KOMENTARZE

Artykuł: 10 I 2015 - Kraków

powrót

100

~Smieszne

Dodano: 2015-01-13 | 16:42
Takie dziwne komentarze jakby dorosła para S klasowa zatańczyła w C klasie i to w kategorii 14-15... skoro tańczyli w A klasie to ich kategoria była i przyjechali zrobić S na takim turnieju a nie bujać się po 10 mniejszych turniejach i pudla klepać przy 6-10 parach na turnieju bo na A klasowych zwykłych turniejach tyle bywa i to przy dobrych wiatrach ( nie licząc kilku dużych turniejów gdzie przy okazji GPP jest A klasa to tam czasem jest więcej par..)

A pisanie tekstów typy: "wstyd że przyjechał i ze słabszymi tańczył, powinien z równymi sobie.." są śmieszne i pokazują brak klasy myślenia autorów. Najlepiej jak to już ktoś napisał żeby z list startowych wykreślano najlepsze pary te które pudła mają w danej kategorii albo jedno z partnerów wcześniej miało wyższą klasę. Tak aby te słabe pary mogły zdobywać pudła i wyższą klasę bo czemu ten lepszy ma zdobywać wygrywając ze słabszymi powinien nie startować bo jest lepszy...

A to że w turniejach punktowych nie ma podziału na kategorię wiekową 16-18 czy U21 to czyja to wina tak było zawsze tylko zapewne póki to my byliśmy w niższej klasie tą lepszą parą która wygrywała bez problemu na samych 1 to było super. Tak super ze się przyzwyczailiśmy a jak już ktos inny wygrał bo jest lepszy starszy bardziej doswiadczony to jest problem i nie powinno tak być bo to hańba dla danego tancerza że wygrał ze słabszymi.
99

~kategorie

Dodano: 2015-01-13 | 16:15
przecież nie ma obowiązku startowania w kat.pow15, więc nie rozumiem tych żałosnych wpisów.
Może wprowadzić kategorie gdzie lepsi nie mogą startować ze słabszymi, żeby po ogłoszeniu wyników nie było płaczu.
98

~!!!

Dodano: 2015-01-13 | 15:32
Dyskryminowanie ze względu na wiek, kolor skóry, przekonania itp. jest karalne. Proszę się opanować. Trochę zdrowego rozsądku wykazać.
97

~rodzic

Dodano: 2015-01-13 | 14:47
Przepisy są tak skonstruowane, że i 30latek może startować w kategorii wiekowej powyżej 15 lat. Nie ma co mieć pretensji do tego tancerza, taką miał możliwość, wykorzystał ją. Po to są GPP i MP i rozgraniczenie wiekowe, żeby tancerze mogli sprawdzać się w swoim przedziale wiekowym. Nikt by nie wspomniał o tym fakcie, gdyby Pan Wilczko zajął powiedzmy 11 miejsce ;), ale boli bo zajął 1? To jest chore, bo przecież tańczyli starsi i inni tancerze w tej kategorii, do tych już nie macie pretensji??? Bo nie byli w czołówce? Bo oni zastali przez Wasze dzieci, przez Was tancerzy pokonani? Dla jasności, moja córka też tam tańczyła i jest od tego Pana młodsza o 11 lat, ale nie ma do nikogo pretensji, bo mierzy się z lepszymi, starszymi i w taki sposób szybciej się rozwija tanecznie, chce im dorównać, ma świadomość, że technicznie może jest porównywalna (zajęła dość wysokie miejsce!), ale dojrzałość ruchu i świadomość ciała jeszcze nie ta.

Pozdrawiam wszystkich tancerzy, kontynuujcie swoją pasję, to piękny sport, nie zawsze sprawiedliwy, każdy kolejny turniej weryfikuje nabyte umiejętności, pamiętajcie o tym trenując na swojej sali
96

~KATEGORIE

Dodano: 2015-01-13 | 14:40
Chyba rodzice nie rozumieją podziału na kategorie w których tancerze mogą tańczyć ,więc kilka kategorii pomijam i jesteśmy w kat 16-18 lat no i w niej mogą tańczyć tancerze mający tyle lat przynajmniej jeden starszy nie może przekraczać tego wieku ,ta sama sytuacja jest w 18-20 i nikt starszy nie może w tych kategoriach brać udziału ,no i mamy kategorię powyżej 15 roku życia gdzie tańczą pary dorosłe powyżej 21 roku życia ,troche to dziwnie wygląda ale tak jest ,więc 15,16 ,17,18,19,20 latki mają swoje kategorie i nie powinni tańczyć w kategorii powyżej 15 roku jak nie chcą mierzyć się z dorosłymi
95

~do wszystkich obrońców ,danej pary

Dodano: 2015-01-13 | 13:46
Tu nie chodzi o gościa, który tańczy źle, absolutnie, tylko o rozgraniczenie wiekowe.Gość o którym mowa super tańczy bez dwóch zdań, byłem z synem widziałem, doświadczenie i w ogóle. Ale przy tak młodych parach wyglądał komicznie. Dlaczego nie mierzy się z równymi sobie, już rozumiem powyżej 19 lat, a nie z takimi małolatami . W niedługim czasie mój syn będzie powyżej 15 lat , jak zobaczy tak doświadczonych gości na parkiecie to co sobie pomyśli , to nie dla mnie miejsce, poczekam, poczekam i zatańczę na turnieju raczej grubo po dwudziestce, mimo że z sali treningowej nie wychodzi. Życzę Wszystkim zdobywcom wysokich miejsc na podium , zdobytych w ten sposób , wszystkiego najlepszego. Mierzcie się z równymi sobie, wtedy lepiej smakuje zwycięstwo i nikt nie będzie robił szumu .
94

~młodzi tancerze

Dodano: 2015-01-13 | 13:35
i tak to wygląda , ze mamą i młodym tancerzom wydaje się ,że czym więcej szarpania się na parkiecie i wiatru dookoła siebie tym lepiej ,brak im techniki i spokoju co starsi doświadczeni mają i nie tańczą pod oko nie znających się widzów ,najgorzej to w ST
93

~cyprian

Dodano: 2015-01-13 | 13:08
a propo,s starszych tancerzy-przyjrzyjcie sie im uwaznie,kazdy ich krok jest przemyslany i rozwazny/.mowie o tancu/kazdy ruch dopracowany maja swiadomosc swioch ruchow i ciala czego brak niestety mlodym tancerzom-nie ublizajac nikomu -chca pokazac ze tancza na klase ktora reprezentuja nie tancza aby zatanczyc zdobyc pudlo i dalej ,dalej oni sa swiadomi swojego czasu i swoich umiejetnosci wiec niech mamusie sie nie irytuja bo jak ich dzieci beda mialy wiecej lat /i jezeli beda jeszcze tanczyly/ to dopiero wtedy same zobacza roznice w tancu ,bo do tanca zeby go pokazac z jak najlepszej strony trzeba niestety dorosnac -popatrzcie na mistrzostwa swiata i osadzcie sami/Bosco,Malitek,i wielu wielu innych/
92

~zdjecia

Dodano: 2015-01-13 | 11:44
Zdjęcia z tego roku odnośnik www
Trochę zdjeć można obejrzeć tez na profilu PTT na facebooku.
91

~

Dodano: 2015-01-13 | 09:37
A jednak są zawodowi tancerze, BRAWO ŁUKASZ, widać ze masz dużą pokorę, której brakuje wielu malutkim tancerzykom, którzy potrafią robić tylko pozory wielkiego tancerza na parkiecie, a podstawowych kroków brak, poza pozą pogania i nic więcej. Życzę Ci powodzenia a innym zgorzkniałym i nie zadowolonym z życia więcej pokory.
90

~doŁukasza

Dodano: 2015-01-12 | 23:57
Najlepiej to Łukasz powiedziałeś. Pozdrawiam.
89

~do nizej

Dodano: 2015-01-12 | 23:33
Brawo masz absolutna rację tak być powinno POPIERAM
88

~Lukasz

Dodano: 2015-01-12 | 23:19
jakieś skargi ludzi że w pow 15 tańczył tancerz co ma 26 czy tam 30 lat są żałosne. Tańczył bo to jego kategoria, tak cięzko to zrozumieć? Nie miał tańczyć bo obok 16 latek? 16 ma swoją kategorię 16-18 i jak ktoś ma nie tańczyć to prędzej ten 16latek niż 28 latek. Ludzie opamiętajcie się. Wyszedł, zatańczył koleś, widać, że czekał na zdobycie ski i bardzo dobrze, bo tak się właśnie powinno zdobywać skę - bezapelacyjne, w dobrym momencie w swojej karierze, kiedy człowiek czuje ze faktycznie TAŃCZY NA TĄ SKĘ.

Trudno to pojąć co? To tak się da? Czuć że się tańczy na jakąś klasę, albo że - nie, jeszcze za wsześnie na wyższą, chcę lepiej tańczyć. To wymaga ogromnej samokrytyki wobec siebie czego większości tancerzom niestety brakuje.

Dlatego poziom jest jaki jest, przychodzi taki 20+ i pozostawia reszte dzieciaków w szatni. Tak was boli że wygrał dobry tancerz, czy że wygrał 20parolatek a wasze dzieci nie, czy o co chodzi?

Sam jestem tancerzem 25 letnim, mam A klase i Skę zdobędę jak będę czuć, że mi nie wstyd za mój "S" klasowy taniec. Mogę mieć 30 lat i pojadę na takiego Wieczystego czy gdzie indziej, mało mnie obchodzą szczekający rodzice licealistów. Pozdrawiam dojrzałych tancerzy!
87

~do nierozgarniętych

Dodano: 2015-01-12 | 22:30
Nie w każdej kategorii wiekowej w półfinale MP dostaje się klasę S. Pomyślcie zanim coś napiszecie !!!
86

~~do 61

Dodano: 2015-01-12 | 20:53
Myślę, że pary które świeżo zdobyły A klasę nie koniecznie pojechały na wieczystego po S. Być może chciały zobaczyć jak wypadną na tle innych par i odnależć się w nowej kategorii. Pozdrawiam

Dziś jest
6 grudnia 2023

KLUB KIBICA