PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2013 / LISTOPAD

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - FM Dance Festival 2013

FM Dance Festival Wrocław 2013

Dodano: 2013-09-24 | 07:05:16


Michał Skawiński zaprasza 9 listopada br. do Wrocławia na Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w tańcu towarzyskim - FM DANCE FESTIVAL oraz show Mistrzów Świata - Michała Malitowskiego i Joanny Leunis.


Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w tańcu towarzyskim, reaktywowane w 2010 roku, były wówczas największym wydarzeniem tanecznym Wrocławia, które na trwałe wpisało się w kalendarz taneczny Wrocławia. Z roku na rok wydarzenie stoi na coraz wyższym poziomie. 9 listopada odbędzie się już 4. edycja Mistrzostw, w których na parkiecie w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego - oprócz rywalizujących o mistrzowskie trofea par - zobaczymy show w wykonaniu Mistrzów Świata - Michała Malitowskiego i Joanny Leunis.

Twarzą i organizatorem Otwartych Mistrzostw Wrocławia - FM Dance Festivalu Wrocław 2013 jest Michał Skawiński i jego Skawiński Dance Studio, który serdecznie zaprasza do pary taneczne, trenerów, miłośników tańca do udziału w tym wydarzeniu.

Michał Skawiński


Wszelkie szczegółowe informacje o Otwartych Mistrzostwach Wrocławia - FM Dance Festivalu znajdują się na stronie www.fmdancefestival.pl.

FM Dance Festival Wrocław 2013

Następnego dnia po Otwartych Mistrzostwach Wrocławia - 10 listopada zapraszamy szkolenie taneczne z Mistrzami Świata - Michałem Malitowskim i Joanną Leunis.

Dziś jest
23 września 2023