KOMENTARZE

Artykuł: 24.VI.2012 - Jarosław

powrót

Poprzednia 12 Następna
20

~...

Dodano: 2012-07-10 | 15:30
Mam wrażenie, że te posty piszą albo wyłącznie osoby, które odpadły...albo osoby, które były w życiu na kilku turniejach... taniec tak samo jak każdy inny sport nie może być oceniany według sztywnych ram na zasadzie "wygrałem tydzień temu to teraz przez miesiąc muszę wygrywać" ... a tu nagle masz zły dzień, parkiet śliski (jak ktoś już wspomniał) i inne tego rodzaju czynniki i Twój wynik spada... najbardziej rozbawił mnie komentarz z za MAŁĄ ilością sędziów. ... jakby było za mało sędziów to nie byłoby turnieju ... ogarnijcie się i pomyślcie trochę. komentarze w stylu "turniej ustawiany" albo "pary, które nie wchodzą do finałów nagle są na pudle" ... dwie osoby potrafią trenować i jedna w danym momencie jest na pudłach inna w innym. Po prostu "otwiera Ci się klapka" (słowa jednego z trenerów, którzy mnie uczyli) i Twoje ciało zaczyna wykonywać coś czego nie robiło wcześniej albo wykonuje to znacznie lepiej - wzmianka do "nagłego" wejścia do finału. Ostatnia wzmianka ... pamiętajcie, że wygląd sali nie ma rzeczywistego znaczenia. Większe miasta, które mają więcej sponsorów i więcej pieniędzy od miasta mają większe możliwości w organizacji czy przystrojeniu sali na turnieju. Jarosław do metropolii nie należy więc darujcie sobie ...
19

~

Dodano: 2012-06-27 | 12:27
Czy ktoś mógłby podać link ze zdjęciami z turnieju??? Bardzo proszę.
18

~co do popredniego komentarzu

Dodano: 2012-06-26 | 22:59
Nie wydaje mi się , żeby W TYDZIEŃ można było dojść do poziomu pierwszych miejsc , sorry .
17

~tancerz...

Dodano: 2012-06-26 | 14:34
Ci co takie bzdety piszą najwidoczniej szybko odpadli! Bo nie wierzę, że Ci co stanęli na podium nie tylko z Takt Jarosław takie rzeczy tu wypisują! Po prostu szkoda wam. A wy mówicie że Ci co sa na podium to keidyś odpadali odrazu.. a czy wy nie znacie takiego pojęcia jak "ćwiczenie" , "nauka" i "powtarzanie" ??Jest tez dużo par, których pani nie wystawiła. Nasza pani wystawiła samych najlepszych! Więc co chcecie.. A żadnych ustawek nie było. Nie wierzę żeby sędziowie dawali więcej pkt parom z TAKT Jarosław! Sędziowie przeciez normalni byli.! To był mój pierwszy turniej w życiu i tańczę od 8-9 miesięcy i się ciesze z mojego miejsca, a dlaczego? Gdyż wiem, że mi się należało, bo duuuzo ćwiczyłem i dawałem z siebie wszystko na treningach. A wy oczywiście potraficie tylko krytykować , zamiast sami popatrzec w czym byliście źli! Moze zamiast od pięty do poszliście od palców... ? A teraz macie wąty do turnieju bo jest jakiś ******! Bo wy byście zawsze chciwli być pierwsi!
16

~!!!!!!!!!!!!!

Dodano: 2012-06-26 | 02:47
Przebieg turneiju był bardzo chaotycznie zorganizowany . , dochodziło do pomyłek , które nie powinny mieć miejsca . Poza tym , mam dość turnieji , gdzie pary dziwnym trafem wygrywają , a na innych turniejach odpadają w przdbiegach . Wszystkim odradzam taki turniej .
15

~kamila

Dodano: 2012-06-26 | 02:43
Najgorszy turneij na jakim byłam w tym sezonie ~!!! . Nigdy więcej w Jarosłaiu się nie pojawię
14

~:|

Dodano: 2012-06-26 | 02:41
DO "~tancerz.."
Bardzo interesujące,że podałeś przykład , który po uwzględnieniu podaje ze tylko jedna para zajęła ostatnie miejsce z taktu, a nie jak napisąłeś - dużo par . Ciesze się że wasz instruktor z wami tyle ćwiczył , tylko ciekawe , że w tydzień potraficie dojść do poziomu par , które wygrywają turnieje . Pozdrawiam ;]
13

~Do 10

Dodano: 2012-06-25 | 12:16
Jak ci przykro to rób to samo co inni Powodzenia Zycze
12

~Tancerz..

Dodano: 2012-06-25 | 11:34
O jakich ustawkach wy ludzie mówicie?
Nic takiego nie było, jestem jednym z gospodarzy, i nic takiego nie zaobserwowałem. Poprostu Pani Marzena z nami duuzo ćwiczyła przed turniejem i dlatego tak niektórzy dobrze wypadli. Wy się czepiacie że Z TAKT Jarosław są na podium, anie widzicie że jest tez dużo par wręcz na ostatnim miejscu np. w kategorii 12-13F. Szatnie jak każde, gorąco było, bo fatalna pogoda. Trooche tam był rozpiździel, powinno być czysciej wokól parkietu i sama komisja sędziowska ( czysciej w sensie że mniej ludzi).
Jak na kogoś kto pierwszy razy startował w turnieju to jestem zadowolony.

A dlaczego nie ma wyników ipunktó jakie otrzymywali tancerze z kategorii F?
11

~??

Dodano: 2012-06-24 | 23:57
Turniej bardzo przeciętny wręcz słaby. Szatnie małe, toalety koszmarne, bufet z cukierkami i cudowny wzrost formy par gospodarzy :-)
10

~ho

Dodano: 2012-06-24 | 23:27
No cóż, znowu się potwierdziło, że pary z pewnych klubów maja zapewnione miejsca na podium. Ledwo to tańczy, a może nawet udaje i przeszło to to, do wyższej klasy.Pomyłka..
9

~komandor

Dodano: 2012-06-24 | 21:13
Jeden z najdziwniejszych turniejów na jakim byłem ,.Po pierwsze , wyglad sali wyglądał jak przygotowany na godzine przed rozpoczęciem , po drugie , mało szatni , a o toaletach nie wspomne .Bardzo duszno. Co więcej , większość par które na innych turneijach są daleko w tyle , dzisiaj przechodziły do finału na 1 miejscach więc ;) , Odradzam wszystkim TURNIEJ TAŃCA W JAROSŁAWIU
8

~ja

Dodano: 2012-06-24 | 21:05
a wynikow nie ma.. :(
7

~uczestniczka

Dodano: 2012-06-24 | 20:50
Osobiście mam mieszane odczucia odnośnie turnieju. Tańcząc miałam wrażenie, że sędziowie(których było stanowczo za mało !!!) wcale na mnie nie zwracali uwagi, to samo mówili znajomi z mojego jak i również innych klubów. Część wyników było ustawione, do kolejnych etapów przechodziły również osoby, które na to nie zasłużyły. Natomiast dobór muzyki oraz ogólnie panująca atmosfera były nawet dobre, czego nie można powiedzieć o szatniach i ubikacjach. Jak dla mnie turniej z góry ustawiony, pary które na innych turniejach nie wchodziły do półfinału dzisiaj stawały na podium, natomiast dosyć dobre pary, które zasługiwały na zwycięstwo zostawały daleko w tyle. Osobiście nie polecam i jestem pewna, że za rok nie pojawię się na tak ustawionym turnieju
6

~Sarkastyczny Michał:-)

Dodano: 2012-06-24 | 19:45
Turniej bardzo dobrze zorganizowany pod względem artystyczno-widowiskowym, bardzo uczciwie przeprowadzona ocena sędziowska, po za tym nie było większych problemów, 0 opóźnienia pomiędzy blokam, nagrody bardzo kosztowne, dużo efektów świetlnych, przestrzenne szatnie, profesjonalna opieka medyczna, nowoczesne ubikacje. Według mnie widać wielkie podobieństwo do Milennium Hall. Świetna prowadząca i profesjonalna klimatyzacja. "Polecam" .
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
8 grudnia 2023

KLUB KIBICA