KOMENTARZE

Artykuł: 29.IV.2012 - Głogów

powrót

Poprzednia 1234 Następna
57

~do rod 55

Dodano: 2012-05-08 | 22:32
panie powiedzmy rod ja nie jestem panem K pan się pomylił
56

~do 53

Dodano: 2012-05-06 | 12:01
posprawdzaj dobrze turnieje ostatnie i popatrz jak na zmianę państwo Z.sędziują swoje pary i ciągną na różnych turniejach a parki ich jeżdżą tylko tam gdzie oni sędziują nie muszą zawsze sędziować tej kat. w której tańczą ich parki . Zawsze jest tak że pary ich jeżdżą na te turnieje gdzie oni są i TO IM WSZYSTKIM WYSTARCZY BY PODCIĄGNĄĆ I PRZEPCHNĄĆ .Od pewnego czasu widać to bardzo wyraznie dlatego uważam że pary ,które u nich tańczą nie ma co ich żałować ponieważ one na to się zgadzają i to im odpowiada - wychodzi na to że gdyby nie ciągnięcie tych par to one nie dałyby rady z innymi w rywalizacji -głowa do góry na turniejach gdzie pojadą bez trenerów.
55

~rod

Dodano: 2012-05-06 | 10:16
wściekły nie jestem to po pierwsze,laikiem się czuję bo nie mam specjalnego wykształcenia w kierunku tanecznym więc nie podejmuję się oceny sędziów jak to nagminnie robią "wszechwiedzący" tancerze i rodzice,na turniej patrzę jak na zjawisko kulturalne a nie sportowe pomimo iż ma ono elementy rywalizacji.ALE TAKIE ELEMENTY MAJĄ WSZYSTKIE DZIEDZINY ŻYCIA,wszędzie wszyscy rywalizują i jak tylko komuś się nie wiedzie to obsmarowuje wszystkich i wszędzie..A co do mojej osoby i Pana ,Panie K...to zapewniam ,że wiem co piszę. A pisanie o ustawianych turniejach to proszę nie prowokować bo mógłbym podać turnieje z Pana miasta ,które umarły bo musiały,na których Pan był oceniany tak jak to opisują Pana tancerze. Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Ja na szczęście wiem trochę więcej i wiem z kim piszę .Pan niestety nie.
Zawsze tylko zadaję sobie pytanie,gdyby tak zainteresować odpowiednie .......co do płacenia podatków....paragony Pan wystawia za lekcje?
A co do turnieju w Głogowie to mam bardzo dobre zdanie jak do każdego,czego nie można powiedzieć o Pana zdaniu. Wiem,że możecie podać sobie ręce z zaprzyjaźnionym klubem z Z.G. Tancerze i rodzice od Was piszą w podobnym stylu,ale nie może być inaczej bo podobne macie doświadczenia.
Życzę sukcesów na parkiecie Pańskim parom a Panu trenerskich.
54

~oniona

Dodano: 2012-05-03 | 13:23
Pary 5 i 6 msce w A la tragedia...szczegolnie partnerki
53

~obserwator nr 2

Dodano: 2012-05-02 | 19:29
Uprzejmie donoszę obserwując scenę taneczną, że Pan Ziomek nie sędziował A klasy LATIN - wycofał się . Zawsze to robi jak jest taka możliwość - większa ilość sędziów.
Bardzo podobały mi się 2 pary. Para z 2 miejsca duża dojrzałość i z pierwszego charyzma pary:) Z przyjemnością będę obserwować postępy obu tych par.
Para z IV miejsca - bardzo duże braki u partnerki - choć dziewczyna nie brzydka. Taniec w rodzaju Śpiącej Królewny no może Śpiącej Księżniczki:):):)
W parze z III miejsce zbyt duży dysonans między niezłym ruchowo partnerem i dość nieruchawą partnerką. Więc po co to podniecanie się i jechanie po kolegach z parkietu.
Pozdrawiam
obserwator 2
52

~ula

Dodano: 2012-05-02 | 14:47
W A la podobała mi sie najbardziej para na 3 i 4 miejscu. Szkoda że takich par sędziowie nie doceniają. Ale spokojnie. Obronicie sie na innych turniejach :)
51

~obserwator

Dodano: 2012-05-02 | 14:46
W A klasie zarówno w LA jak i w ST wyniki absolutnie niesłuszne. Para która wygrała St nie była tam najlepsza. Para która wygrała LA tym bardziej. Ale skoro pary od pana Waldemara Z. jeżdżą tykko na swoje turnieje to potem tak jest. Ciekawy jestem czy jak ta para z 1 miejsca w LA pojedzie na inny turniej gdzie Pana Waldzia nie będzie, również bedzie tak wysoko ?
50

~tancerz

Dodano: 2012-05-01 | 08:24
Turniej ok. Wyjątkowo ocena sędziów sprawiedliwa. Organizacja super , muza również. Duża hala , wielka przestrzeń.Ukłony dla organizatorów. Trzeci blok - było na co popatrzeć.
49

~analizator

Dodano: 2012-04-30 | 23:44
witam ponownie ROD kim ty jesteś?Jjeżeli te trzy wpisy pochodzą od tego samego ROD to chyba cierpisz na rozdwojenie jażni.Najpierw obserwator- laik, potem rodzic, potem znawca tematu,były sportowiec,teraz długoletni fachowiec kultury.Nic z tego nie rozumiem. Ja znam wielu fachowców z długoletnim stażem i często z tytułami profesorskimi ale nie zawsze można o nich powiedzieć ,że są rozumni w ogóle.Spójrz w lustro osobo, bo nie koniecznie musisz być facetem,przeprowadż analizę sumienia bo może to co robisz nie jest dobre?Oceń więc siebie zanim napiszesz jeszcze coś pod adresem konkretnej osoby. Twoja straszna wściekłość zamyka ci oczy i pozbawia zdolności skupienia uwagi a co za tym idzie możliwości logicznego myślenia. Ale nie trać nadziei ,człowiek uczy się całe życie więc masz jeszcze szansę na zbawienie.
48

~f

Dodano: 2012-04-30 | 23:00
47

~takata

Dodano: 2012-04-30 | 22:39
Są może gdzieś zdjęcia ?
46

~ROD

Dodano: 2012-04-30 | 22:25
TAK SIĘ SKŁADA ,ŻE MOJE DZIECKO TAŃCZY OD LAT, I ROBI TO DLATEGO,ŻE JA JAKO RODZIC UWAŻAM,że więcej z tej dyscypliny wyniesie dobra niż z piłki nożnej. Tego jestem pewien. W kulturze i sporcie zarazem pracuję odkąd pamiętam.Najpierw jako sportowiec a potem jako ten ,który tworzy i kształtuje kulturę i sport. Więc raczej trochę wiem co piszę. Ale to nie jest najważniejsze.Przeraża mnie,że w tym co piszą młodzi ludzie o innych,o pracy innych jest tyle jadu,i tylko dlatego,że nagle nie powiodło się na zawodach. Obserwuję własne dziecko i czasami nie wiem co mam jemu powiedzieć kiedy za moją namową wybrała właśnie taniec,że możliwe się pomyliłem.
Miałem nadzieję,że kontakty młodych ludzi to nie tylko chęć wygrania i to w złym "STYLU", sztuką jest wygrać ale jeszcze wiekszą przegrać z godnością. Obserwuję pary,które na siłę były wyciągane do klas wyższych,ale dzisiaj juz ich nie widać.Czyżby ktoś te pary oszukał i okradł z nadziei?
Dlatego mamy taki stan całego sportu i tańca też jaki mamy.
I TO NIE SĘDZIOWIE , ORGANIZATORZY PSUJĄ TĄ PIĘKNĄ DYSCYPLINĘ ALE PARY Z RODZICAMI,które nie są nauczone pewnych zasad. A może zamiast medalu,pucharu,pudła czy czegoś podobnego wywieźć z turnieju zamiłowanie do dobrej muzyki,potem jeszcze raz pojechać i nauczyć się słuchać czegoś ambitniejszego???
Podobno muzyka łagodzi obyczaje. Jakoś w tym co czytam na forach jest zupełnie odwrotnie.
45

~analizator

Dodano: 2012-04-30 | 21:30
Witam po raz pierwszy piszę a drugi raz czytam -ciekawy człowiek, turnieje tańca towarzyskiego to jak najbardziej imprezy sportowe i tak też podchodzą do tego zawodnicy, dla nich to rywalizacja. Dobrze by było gdyby przebiegała w kulturalnej atmosferze i chyba tak jest bo nie są to chyba mecze piłkarskie z kibolami i często wandalami.Dla tancerzy to ciężka praca poprzedzona jeszcze cięższym treningiem.Nic dziwnego że czasami bywają rozżaleni.Zrozumie to tylko ten kto to przeżywa.O sianie i wydarzeniu kulturalnym w postaci turnieju tańca towarzyskiego może pisać tylko typowy prywaciarz ,który patrzy na świat przez zasobność swego portfela a pojęcie kultury gdzieś mu kołacze jako coś dobrego.Świat nie jest idealny w każdym calu a nawet zła jest w nim bardzo wiele. Proszę spojrzeć na ligę piłkarską, która jest pod takim nadzorem nie tylko społecznym. Świat tańca nie jest wyrwany z tej całości i w nim również jest wiele nieprawidłowości.I tylko ktoś ślepy tego nie dostrzega. Mniej mówić a szerzej otwierać oczy, strzyc uszami, no i bodaj odrobinę intelektu.
44

~tancerz

Dodano: 2012-04-30 | 20:46
spoko turniej tylko według mnie para z 4 i 5 miejsca w pow. 15 A ST powinny być wyżej;] pzdr
43

~rod

Dodano: 2012-04-30 | 19:55
chodzi o to,że od dłuższego czasu śledzę komentarze po turniejach,różnych,analizuję wyniki i wasze komentarze i wyciągam te same wnioski,iż twórcami tych komentarzy są najczęściej osoby ,które wpakowały trochę siana w lekcje prywatne a rzeczywistość niestety dla nich nie jest aż tak łaskawa. Dalej rzecz ciągnąc to używanie bezczelnych uwag pod adresem a to sędziów a to organizatorów a to różnego rodzaju układów jest co najmniej nie na miejscu. Świadczy tylko o bardzo niskim poziomie kultury,choć w takim przedstawieniu bierze każdy z tak piszących udział. Bo chyba przyznacie,że turniej tańca towarzyskiego nie jest imprezą sportową tylko wydarzeniem kulturalnym. Gdyby tak każdego "zawodnika" tylko sprawdzić czy posiada aktualne badania lekarskie jak to w sporcie bywa to prawdopodobnie na 100% wszyscy byliby zdyskwalifikowani. Więcej nie będę na ten temat pisał. Zatem obrzucanie sędziego jako człowieka obelgami ,że nie tak spojrzał na aktora konkretnego przedstawienia jak sobie ten aktor wymarzył.............jednemu podoba się Marek Kondrat BO MA WIELKĄ KLASĘ AKTORSKĄ A INNEMU PODRZĘDNY AKTORZYNA ,POMIMO CZĘSTEGO WYSTĘPOWANIA NA SCENIE.
A problem leży ciągle w pieniądzach.Zależy kto za ile kupił bilet na przedstawienie ,w którym bierze udział. Jak kupiłeś bilet od KONIKA czyt.pseudo trenera do znaczy,że przepłaciłeś. Konik walnął cię w rogi.
Nikt z was piszących negatywnie nie potrafi być obiektywny.Ale łatwo to sprawdzić kto to pisze,wystarczy trochę pośledzić komentarze i wyniki z turnieju.
NAPISZ CHOC RAZ PROTEST DO SĘDZIEGO , ŻE TURNIEJ ZOSTAŁ USTAWIONY,DAJ DOWÓD I SIĘ SKOŃCZY.
Nie pluj na ludzi,ciekawe czy taki byłbyś zadowolony gdyby na twoich rodziców ktoś coś?????
Życzę sukcesów i czerpania z turnieju wielu wrażeń kulturalnych,nie sportowych.
Poprzednia 1234 Następna

Dziś jest
28 listopada 2023

KLUB KIBICA