KOMENTARZE

Artykuł: Pro-Am Skierniewice

powrót

5

~Pro-Am

Dodano: 2014-01-02 | 23:52
Czy może ktoś wrzucić kalendarz na 2014 z wykazem turniejów Pro-Am??? :-)

Dziękuję
4

~.i

Dodano: 2013-11-10 | 18:14
Tak gwoli ścislości . Państwo Moraczewscy nie są Parą seniorską . Z racji wieku plasują się w kategorii Dorośli II , a że takowa zawiera się w cyklu Grand Prix Polski Seniorów , więc i tam też startują , jako iż w Polsce nie jest rozgrywana osobno konkurencja Dorośli II .

Z poważaniem Leszek Kusiak - prowadzący buchalterię GPP Seniorów
3

~senior

Dodano: 2013-11-10 | 16:46
witam,

Państwo Moraczewscy startują w klasach sportowych, w hobby nie występują, więc nie widzę problemu. Tylko zawodnicy z niższą klasą mogą sobie pozwolić na rywalizację z nimi, oni są zawsze w swojej klasie. A że taniec ich jest piękny i wygląda pro....chwała im :)
Turnieje pro-am będą się rozwijać i u nas, nie ma co bić piany. Jak mogą, czemu nie startować, w końcu turniejów dla Dorosłych jest jak na lekarstwo.
Inną sprawą jest, czy Państwo Moraczewscy spróbowali swych sił w turniejach dla amatorów. Tu często klasa seniorska wychodzi czarno na białym - klasa w seniorach nie ma odzwierciedlenia w amatorach - takie moje zdanie. Inne pary nawet z wysokimi klasami w turniejach amatorskich bardzo blado wyglądają ;)
2

~Sylwia i Piotrek

Dodano: 2013-11-10 | 11:41
Nasza "Ciekawa" osobo.... po pierwsze jeśli kogoś o coś osądzasz to się przedstaw chyba, że Ci wstyd osądzać kogoś kogo tak na prawdę dobrze zapewne nie znasz..... po drugie to nie robimy nikogo w konia, żeby było to jasne....

Jeśli już jesteś tak bardzo ciekawy/a to możemy startować zarówno w turniejach typu Senior jak i Pro-Am a to z tego tylko względu, że ja (Sylwia) nie tańczyłam nigdy wcześniej turniejowego tańca towarzyskiego i tak na prawdę w tym wszystkim to ja jestem uczniem - mój mąż natomiast kiedyś tańczył turniejowo i to on jest moim "trenerem" a z tego co wiemy to przepisy "Seniorskie" nie zabraniają tańczyć byłemu tancerzowi w parze z tak zwanym "laikiem". Jeśli też chodzi na przykład o "naszą" klasę taneczną z jaką startujemy to jest to spowodowane tylko tym, że Piotrek miał bardzo wysoką klasę kiedy jeszcze tańczył i nie mogliśmy przez to zacząć tańczyć razem od najniższej klasy tanecznej (co opisane jest akurat w przepisach PTT)

Zatem jak widzisz możemy tańczyć i tu i tu - a to że jak twierdzisz "wymiatamy" jest tylko i wyłącznie spowodowane naszą ciężką pracą na treningach.

Nie rozumiemy zupełnie dlaczego nagle ktoś oskarża nas o robienie kogoś w konia.... Pierw należy się dowiedzieć czegoś więcej o ludziach żeby potem ich móc osądzać....

Pozdrawiamy
Sylwia i Piotrek M.
1

~Ciekawe

Dodano: 2013-11-10 | 09:27
Jeśli Państwo Moraczewscy startują w Pro-Am i jednocześnie w grupach seniorskich to kogoś robią w konia .Są dwa wyjścia . Skoro Pan Moraczewski w Pro-Am uważa się za PRO , czyli zawodowca , to dlaczego tańczy w seniorach jako amator ???? , albo dlaczego Pani Moraczewska tańczy w PRO-AM jako uczennica , skoro na turniejach seniorskich razem z mężem wymiata wszystkich . Coś chyba jest nie tak , albo ja się nie znam .

Dziś jest
25 lipca 2024