KOMENTARZE

Artykuł: 21 III 2021 - Żółkiewka (PTT)

powrót

3

~Mama

Dodano: 2021-03-24 | 14:42
Zupełnie nie rozumiem krytykującej wypowiedzi, byliśmy w Żółkiewce kolejny raz, ścisku w szatni nie było, obsługa ciągle dezynfekowała powierzchnie, komunikaty o maseczkach były przestrzegane. Dodatkowo przystępna cena biletu dla opiekuna i nagrody, których nie ma już praktycznie na żadnym turnieju. Nie da się porównać tego turnieju z innymi, gdzie rodzic placi 50 zł i jest wpuszczony na balkon w tłum innych ludzi lub miejsce dysponuje jedynie małym korytarzem zamiast szatni. Z tego miejsca jesteśmy zadowoleni, gratulujemy organizatorom i czekamy na kolejny turniej.
2

~rodzic

Dodano: 2021-03-24 | 10:06
to chyba organizatorzy się chwalą bo tragedia ,ścisk w szatni, mały parkiet śliski ,zero reżimu w razie kontroli to kary by się posypały. Siedzimy cicho bo dobrze że chociaż niektórzy odważni organizują turnieje ale co do bezpieczeństwa to dużo do życzenia .
1

~Marcela

Dodano: 2021-03-22 | 22:28
Wspaniale zorganizowany turniej. Inni organizatorzy mogliby brać przykład. Reżim sanitarny zachowany, wystrój sali piękny, muzyka super, sędziowanie sprawiedliwe, nie jedna impreza Grand prix była orgsnizawana znacznie gorzej, a to był przecież turniej ogólnopolski. Dziękujemy organizatorom

Dziś jest
6 grudnia 2023

KLUB KIBICA