PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2012 / LISTOPAD

GAR Dance Cup - Wrocław 2012

Turniej Gar Dance Cup we Wrocławiu już niebawem

Dodano: 2012-11-09 | 09:34:03


Już tylko tydzień pozostał do 18 listopada br. gdy zabrzmią pierwsze takty muzyki tanecznej na turnieju GAR DANCE we Wrocławiu. Dziękujemy parom, które zgłosiły już swój udział i serdecznie zapraszamy tych, którzy jeszcze rejestracji nie dokonali.


PROMOCJA TURNIEJU - TWIST SERVICE


Rejestracji dokonujemy na stronie turnieju -  REJESTRACJA On-Line

Podkreślamy, że w programie wrocławskiego turnieju są konkursy GPP Dorosłych w obu stylach tanecznych. Konkursy, w których udział jest jednym z warunków kwalifikacji do Mistrzostw PTT i FTS w roku 2013. Oczywiście nie są to jedyne turnieje, jakie odbędą się w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Józefa Chełmońskiego 43 we Wrocławiu - serdecznie zapraszamy pary traktujące taniec jako rekreację oraz pary (w każdej praktycznie kategorii) stawiające na sportową rywalizację taneczną.

Podczas GAR Dance Cup nie zabraknie tańca integracyjnego, tańca na wózkach w kategorii COMBI.


W trakcie turnieju będą czynne stoiska handlowe firm SUPADANCE oraz EVENT Dance Company, która w tym czasie oferuje "koszule-body w szalonych cenach!" nawet do -50% taniej! GAR Dance Cup będzie więc znakomitą okazją do uzupełnienia "ekwipunku" tanecznego.


Planujecie zatańczyć 18 listopada. Wybierzcie GAR Dance Cup we Wrocławiu!Serdecznie zapraszamy i do miłego zobaczenia!
Organizatorzy.GAR Dance Cup - Wrocław 2012 w Internecie:

Dziś jest
25 lipca 2024