KOMENTARZE

Artykuł: 31 V 2014 - Warszawa

powrót

Poprzednia 1234 Następna
49

~do nr 48

Dodano: 2014-06-02 | 13:53
masz rację skończyć uczelnię państwową to wyczyn na skalę światową , ale kończyć ją w latach 90 nie było łatwo . Ale cóż przecież Ty nie potrafisz czytać nawet ze zrozumieniem .
48

~do niżej

Dodano: 2014-06-02 | 10:48
masz wielkiego farta, muszę przyznać, żeby skończyć państwową uczelnię, to chyba jest wyczyn na skalę światową, tym bardziej, że sadzisz takie byki ortograficzne :)))

polecam meliskę z same rana ;-)
47

~do 46

Dodano: 2014-06-02 | 10:40
mój drogi wpisie nr 46 bo tylko tak mogę Ciebie nazwać , dziecko moje zakończyło z tańcem w dniu tego turnieju o kótym tu piszę więc pewnie na kolejnych już się nie pojawię i nie będę "najmądrzejszy" . Nie czepiam się kolczyków nie regulaminowych tylko sprawiedliwości sędziowania bo o takim piszesz tu na forum . Więc jeśli możeszz to wysil swój móżdżek troszkę i poczytaj siebie bo jakoś widzę , że intelektem to Ty nie tryskasz . Nie chcę być złośliwy chcę tylko zwrócić uwagę na to , że krzywda jaką wyżądzacie tym tańczącym dzieciom jest niewspółmierna do satyswakcji jaką osiągacie sędziując właśnie w taki sposób ( piszę to bo uważam , że wpis poprzedni wyszedł z ust sędziego ) . A co do uprawnień sędziowskich nie muszę robić takowych żeby cokolwiek umieć ocenić . Potrafię ze zrozumieniem ( nie wiem jak Ty ) czytać regulamin PTTT i wyciągać z niego konsekwętnie takie informacje jak właśnie np. wymagania co do stroju uczestnika turnieju w danej klasie , co do wykonywnaia obowiązkowych figur w danej klasie . Regulamin jest stworzony po to żeby był jednoznacznym wzorcem dla sędziego a wydaje mi się , że niektórzy z Was nie umieją tego wykorzystać tego co jest tam napisane . Muszę Cię jednak uspokoić , że nie jestem człowiekiem który nie ma zrobionych uprawnień, mam takowe i to zakończone egzaminem Państwowym a nie jakimś tam kolesiowskim . Mam takowe uprawnienia i nie wstydzę się nich i pomimo , że nie są to uprawnienia do sędziowania turniejów tanecznych to ze zrozumienim nauczono mnie czytać np. regulaminy . I jeszcze muszę Ci dodać , że żeby zdobyć moje uprawnienia to należy mieć skończoną wyższą uczelnie i to najlepiej Państwową .
46

~do rodzica

Dodano: 2014-06-02 | 09:52
skoro twoje dziecko przestało tańczyć, to aż dziwne, że jeździsz na turnieje i obserwujesz, a później jeszcze wszystkich uświadamiasz na forum, że tylko ty masz racje ;-)
może warto spróbować zrobić sobie wszelkie uprawnienia sędziowskie i pokazać światu jaki jesteś "prawy" co ty na to?

... zapewnie dziewczynka, która miała kolczyki, a nie powinna mieć, wygrała turniej dzięki tym kolczykom xDDD
45

~rodzic

Dodano: 2014-06-02 | 09:37
a życie Was zweryfikuje ...
44

~

Dodano: 2014-06-02 | 09:36
Witam serdecznie,

amatorskie zdjęcia z II bloku są do Waszej dyspozycji, mam nadzieję, że coś dla siebie znajdziecie.

Jak zwykle pozdrawiam serdecznie wszystkich tancerzy i ich rodziców.

Pozdrawiam

adam nyk

odnośnik www
43

~

Dodano: 2014-06-02 | 09:34
tak to jest denne gadanie dla kogoś takiego jak Ty . A co do niespełnionych marzeń to nie są moje widzimisie tylko nie chęć dziecka do tańca w takim układzie . A propos przepisów to właśnie sędziowie są od tego żeby ich przestrzegać a tu kolczyki w klasie gdzie jest to niedozwolone , sukienki nie odpowiadające przepisom i wiele innych których nie chce mi sie tu wymieniać . A osoba pisząca takie wypociny jak poniżej jest poprostu ... no niech dopowie sobie sama . Bawcie się dobrze na tych pseudo turniejach i wmawiajcie dzieciom , że są najlepsi . ZENADA .
42

~dp rodzica

Dodano: 2014-06-02 | 09:18
denne gadanie... przemawiają niespełnione marzenia rodzica, którego dziecko przestało tańczyć. A co ma Prezes do tego, to nie jest Sp. z o.o. czy też działalność gospodarcza, którą by rządził tylko Prezes. Czy to ten Prezes, czy inny przepisy są przepisami.
41

~rodzic..

Dodano: 2014-06-02 | 08:13
... a moja córka już się wycofała z tańca , nasi trenerzy nie są sędziami więc i pary z naszego klubu nie są zbyt dobrze oceniane pomimo , że trenują dość dużo , mają dodatkowe indywidualne zajęcia z bardzo dobrymi trenerami z poziomu międzynarodowego ( nie będę tu wymieniał nazwisk dla nie podżegania czegokolwiek ) więc znającymi się na sztuce na pewno i trenującymi na naprawdę wysokim poziomie . Być może kiedyś wróci na parkiet ale teraz powiedziała stanowcze nie . Szkoda bo to jest pasją dziecka ale psychicznie nie wytrzymała . Jak się patrzy na tych ludzi sędziotrenerów , to widać w nich jad . Pomyślcie , że nie jesteście tylko Wy i wasze pary na turnieju . Nie będę podawał tu nazwisk , sami wiecie o kim mowa . Mam tylko jedno zdanie do Pana Prezesa Okręgu Mazowieckiego . Panie Pawle ogarnij Pan się i weż się za tę klikę , postaw pan się jak przystało na PREZESA . Czy nie widzisz Pan , że turnieje okręgu W-wy już tylką są w większości dla par Warszawskich . Więcej jesteś Pan w stanie zarobić na organizacji dobrych turniej niż na kasie dawanej za wygrany turniej przez daną parę . Albo mając odrobinę honoru zrezygnuj Pan z funkcji PREZESA i pozwól innym poprowadzić jakże szlachetną dyscyplinę sportu jaką jest taniec , ale poprowadzić ją sprawiedliwie i zgodnie ze sztuka .
Pozdrawiam wszystkich sędziów .
40

~

Dodano: 2014-06-02 | 00:48
Postaram się, aby zdjęcia z II bloku były najpóźniej w ciągu 1 - 2 dni.

adam nyk
39

~do 37 i 38

Dodano: 2014-06-01 | 23:08
a która para i z jakiej kategorii tak raziła was w oczy? radziłabym zerknąć we wcześniejsze wyniki. o czym wy piszecie na tym portalu. chore są wasze ambicje i tyle!
38

~do 34

Dodano: 2014-06-01 | 22:02
i co z tego, że był jeden sędzia z W-wy? ta para pudła ma wyłacznie na tych turniejach, gdzie sędziuje ten sędzia, na pozostałych, często są w ogóle poza finbałem i tyle w temacie
37

~do15

Dodano: 2014-06-01 | 22:00
No właśnie to są tylko dzieci a jak mają nie rezygnować jeżeli przeglądając listy startowe i sędziów mogą wywnioskować kto będzie na pudle . Na najbliższych turniejach obserwujcie pary z Mławskiego Centrum Tańca będzie napewno progres tancerzy a sędzią będzie PAN SZ. Dobre i 3 miejsce przecież liczy się każde pudło !!!!!! Jak my rodzice widzimy takie rzeczy to odechciewa nam się tańca turniejów i ciężko zarobionych pieniędzy!!!!!!!! Jak będziemy cicho siedzieć to nic nie zmieni się a sędziowie czytają nasze wpisy napewno . Dobra rada zanim zgłosimy nasze dzieci popatrzmy kto sędziuje a będzie więcej odwołanych turniejów ze względu na małą ilość par np Kożmiński Zaczną mniej zarabiać to i zaczną nas szanować !!!!!!!!!!!!! i NASZE DZIECI również !!!!!!!!!!!!
36

~co?

Dodano: 2014-06-01 | 15:24
Co sądzicie o 12 13 c?
35

~zdj

Dodano: 2014-06-01 | 15:22
CZY BĘDĄ JAKIEŚ ZDJĘCIA??? :)
Poprzednia 1234 Następna

Dziś jest
28 listopada 2023

KLUB KIBICA