PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2016 / KWIECIEŃ

WDC Otwarty Puchar Polski - Mierzyn 2016

WDC Otwarty Puchar Polski

Dodano: 2016-03-03 | 07:22:14


Szczecin stał się ostatnio aktywnym ośrodkiem tańca w Polsce. Mają tu miejsce takie wydarzenia jak prestiżowy festiwal tańca street dance, zapisujący się na stałe w kalendarzu wydarzeń turniej PRO-AM w Filharmonii, czy mający się odbyć wkrótce Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski w tańcach towarzyskich.


15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Mierzyn, graniczący ze szczecińską dzielnicą Gumieńce, w gminie Dobra, będzie 2 kwietnia br. - po raz pierwszy - stolicą tańca na światowym poziomie. Klub Tańca Sportowego DANCECLUB i Wójt Gminy Dobra przy współpracy z WDC AL tworzy nowe wydarzenie w zachodniopomorskim WDC AL Polish Cup - Otwarty Puchar Polski w tańcu towarzyskim i Międzynarodowy Turniej Tańca O Puchar Wójta Gminy Dobra.

Organizatorzy robią wszystko, aby to wydarzenie  taneczne było atrakcyjne i dla tancerzy i dla publiczności. Dla par tanecznych, w głównej konkurencji Otwartego Pucharu Polski, przewidziano nagrody finansowe (łączna pula nagród wynosi - 6 600 EURO).

W panelu sędziowskim pojawią się światowe sławy tańca, m.in. Amanda Dokman, John Wood, Marion Welsh, Ksenia Kasper, Sirpa Suutari, Andrej Mosejcuk, Marek Fiksa i Marek Kosaty.

Muzykę na żywo zapewni Młodzieżowa Orkiestra Dęta Wood & Brass Band z Goleniowa, która przygotowuje repertuar specjalnie na kwietniowy WDC Puchar Polski.

Organizatorzy DANCECLUB i Wójt Gminy Dobra robią wszystko, aby kwietniowe wydarzenie taneczne w Mierzynie, stało się wizytówką regionu w Polsce i na arenie międzynarodowej.


All we need is dance ?
(Wszystko, czego potrzebujesz, to taniec ... )

Dziś jest
30 listopada 2023