten turniej. Wręcz idealny żeby popchnąć swoje poznańskie pary. Zaprzyjaźnieni sędziowie, oraz szkoleniowiec klubowy. Gratulacje za pomysłowość
4

~Zniesmaczony

Dodano: 2018-09-30 | 08:03
Żenada i wstyd ten turniej. Jadąc było jasne kto wygra patrząc na skład sędziowski nie na umiejętności. W klasie 14-15 poziom żenady sięgnął zenitu. Ale przecież " nazwa klubu zobowiązuje". Tylko trzeba mieć trochę przyzwoitości i nie wstawiać na pierwsze miejsce w standardzie pary z umiejętnościami najwyżej na F klasę. W latino nie było lepiej 8 par w finale żeby pchnąć swoich, ale już tak słabo tańczyli, że się nie udało. Och szkoda. ŻENADA
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
8 grudnia 2023

KLUB KIBICA