NEWSY

Puchar Mazowsza - Ad Astra 2012

Puchar Mazowsza - Ad Astra 2012

Dodano: 2012-09-07 | 19:18:53


Już za tydzień, w sobotę 15 września, w Gimnazjum nr 3 w Mińsku Mazowieckim odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Mazowsza - Ad Astra 2012.


Turniej odbędzie się w trzech blokach:

  • godz. 10 - rozpoczną pary dziecięce i Juniorzy Młodsi,
  • godz. 13 - zatańczą pary w kategoriach Juniorów Starszych i tancerze powyżej 15 lat w klasie D,
  • godz. 18 - rozpoczną rywalizację pary dorosłe w klasach C, B i A oraz Juniorzy II w klasie A.
Szczegółowy program turniejuOrganizatorzy Pucharu Mazowsza - Stowarzyszenie Społeczno Kulturalno Sportowe Ad-Astra(w skrócie Stowarzyszenie Ad-Astra) z siedzibą w Sulejówku, serdecznie zapraszają do turniejowej rywalizacji pary taneczne nie tylko z rejonu Mazowsza, ale z całej Polski.

REJESTRACJA PAR ON-LINEStowarzyszenie Ad-Astra jest Organizacją Pożytku Publicznego. Z pozyskiwanych środków wspiera młodzież uzdolnioną sportowo, w tym liczne grono tancerzy, co roku funduje stypendia sportowe, aktywnie wspiera finansowo uczestnictwo tancerzy dzieci i młodzieży w obozach sportowych i szkoleniach z instruktorami i trenerami z kraju i zagranicy.W uzupełnieniu działalności statutowej Stowarzyszenie udziela także wsparcia osobom w trudnej sytuacji życiowej poprzez działania prowadzone w formie pomocy społecznej.

Stowarzyszenie Ad-Astra jest również organizatorem Wielkiego Finału Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim - turnieju wieńczącym całoroczne zmagania tancerzy w turniejach z serii Grand Prix Polski rozgrywanych w ramach Polskiego Towarzystwa Tanecznego z siedzibą w Krakowie. Finałowy turniej odbywa się co roku w połowie grudnia. W latach 2004 ? 2008 finały GPP odbywały się w Sulejówku, zaś od 2009 roku - w Warszawie, w Hali Arena Ursynów, drugiej co do wielkości hali sportowej w Stolicy Polski.Uroczystą Galę Wieczorną Pucharu Mazowsza - Ad Astra 2012 w Mińsku Mazowieckim poprowadzi znana z telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami" Iwona Pavlović.


Bilety wstępu dostępne będą w kasie przed turniejem:

  • wstęp całodzienny - 10 zł.
  • dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny.

Data turnieju:

  • 15 września 2012

Miejsce turnieju:

Gimnazjum nr 3
ul. Siennicka 17
Mińsk MazowieckiKontakt z organizatorami:STRONA TURNIEJU - Puchar Mazowsza - Ad Astra 2012
Dziś jest
21 lipca 2024