KOMENTARZE

Artykuł: 29.11.2009 - Warszawa

powrót

12

~megarion

Dodano: 2009-12-05 | 21:09
Ale sędziów obrażać nie musisz ;)
11

~do rodzic 2 --,--

Dodano: 2009-12-04 | 09:31
Drogi rodzicu 2 ! Jeżeli czepiasz sie panelu sędziowskiego to nagraj na wideo od początku do końca turnieju co robią sędziowie, potem zweryfikuj ustawienie par w finale np. 1,1,2,6,6,2,1 i napisz personalnie co to za sędziowie D,E , którzy stawiaja na 6 miejscu parę, którą pięciu innych widzi wysoko na pudle.O to rodzice też mogą się upomnieć. Niech sędziowie się też uczą na bieżąco, bo taniec poszedł naprzód, a "stare pierdziochy" zostały w tyle... i widzą jak widzą...
JESZCZE DODAM BO NIKT NIE MÓWI O TYM> ZA DROGIE TO JEST HOBBY I TYLE. Mam zamiar coś z tym zrobić to znaczy zapytam gdzie trzeba jak płacą podatki szkoleniowcy i trenerzy ?
10

~miriam,.,.,.,

Dodano: 2009-12-04 | 09:18
Pisałem wczoraj i zobaczcie - nie wiele osób czyta komentarze - nie wiele sie tym interesuje co i kto ma do powiedzenia na temat MO. Ludziska ! Nie będzie lepiej, bo liczą sie tylko pieniądze, a umiejętności to jak CIE MAM. Sędziowie zarabiaja i się cieszą,że mają pracę. My stare durnie bawimy się i za te wydaną kasę stresujemy własne dzieci i siebie. Taki jest teraz świat. Jedno wyjście - zmusić ministerstwo sportu do przyjęcia sportowego tańca towarzyskiego jako dyscyplinę sportową, dofinansować, pozwolić tym biedniejszym parom się szkolić bo może byliby lepsi od obecnych bogatych mistrzów... za dużo i nie na temat napisałem.
W trych biedniejszych okręgach nie "olewa się" MISTRZOSTW OKRĘGU bo to bardzo ważny turniej i nie prawda,że sędziowie są przypadkowi bo to ci sami co sędziują " ważne" turnieje ,.,.,
9

~miriam,.,.,.,

Dodano: 2009-12-03 | 12:30
Ja też jestem rodzicem. Przy okazji MO -moim zdaniem należałoby wprowadzić obowiazek uczestnictwa jako kwalifikacji do MP.Konieczność udziału w IDSF czy GPP swoją drogą, a udział w MO tez. Dlaczego? - na MP przyjeżdzają wszyscy, którzy chcą, bo jak nie mają tych obowiazkowych "4 startów" napiszą "pismo" i Zarząd PTT się zgodzi na udział. Przeciez chodzi o to aby przyjechało jak najwięcej, jak najwięcej zarobić kasy, a para sobie zaliczy Mistrzostwa. Z jakim miejscem to nie ma znaczenia - dla nikogo. Słabeusze posłużą za "mięso armatnie",a kto ma wygrać i tak wygra!
8

~rodzic2

Dodano: 2009-11-30 | 17:30
Oops. A mi się wydaje że niektórzy nie widzą że czasy się zmieniają.
Spartanin chce "wprowadzić obowiązek" a rodzic, zgadzając się, nawet dodaje inne pomysły które by to usprawniły.
A ja powiem - BZDURY.
Nic na siłę, nie z tą młodzieżą
Jesteśmy bardzo pragmatyczni - co dają MO?. Kiepskie turnieje z kiepską organizacją i ... przypadkowymi sędziami. Robione na siłę i z przyzwyczajenia. To że jest to tradycja nie zmusi mnie do uczestniczenia w tych szopkach i to za moje pieniądze.
Niech Okręg zagwarantuje cenne nagrody, stypendia dla par finalowych - gwarantuję, frekwencja będzie duża a działacze będą mieli powód do dumy.
Podkreślę - będę uczestniczył tam gdzie jest dobry panel sedziowski, dobry parkiet, oprawa i organizacja. Wszędzie płaci się wejścówki i startowe, czemu mam wspomagać akurat NIEUDOLNOŚĆ.
I proszę uważać przy kombinowaniu jakie pary mogą uczestniczyć w MP. Wszelkie pomysły mogą sprawić że uczestników może być jeszcze mniej (a już teraz nie jest ich dużo)
Nawiasem - czy wygrywając MP mogę się nazywać Mistrzem Polski, czy też ten tytuł jest zarezerwowany tylko dla organizacji/federacji oficjalnie zaaprobowanej przez Ministerstwo Sportu?. Czy PTT należy do Polskiego Związku Sportowego?
7

~

Dodano: 2009-11-30 | 11:17
Zgadzam się ze Spartaniniem. a niezaleznie od tego uważam że MO nalełoby "wpasowac" w grafik tak aby nie kolidował z innym turniejem rangi GPP, bo tak niestety było tym razem - w Krakowie odbywal sie w ten weekend turniej ( w pieknej oprawie i b. dobrze zorganizowany) w randze GPP więc te pary (przynajmniej z junior II) którym brakowało tego wymogu, chcac nie chcąc pojechały tanczyć 300 km dalej zamiast zaprezentować swoje umiejętności w stolicy okręgu. A trzeba przyznac, że tam np. warszawskie pary uplasowały się b. wysoko i było na co patrzeć!
6

~ula

Dodano: 2009-11-30 | 09:28
naprawde szkoda kasy
5

~!!!

Dodano: 2009-11-30 | 09:12
HONOROWA? WOBEC KOGO????
4

~!!!!!!!!!!

Dodano: 2009-11-29 | 23:48
MOŻE DLATEGO, ŻE Z GÓRY WIADOMO, KTO BĘDZIE MISTRZEM. ALE I TAK POWINNO SIĘ JEŻDZIĆ, SPRAWA WYDAJE SIĘ - HONOROWA.
3

~...

Dodano: 2009-11-29 | 23:32
jakie sędziowanie, taka fraekfencja
2

~

Dodano: 2009-11-29 | 23:31
taka frekwencja jest na mistrzostwach kazdego okregu. i kolejny raz bede pisal,ze uwazam ze nalezy wprowdzic obowiazek uczestnictwa w tej imprezie, ktory bylby warunkiem przystapienia do mistrzostw Polski (tak jak obowiazek 'zaliczenia' idsfu czy gpp). Wtedy automatycznie ranga turnieju by urosla i zaslugiwala by na szumna nazwe Mistrzostw Okregu. a tak, taki turniej to jest kompletny niewypal i strata czasu i pieniedzy. wiem,pojawi sie teraz zarzut, ze nie zawsze mozna, nie zawsze jest mozliwosc przyjazdu na taki turniej. guzik prawda, bo w jakis cudowny sposob pary potrafia tak zaplanowac swoj kalendarz startow, ze na konkretny,wyznaczony z gory dzien potrafia przyjechac na MP czy tez na ekstra wspaniala impreze gdzies daleko poza granicami naszej pieknej Polski( gdzie trzeba byc, bo np polityka tego wymaga). piona
1

~

Dodano: 2009-11-29 | 20:55
Dlaczego tak mało par w mistrzostwach bojkot czy inny powód?

Dziś jest
24 lipca 2024

KLUB KIBICA