PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2017 / CZERWIEC

Polish Open Championships - Karpacz 2017

POC Karpacz 2017

Dodano: 2017-05-19 | 08:29:53


Już niebawem, 10 i 11 czerwca, w Karpaczu, odbędzie się kolejna edycja Polish Open Championships - wg przepisów PTT i WDC AL.


foto: czadrow.pl
Promocja medialna:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Polish Open Championships odbędzie się w ekskluzywnym Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Ubiegłoroczne Mistrzostwa zakończyły się sukcesem organizacyjnym jak i dostarczyły wielu pozytywnych emocji, między innymi, za sprawą wspaniałej oprawy turnieju, który odbywa się w eleganckich wnętrzach największej w Hotelu sali balowej.

Organizatorzy zadbali także o komfort i relaks dla tancerzy udostępniając przestrzenne szatnie i salę relaksu z nastrojową muzyką, gdzie tancerze będą mogli odpocząć i naładować akumulatory przed kolejnym startem.

Hotel Gołębiewski Karpacz

Polish Open Championships - Karpacz 2017

Dodatkowym atutem jest oferta Hotelu Gołębiewski, który dla tancerzy proponuje 25% zniżkę na noclegi. Hotel Gołębiewski, to nie tylko możliwość noclegu, to także relaks i zabawa w hotelowym Parku Wodnym Tropicana oraz trzy restauracje z bogatym menu, które zadowoli najbardziej wymagających.

O tytuły mistrzowskie i wspaniałe nagrody rywalizacja odbywać będzie się - począwszy od kategorii dziecięcych, na seniorach kończąc - wg zasad WDC AL.

Nie pozostaje nic innego jak tylko zgłosić swój udział w Polish Open Championships - Karpacz 2017. Rejestracja par dostępna jest na stronach Mistrzostw.

Zapraszamy!

Dziś jest
25 września 2023