KOMENTARZE

Artykuł: 1 III 2020 - Koziegłowy (PTT)

powrót

15

~

Dodano: 2020-03-04 | 07:59
Niestety muszę się w pełni zgodzić z poprzednimi komentarzami. Sala kompletnie nie przygotowana do tego typu zawodów. Duszno, gorąco, pomimo pootwieranych okien. Aby wejść na widownię, trzeba przejść cały budynek. Przebieranie dzieci w szatniach oddalonych widowni bardzo. Ale szatnia organizatora tuż obok widowni. Nieładnie! Przyjezdni (którzy muszą jeszcze za to zapłacić) mają zagwarantowane warunki gorsze od organizatora. Żadnego stoiska z butami, ubraniami tanecznymi. A planowaliśmy ewenyualny zakup butów, żeby nie jechać ekstra do sklepu. Mam wrażenie, że turniej zorganizowany został aby pary ST Dobrowolscy mogły sobie nabić punktów w klasyfikacji, bo wyniki pozostawiają wiele wątpliwości.
Na plus mogę zaliczyć przemiły głos Pani prowadzącej;)
14

~

Dodano: 2020-03-03 | 16:53
*z przyczyn prozaicznych...
13

~

Dodano: 2020-03-03 | 16:50
Szanowny Panie Adamie,
Nic nie zostało pominięte "dysktetnie", tylko celowo - z przyczyn prowadzonych, szkoda mi było czasu na rozpisywanie się, jeżeli miało by to być za chwilę znowu usunięte.
I tak, jestem absolutnie za przesłaniem skanu tamtego komentarza do PTT, bo w tym drugim pominięte z braku czasu zostało jeszcze kilka ważnych kwestii.
I tak, gdyby była okazja, te pary uslyszałyby to ode mnie prosto w oczy, gdyby była ku temu okazja np.w szatni. Jednak takowej nie było....
12

~zniesmaczony rodzicu

Dodano: 2020-03-03 | 13:32
proponuję do władz PTT wysłać także skan Twojego usuniętego komentarza :)
Twój post nie był niewygodny, tylko przekraczał w dwóch miejscach kulturę wypowiedzi, a w jednym miejscu "zalatywał" pomówieniem. :(

Ciekaw jestem czy nie podobającej się tobie parze powiedziałbyś wprost epitety, które wówczas napisałeś, a teraz "dysktretnie" pominąłeś ???

Poza tym "wolność słowa" nie znaczy dowolność :)
Adam Socik
11

~

Dodano: 2020-03-03 | 10:13
Dlaczego usuwane są niewygodne komentarze? Kogo tak zabolała prawda, że posuwa się do naruszania obywatelskiego prawa do wolności słowa?
Turniej zorganizowany fatalnie. Szatnie dramat, bez jednego haka do powieszenia ubrania. Ale co organizatora obchodzi przyjezdny plebs, skoro jego pary mają osobną szatnie. Wyniki - dramat i żenada, w której biorą ponoć niezależni sędziowie. Nie do końca jednak obiektywnie skoro oceniają trenowania przez siebie pary. Ten komentarz zapiszę screen i w przypadku jego usunięcia - zgłaszam sprawę do PTT. Już dawno powinni się zainteresować tymi układzikami za nasze (rodziców) pieniądze!
10

~

Dodano: 2020-03-02 | 16:25
Lepsze ugryzienie mrówki niż od Dobrowolskich krówki

P.S. Czekałam na nie cały rok
9

~AnnA

Dodano: 2020-03-02 | 10:22
Byłam, widziałam i nie mam co narzekać, bo zdaję sobie sprawę, że moja para po półrocznej przerwie w startach nie mogła liczyć na podium. Jednak faktycznie miejsce miało dociąganie par organizatora i sędziotrenerów.
Może my rodzice, jako jeden ze sponsorów tego towarzystwa wzajemnej adoracji powinniśmy upomnieć się o to co naszym dzieciom się należy.
Domagajmy się braku możliwości oceniania swoich par przez sędziów.
A da się moi drodzy. Moja para od 4 lat bez żadnego wsparcia sędziowskiego zaszła już wysoko - przy czym wiemy z trenerami, jak niesprawiedliwie byli potraktowani niejednokrotnie przez takie modne teraz w PTT układziki.
To zarazem przykre, śmieszne i żenujące.
Ale właśnie za tą pasję i wytrwałość szanuję i podziwiam nasze dzieci. Szacunek tancerze.
Szkoda, że nie da się tego w dużej skali powiedzieć o sędziach.
8

~

Dodano: 2020-03-02 | 07:38
Bez wstydu, bez honoru, bez komentarza ...
7

~Łukasz

Dodano: 2020-03-02 | 02:50
Dziwnym jest też niezrozumiały fakt a raczej rozgardiasz informacyjny z nieczytelnym podziałem par na grupy w niektórych tylko tańcach oraz, że na listach startowych widniały zgłoszone pary których nie było...Regulamin mówi wyraźnie o obowiązku zgłoszenia obecności i konieczności odebrania nr-startowego najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem rundy a tu informacja że jedna z 2 nieobecnych par na 10min przed rozpoczęciem rundy daje znać jednemu z Sędziów telefonicznie że nie dotrze. Hmm pomijam fakt który często Organizatorzy Turniejów nagminnie łamią dopisując notorycznie pary po ostatecznym terminie zgłoszeń. (jaka logika wdrażać zapis który każdy lekceważy i zgłasza się na ostatnią chwilę?) W efekcie listy zamykane są przykładowo w środę i jest powiedzmy sumarycznie 10 par w danej kategorii. W Czwartek jest ich już 11 a w piątek 12.",następnie przyjeżdżasz na turniej w sobotę i finalnie wychodzi ich np jedynie 9... Ktoś zdecydowanie powinien uciąć bezkarne praktyki Organizatorów a pary pociągać do odpowiedzialności poprzez konsekwencje które są ujęte w regulaminie.
6

~Łukasz

Dodano: 2020-03-02 | 02:30
Niestety, co stwierdzam z żalem przyłączam się do głosów przedmówców.Byliśmy pierwszy raz i raczej nie zawitamy ponownie na turnieje tegoż Organizatora.Obiektywnie na plus należy zaliczyć wygodną lokalizację ulokowaną blisko trasy bez konieczności przedzierania się w korkach przez miasto oraz całkiem przestronną lustrzaną szatnię zawodników.Łazienki to już dramat-brak zamka, papieru, mydła i wody w krainie. Niestety na hali panował ukrop i zaduch niczym w blaszanym piekarniku-zero cyrkulacji powietrza i dostępu do tlenu..było sporo drzwi i okien w korytarzach ale żadne nie uchylone. Dziwnym conajmniej jest również fak
5

~Aga

Dodano: 2020-03-01 | 22:15
Niektóre zapisane pary zniknęły z listy startowej... A ten kto miał wygrać i zgarnąć nagrodę finansową w B klasie
4

~Ewa

Dodano: 2020-03-01 | 22:11
Tradycji stało się zadość!
3

~

Dodano: 2020-03-01 | 22:08
Jaczegoś tu nie rozumiem. O co chodzi z 16 B ????? Ustawka ???
2

~

Dodano: 2020-03-01 | 22:05
Gratulacje dla trenerów organizatora. Niesamowity progres. To się wcześniej nie zdarzało
1

~

Dodano: 2020-03-01 | 22:02
Cudowna informacja. Pary od Dobrowolskiego znów są najlepsze .... przypadek ???? Nie sądzę

Dziś jest
30 listopada 2023

KLUB KIBICA