KOMENTARZE

Artykuł: 18.XII.2011 - Warszawa

powrót

Poprzednia 12 Następna
30

~widz!

Dodano: 2011-12-20 | 11:32
Do 28

Posiadasz "A" klasę ?

Napisałeś ...Osobiście wolę tańczyć na turniejach mniejszych, ... --to na takich mniejszych turniejach jest Kat. A?
Musisz chyba ostro szukać tych małych turniejów.

Każdy ma prawo ( nie obrażając nikogo) napisać co jemu się podobało,a co nie ,co według niego należałoby poprawić ,pozostawić.
Napisanie nie pochlebnego komentarza skutkuje z automatu ripostą typu ...Co nie poszło na turnieju?, ...,Zawsze szukacie winnego za brak wyników... . Wyniki to nie wszystko,liczy się zabawa ,ale Ty o tym wiesz.
P.S. Dziecka to poszukaj w klubie
29

~do 26

Dodano: 2011-12-20 | 08:39
Zdać egzmain na sędziego to jedno a być sprawiedliwym to drugie i wcale nie łatwiejsze. Dobrze wszyscy wiemy, że nie zawsze taniec wygrywa z układami i układzikami.
28

~Ad 18

Dodano: 2011-12-19 | 21:52
Dziecko drogie, nie tańczyłem, ponieważ mam A klasę, chociaż nie powinienem się tłumaczyć, bo nie mam z czego, a pojechałem wpierać dzieciaki z klubu. Skąd te wonty, ja tańczę dla publiki, ich brawa i kontakt wzrokowy napędzają mnie, bo oprócz partnerki mam do kogo tańczyć. Życzę trochę mniej zawistości i trochę więcej pokory, a przede wszytkim dużo więcej treningu>
27

~do 25

Dodano: 2011-12-19 | 21:28
Naucz się pisać po polsku, a nie polskiemu, wtedy pogadamy archaiczna istoto...
26

~hmm

Dodano: 2011-12-19 | 21:25
Aż podchodzi mi do gardła jak czytam te wpisy. Nawet nie wiecie jak trudne są egzaminy na sędziego i warunki jakie trzeba spełnić, żeby nim zostać; wiem, bo też przez to kiedyś przechodziłem. Ponad połowa sędziów miała kiedyś III kategorię, potem w zależności od chęci podnosiła kwalifikacje, co też nie jest łatwe. Proponuję branie przykładu z par z okręgu małopolskiego, oni potrafią pogodzić się z porażką, i nie jest to dla nich ulgą wyżywanie się na organizatorach lub sędziach na forum, zamiast tego spędzają czas na treningu.
25

~tr

Dodano: 2011-12-19 | 19:36
sędziowie ci a raczej sędziny to archaiczne istoty, sędziują tylko u siebie,albo kolesiow,szkoda,że tacy ludzie sędziują, dzieki Bogu sędziuja bardzo mało w Polsce
24

~do sukces

Dodano: 2011-12-19 | 15:00
a do kogo masz takie zastrzeżenia? a.... ?

czy to ten, czy inny turniej, jeśli pary są w wyrównanym poziomie będą trafiały się takie oceny od 1 do 6, nic nowego. Kryteriów oceny jest mnóstwo i nie każdy sedzie musi oceniać parę tymi samymi i w tej samej kolejności.
23

~"Sukces"

Dodano: 2011-12-19 | 14:52
Poziom sędziowania żenujący, snujące się pary na parkiecie otrzymywały od niektórych Pań pierwsze miejsca w finałach, a niektóre z nich nie powinny znależć się w finałach.
Forma wszystkich Sędziin niezbyt wysoka i była przeciwieństwem fajnych tanecznych występów. Wiele rozbieżności, ale cóż taniec jest niewymierny jednemy podoba się ta para innemu inna. Jak pokazują wyniki chyba nie zawsze taniec był oceniany, liczyła się przynależnośc klubowa i regionalna. Ale tu chyba nic nowego - gdyż tak jest na wielu turniejach.

Parafrazując przysłowie o 6 kucharkach tym razem można powiedzieć, gdzie 5 "wysokowykwalifikowanych" Pań sędzin tam ocena do d...

Napewno brakowało męskiego spojrzenia na taniec - popieram te wpisy.

Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku:
- Sędziom - rzetelnego wykonywania swojej pracy,
- Tancerzom - połamania obcasów na parkietach w całęj Polsce
22

~df

Dodano: 2011-12-19 | 11:39
i dobrze wam tak jaeżdziecie na takie smieszne turnieje z takimi sędziami z przypadku,którzy sędziują tylko u siebie i kolesiów to tak macie, trzeba jeżdzic na duże, a nie na byle jakie i to sędziowie masakra
21

~do tancerza

Dodano: 2011-12-19 | 09:15
oj chyba troszkę jeszcze musisz się podszkolić ;) żeby móc oceniać czy pary dobrze zatańczyły, czy nie. Poza tym to nie są mistrzostwa, GP albo IDSF żeby sędziowali z I kategorią. Ocena dla ciebie: musisz jeszcze popracować :]
20

~tancerz

Dodano: 2011-12-19 | 08:54
a czy nie uważacie, że powinno zabronić się zapraszać do sędziowania tylko sędziów II i III kategorii. Mimo, że mieliśmy pudło, to sędziowanie tragiczne. Bardzo dobre pary nie weszły do finału, a na pudłach niestety miernie. Przewały widać po wynikach gołym okiem. Pary w półfinale sklasyfikowane na 5, 6 miejscu, nagle w finale znalazły się na 1. Dziwne!!! i nie piszcie mi tu, że dobrze zatańczyły, bo byłem i widziałem. My też nie liczyliśmy na pudło, ale to chyba jakiś "błąd w sztuce" albo przeoczenie p. skrutinerki!!!
19

~Uczestnik

Dodano: 2011-12-19 | 08:04
Po pierwsze nie mogłem trafić, po drugie małe ztłoczone szatnie oddalone od sali tanecznej - na pierwszym bloku trzeba było biegiem udać się do szatni żeby zdążyć sie przebrać, wystrój - jaki wystrój nawet plakatu turniejowego nie była ani
jakiegoś baneru o nazwie turnieju !!!
Nagrody żałosne jakieś miśki i maleńka statułetka dla pierwszego miejsca. Plusem jest to iż pary w finale dostały dyplomy na pamiątkę!!!
Prowadzenie w porządku bo muzykę można było lepiej dobrać a sędziowie - sędziny gorzej stronnicze niż mężczyżni . Jak ktoś wcześniej napisał brakowało faceta sędziego może rozweseliłby to całe towarzystwo !!!
W przyszłości będę omijał ten turniej jesli nie zmienią lokalizacji i po części całej reszty - zaplanowali już turnieje na następny rok -ciekawe !!! I żeby nie było zajołem taką lokatę jaką powinienem więc nie robę jazdy z zemsty - po prostu tak było .
Mam nadzeję że organizatorzy wezmą sobie uwagi do serca i coś zrobią aby poprawić swoją opinię bo jak narazie to trochę wstyd - w końcu to turniej ogólnopolski a nie wiejska potańcówka.!?!?!
18

~+/-

Dodano: 2011-12-19 | 07:11
Ad 15

Zanim coś napiszesz najpierw pomyśl!!!

Komentarze mają na celu przedstawienie własnej oceny ,swoich spostrzeżeń i wniosków.Nie mają na celu szukania winnych.

Napisa(łeś/łaś) ..." Osobiście wolę tańczyć na turniejach mniejszych, gdzie publiczność docenia taniec niż w ogromnych halach z publiką mocno oddaloną od tancerzy..."--tam Ci nie wychodzi?

Jedyną publicznością doceniającą " ... taniec..." byli rodzice tancerzy -ale oni znają się najlepiej.Żadnej informacji na drzwiach wejściowych o odbywającym się w tym miejscu turnieju-kto tam miał przyjśc?

Może lepiej trzeba było zorganizować ten turniej na lodowisku obok?

P.S. Taki mały turniej jaki lubisz ,a Ty nie startujesz?- Kategorii nie było?--a no tak "Hobby" to na innych mniejszych turniejach.
Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia w "...ogromnych halach z publiką mocno oddaloną od tancerzy..."
17

~uczestnik

Dodano: 2011-12-19 | 00:43
nie powiem że turniej był rewelacyjny organizacja to średnio się sprawiła, wystrój to brak wystroju atmosfera i kibice tu dam plusa na temat sędziowania sie nie wypowiem tu rzecz gustu niestety nie zdobyłem tu nic wielkiego ale wiem ze nie było szans na pudło. W skali od 1 do 5 dam 2,5 za całokształt turnieju
16

~b

Dodano: 2011-12-19 | 00:40
popieram. to nie był turniej tylko wiejska potańcówka. Pokazali jak bardzo można zniszczyć piękno tańca brakiem wyobraźni i chęcią zarobienia. WSTYD! Organizatorom powinno się dożywotnio zabronić organizowania takich imprez.
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
6 grudnia 2023

KLUB KIBICA