KOMENTARZE

Artykuł: 12 V 2018 - Zielona Góra (PTT)

powrót

10

~do nizej

Dodano: 2018-05-15 | 22:50
Czytam te wasze komentarze i wcale mnie to nie dziwi.
Turnieje Szkoły Gracja zawsze były ustawką.Na podium pary z Gracji inne lepsze pary nigdy nie miały szans zająć dobre miejsce bo pary z Gracji musiały byc lepsze, bo kiedy mają wygrywać jak nie na swoich turniejach/konwaliowy i gwiazdkowy. Szkoda waszych pieniedzy na takie turnieje jak w Zielonej Górze.
9

~Tancerz

Dodano: 2018-05-15 | 17:11
Czy ktos moze wie jaki fotograf robil zdjecia parom w sobote?
8

~tancerz

Dodano: 2018-05-15 | 16:04
Smaczku całe tej sytuacji dodaje fakt, że sędzią głownym był nikt inny jak prezes PTT !!! A takie tam niezadowolenia seniorów i co że 11 par na parkiet w St i co że parkiet nie miał podanych wymiarów alez macie 7 dni na protest i za to sie płaci??? LOL
7

~Arkadiusz

Dodano: 2018-05-14 | 14:47
Również zgadzam się z powyższymi komentarzami. Uważam, że te opóźnienia były skandaliczne.
6

~tancerka

Dodano: 2018-05-14 | 01:29
Kolejny raz Zielona Góra robi przemiał. Zero szacunku dla tancerzy i widzów. Kasa, kasa, kasa.
Turniej farsa - pierdyliard kategorii, próby parkietu zero.
Trwający prawie do pierwszej - dla niektórych od 13.00. Bufetu wieczorem brak.
Dwie godziny opóźnienia w rozpoczęciu bloku, ale czas na wręczanie konwalii oczywiście jest - w końcu bukiety muszą się sprzedać.
Panie pytane o plany nie wiedzą nic - po jakiejś godzinie zaczynają dawać przypadkowe odpowiedzi.

A tak w ogóle - czy można organizować MP na tym samym bloku co inny turniej?

Może Ktoś z Władz przyznający organizację GP seniorskiego zacznie uwzględniać opinie uczestników? Turniejów seniorskich jest mało - ale nawet gdyby to decydowało o końcowym miejscu w rankingu - Zielonej Górze wielkie NIE (i żeby nie było - wyjechałam z medalem i punktami)
5

~Anna

Dodano: 2018-05-13 | 21:15
Po raz pierwszy i ostatni bylismy w Zileonej Górze , poczyliśmy sie jakby to była Jelenia Góra z nami w roli jeleni. Mamy turniej i rejstracje i potrfią chyba organizatorzy ocenić ile czasu potrzeba można więc spokojnie po zamknieciu rejestracji obliczyć i zmienic godziny - opóznienie rozpoczęcia bloku o 2 godziny świadczy o braku totlanym organizacji lub w co wątpię złych intencjach. Szanujmy się nawzajem z korzyścia obopólną. Co do Mistrzostw Pro Am to nie należy ich łączyć z innym turniejem niech to będzie ich święto !!!!!!
4

~Ja

Dodano: 2018-05-13 | 12:27
Przylaczam sie do komentarzy ponizej. Rozumiem pobudki finansowe ale dopychanie proam do seniorow po to tylko aby osoby z wypchanym portfelem mialy publike to nieporozumienie. Tego typu postepowanie powoduje tylko niechec do tego ruchu...Tak zorganizowany turniej to brak szacunku dla pozostalych tancerzy.
Pzdr
Ps. Mistrzostwa polski proam i w kategorii
dwie pary w tym jedna z partnerek ledwo tanczaca to po prostu zenada
3

~trener

Dodano: 2018-05-13 | 09:28
Niestety, muszę się zgodzić z poprzednimi wpisami. Może organizatorka jednak przemyśli sprawę.
2

~ewa

Dodano: 2018-05-13 | 07:10
Nikt z organizatorów nie szanuje tancerzy na żadnej imprezie .Upychana jest maksymalna ilość kategorii . KASA to jest motto przewodnie imprez tego typu a zafiksowani tancerze i ich jeszcze bardziej rodzice wszystko łykną . Tak jest od lat.
1

~

Dodano: 2018-05-13 | 01:47
jestem już 5 raz na tym pięknym turnieju ale nie mogę zrozumieć organizatorów dlaczego nie potrafią tak przeprowadzić imprezę by kończyć o normalnej godzinie . dlaczego władze ptt patrzą na to nie reagując , jesteśmy seniorami a nie maszynami do tańca po co się uczyć skoro w ostatniej części nagrania były po 1 min bo trzeba się spieszyć my chcemy tańczyć dla przyjemnośći a nie byle szybko byle tylko zaliczyć turniej , to był turniej GPP bardzo proszę władze ptt by to wzięły pod uwagę dając organizatorom tak ważne imprezy aby nie łączyć takiej imprezy z jeszcze innymi turniejami towarzyszącymi z całym szacunkiem ale prowadzenie takiej imprezy wymaga pełnego profesjonalizmu inne GPP prowadzą jednak bardziej konkretne osoby i umieją imprezę zmiescić w czasie przewidzianym według programu wyjechałam pomimo medalu bardzo zmęczona i zasmucona tym razem imprezę całkowicie przyćmiło brak profesjonalizmu kierownika artystycznego i może sędziego głównego bo to tak naprawdę zależało od tych osób , impreza bardzooooooo długa kończąca się przy pustej widowni szkoda bo mogło być pięknie

pozdrawiam Beata

Dziś jest
23 lutego 2024

KLUB KIBICA