TANIEC TOWARZYSKI

WDC AL Polish Cup Mierzyn

Turniej w Mierzynie

Dodano: 2019-03-21 | 04:43:30


30 marca, w Mierzynie/Szczecin, odbędzie się pierwszy w Polsce, w bieżącym roku, turniej z serii WDC AL Polish Cup.


Wygląda na to, że wydarzenie taneczne - WDC AL Polish Cup w Mierzynie, na trwałe wpisało się w doroczny kalendarz turniejów WDC w Polsce, a zważywszy, że bieżąca - czwarta edycja odbędzie się na dwóch parkietach świadczy o rozwoju tego turnieju.

Organizatorami wydarzenia jest Gmina Dobra ? Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, szczeciński Klub Tańca Towarzyskiego DANCECLUB oraz Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, w której turniej odbędzie się.

Dla polskich par WDC AL Polish Cup jest jednym z turniejów, za udział w którym pary zdobywają klasyfikację do udziału w Mistrzostwach Polski PTT. W trakcie gali wieczornej do tańca akompaniował będzie - jak w latach ubiegłych - zespół muzyczny, który od dłuższego czasu pracuje nad muzycznym repertuarem.

Listy startowe otwarte są do 25 marca. Pary, które dotąd nie zarejestrowały się do udziału w tym turnieju, serdecznie zapraszamy na strony wydarzenia w Mierzynie i dokonanie zgłoszenia.TwistService.PL towarzyszy WDC AL Polish Cup od jego pierwszej edycji, która miała miejsce w 2016 roku. Będziemy obserwować, w przyszłą sobotę - 30 marca, zmagania par tanecznych, co zaowocuje jak w latach ubiegłych foto reportażem.

Póki co zapraszamy do przypomnienia / zobaczenia atmosfery tego wydarzenia tanecznego w poprzednich latach:

Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2019-03-30 | 10:06

Dziś jest
24 lipca 2024