KOMENTARZE

Artykuł: 31.III.2012 - Tarnobrzeg

powrót

Poprzednia 12 Następna
17

~Tancerz

Dodano: 2014-05-03 | 23:37
Czy może ktoś wie, gdzie mogę znaleźć zdjęcia z III bloku?
16

~widz

Dodano: 2012-04-03 | 08:50
Zgadzam się z jedną rzeczą, wpuszczanie 12 czy 13 par w 1/2 na parkiet bez podziału na grupy nie wydaje się profesjonalnym podejściem. Niektórzy sędziowie starali się ogladać tańczących, krążąc wokół parkietru, szkoda że nie wszyscy. Poza tym turniej był w ok.

Odnośnie komentarzy o ustawianych turniejach ... To takie ludzkie, znaleźć jakieś wytłumaczenie niepowodzenia.
Zwłaszcza my Polacy tak mamy, zawsze było nam pod górkę, a to rozbiory, wojna, komuna itp. Zawsze znalazła się jakaś
dziejowa wymówka. Widać tak nam zostało i zawsze będziemy szukać usprawiedliwienia w sile wyzszej, bo do ciężkiej pracy to jakoś skłonnosci nie przejawiamy ...
15

~hm....

Dodano: 2012-04-01 | 19:51
3 blok .pary organizatora ok kto był sam widział nie mam żalu bez poparcia dały radę bardzo fajny pomysł że pary wchodzą na tą samą muzykę z następnej grupy to pan Michałek puszczał muzykę naprawdę fajny efekt nie widziałem wczesniej pozdrawiam z Krakowa
14

~tancerz

Dodano: 2012-04-01 | 18:16
Turniej OK :D. Polecam gorąco. Parkiet duży i co najważniejsze nie był śliski oświetlenia bardzo dobre. Organizacyjnie wypadł bardzo dobrze. Nie rozumiem tylko wcześniejszych komentarzy turniej był na prawdę OK
13

~tbg-a

Dodano: 2012-04-01 | 18:16
Scena jest dla występów na niedzielna galę. Ma występować magik... dlatego trybuny z jednej strony są "wyłączone".
A magia musi mieć swoją oprawę - na środku parkietu chyba się po prostu nie uda ;)
Byłam na dwóch rundach na tym turnieju. Pan z Opoczna był niesamowity, mógłby prowadzić całą tę imprezę bez mikrofonu. Miał taki donośny głos. Ale mimo dopingu dla swoich par, dopingował wszystkim parom :) Pan prowadzący powtarzał za nim owacje ;) i dostał nagrodę od organizatora :) no... gdzie jeszcze dają prezenty publiczności???
Na rundzie 3 dla najlepszych klasowo par patrzyłam też na sędziów, powiedziałabym że bacznie przyglądali się właśnie parom, które nie były chyba ich faworytami...moim zdaniem turniej sprawiedliwy. Pary,które się podobały najbardziej były w finale :) a miejsca....przecież ten sport jest bardzo niewymierny...zawsze będzie niedosyt, jeśli ktoś pudła nie miał.
Ale podziwiam i gratuluję wszystkim parom !!!!! Piękne widowisko.
12

~.....

Dodano: 2012-04-01 | 17:11
O wszystkim w trakcie trwania turnieju decyduje Sędzia Głowny np.o ilości par na parkiecie.Kiedyś zapytałam o to panią co prowadziła turniej i powiedziała mi że ona mówi tylko to na co pozwoli Sędzia Główny.Już wczesniej spotkałam się że przy podziale na grupy nie czyta się numerów par tylko numery grup i myslę że tak powinno być bo to my rodzice jesteśmy za to odpowiedzialni.Turniej organizacyjnie OK bardzo sprawnie prowadzony bez POKAZÓW dzieci z przedszkoli.Tylko mam pytanie po co na parkiecie była scena ?
11

~No widzisz !!

Dodano: 2012-04-01 | 14:00
Chcę doczekać takich czasów aby w komentarzach pojawiały się słowa wypowiadane w sprawach dotyczących wszystkich uczestników turniejów. Przede wszystkim TANCERZY, organizatorów i na końcu sędziów. Jak macie ludzie wiadomości o przekretach czy odpisywaniu od sąsiada skreśleń to nagrajcie to na filmik i puścimy na portalu.Redakcja TWIST SERVICE na pewno się zgodzi napietnować zło. A teraz to potrzeba pisać o dobrych stronach turnieju, żeby inni organizatorzy wiedzieli co NAM się nie podoba. Chcemy sprawnie zorganizowanej imprezy, sędziowania sprawiedliwego, tj. takiego jak widzi sędzia w danej chwili, a nie po nazwiskach, no i dla najlepszych fajnych nagród. Trzymajcie się!!!!
10

~No widzisz !!

Dodano: 2012-04-01 | 13:30
Pewnie nie widzisz różnicy w tańcu niższych kategorii i tych najwyzszych. Jak pojeżdzisz z maluszkami więcej to zobaczysz i nie wtedy zrozumiesz co to masakra na parkiecie. Powodzenia.
9

~Do poniżej

Dodano: 2012-04-01 | 13:20
Czego tu gratulować? że w dwóch kategoriach w połówce nie wrzucili wszystkich na parkiet?
A co reszta kategorii się nie liczy?
8

~Do organizatorów i sędziego głównego!!!

Dodano: 2012-04-01 | 13:18
Bardzo WAM dziękuję i gratuluję organizacji turnieju! W szczególności na uwagę zasługuje fakt, że w kat pow. 15 A,B standard nie wtłoczyliście wszystkich par na raz w półfinale. Kiedy się widzi jak czasami masakrują się po 12 i więcej par na małych parkietach to litość bierze. Dziękujemy i tak trzymać!!!!! Powiedzcie o tym innym organizatorom turniejów!
7

~uczestnik

Dodano: 2012-04-01 | 12:58
Bzdury wypisujecie. Ciekawe kto tak pisze? Rodzice czy dzieci? Turniej bardzo udany i polecam na przyszły rok!!!!! Ja też przyjadę i zechcę go wygrać. Ale musze jeszcze dużo potrenować i potu wylać. Do zobaczenia za rok.Pozdrawiam i gratuluję organizatorom bardzo udanej imprezy. Było ok.
6

~obecna;;;;

Dodano: 2012-04-01 | 12:52
Bardzo udany turniej!!!!! Bez zbędnych ceregieli, nudnych "popisów- pokazów". Lubimy takie turnieje, gdzie nie ma wielogodzinnych poślizgów. Tak trzymać. A wyniki jak wyniki..... Trzeba tańczyć, trenować, a one same kiedyś przyjdą. Pozdrowienia dla organizatorów. Super nagrody, że hej! Rzadko na turnirjach są taaaaaakie nagrody. Suuuper!
5

~...

Dodano: 2012-04-01 | 12:52
do wpisu nr 1 - popieram w 100 % - sędziowie nie patrzą na nieznane sobie pary, jakby nie było ich wcale na parkiecie
4

~...

Dodano: 2012-04-01 | 12:04
Uwżacie tak dlatego pewnie, że wy ustalacie turniej z sędziami ... i odrazu oskarżacie inny klub , że może tak robić..Nie rozumiem stawiania takich opini.. Mi bardzo podobał się turniej ze strony organizacyjnej i bardzo polecam ten turniej :)
3

~rodzic :)

Dodano: 2012-04-01 | 09:33
Bardzo fajny turniej ... dużo atrakcji ze strony organizatora dla dzieci ...ogólnie fajnie i na naszym I bloku pozdowienia dla pana z Opoczna za "mocny" doping dla "wszystkich par"
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
24 czerwca 2024

KLUB KIBICA