KOMENTARZE

Artykuł: 31 V 2014 - Wołczyn

powrót

6

~m

Dodano: 2014-06-02 | 07:36
miejsce turnieju - porażka. myślę , że pana MM stać na zorganizowanie czegoś w lepszym stylu i z klasą. drogie bilety wstępu. no i układziki sędziów - bez komentarza.
5

~x

Dodano: 2014-06-01 | 11:44
Drogie władze PTT jak można zezwolić na organizację turnieju w takim miejscu, beznadziejna sala, zero szatni to jakaś kpina. Gołym okiem widać że nie chodzi tu o piękno tańca i dobro tancerzy, a o nabijanie kasy. Wstyd i żenada. Pozdrawiam
4

~

Dodano: 2014-06-01 | 09:29
A co do postu 14-15. O co chodzi tu chyba pisze się na temat turnieju a nie par. Ktoś ma chyba jakis problem osobisty, czyżby tancerze, którzy przegrywają z tą parą lub byly trener którego boli fakt że odeszli z jego klubu. Widac że ktoś sledzi poczynania tej pary i niezbyt dobrze jej zyczy , a patrzac obiektywnie para tanczy dobrze jak na kategorię D sam widzialam choc z nimi nie tańcze. Więc koza koscien nie martwcie się ,że jakis sflustrowany wam tu docina nogi do przodu i walczcie dalej dobrze wam idzie a ze teraz sie nie udało to nie wasza wina ale tego systemu sędziowskiego.
Jeśli chodzi o turniej zorganizowany bardzo sprawnie blok po bloku kończyl się sprawnie nie ma się do czego przyczepić. Jedyne ale do sędziów, ktorzy niesprawiedliwie oceniają, promują swoje pary i przeciskają je na podium. Szkoda nas tancerzy bo dajemy z siebie wszystko ale po co jak i tak wszystko jest ustalone z góry. Potwierdzam ja rownież słyszałam jak tancerz przed finałem podszedł do innej pary i prosto w twarz oznajmił ze zajmą 6 miejsce- to już jest szczyt. Człowiek przestaje wierzyć w sprawiedliwośc ale dzięki wam sędziowie uczymy się że w życiu dochodzi się do czegoś tylko dzięki układom. Dziękuję za lekcję nie wiem czy skorzystam .
3

~fantast

Dodano: 2014-06-01 | 08:23
Super sędziowanie "6-tki obok 1-nek"
2

~

Dodano: 2014-05-31 | 21:32
Panowie sędziowie co Wy wyprawiacie z zwłaszcza sędzia główny pan G. Tak ustawionego turnieju już dawno nie było; pary które przez kolejnych kilka turniejów miały problem z wejściem do finału teraz stanęły na pudle - porażka, a naprawdę dobre pary ledwo weszły do finału - tragiczne. Pary jeszcze przed finałem wiedziały, które miejsca zajmą i gratulowały sobie nawzajem, jak myślicie Panowie sędziowie dobrze to o Was świadczy? - bo ja myślę że nie. Po takim turnieju jak ten wszyscy czują niesmak. Szkoda tylko dzieci.
1

~iza

Dodano: 2014-05-31 | 21:27
Brawo dla organizatorów bardzo sprawny i fajnie zorganizowany turniej

Dziś jest
8 grudnia 2023

KLUB KIBICA