KOMENTARZE

Artykuł: Lotto Dancing Cup 2011

powrót

5

~JK

Dodano: 2011-12-03 | 17:13
Firma VIKA akcesoria i obuwie taneczne. Będą od ok 9.30
4

~:)

Dodano: 2011-12-03 | 12:37
Chciałam zapytać, czy na turnieju będą stoiska z obuwiem tanecznym? Jeśli tak, to jakie to będą firmy, z góry dziękuję za odpowiedź.
3

~JK

Dodano: 2011-11-21 | 22:59
Dziękuję za miłe słowa ale nie porównywałbym grudniowego Turnieju do Classic Party. To dwie różne imprezy z całkowicie różnym budżetem :)))
Cóż. Grudniowy Turniej jest raczej zwykłym turniejem punktowym bez Międzynarodowych Sędziów i Pokazów Mistrzów Świata co nie oznacza że przygotujemy się do niego mniej starannie.
Co do atrakcji dla publiczności.... Mam nieco odmienne zdanie co do zabawiania widzów. Nie każdy ma ochotę brać udział w "zabawie na 3-4". Osobiście wolę oglądać każdy Turniej jak widowisko z parami w roli głównej z delikatnym nie narzucającym się prowadzeniem.
Marzę tylko o delikatnej muzyce w przerwach turnieju podczas których publiczność tańczy na parkiecie ale do tego w naszym kraju chyba jeszcze daleko.
Turniej grudniowy tak jak w zeszłym roku poprowadzi Agnieszka Krupa (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa - od 19 lat mówi do mnie mężu) :))
Tak czy inaczej zapraszam i myślę że wspólnie zrobimy atmosferę godną Turnieju Tańca.
Informacje o biletach na stronie turnieju.
2

~Kamila

Dodano: 2011-11-20 | 04:04
Witam !
Miałam okazję być na czerwcowym turnieju organizowanym przez Państwa . Ogólnie bardzo mi sie podobało , chociaż sala mogłaby być większa ( oczywiscie to nie Państwa wina , że nieco nawaliły władze Wilanowa ) , ze strony organizacyjnej super . Jedyne czego mi zabrakło , to mogła by być neico większa część artystyczna ( pokaz tej mistrzoskiej par był świetny , ale mozna by dać coś jeszcze , np. jakieś inne pary z klubu - moze dziecice , a moze jakieś dorosłe hobby ) . Poza tym mozna by bardziej zaktywizowac publiczonosc ( widziałam , że prowadzacy robili , co mogli, ale może by tak jakiś wspólny taniec widzów , nie musi to być nic wielkiego , jakieś proste tańce z typu " taniec integracyjny" , moze jakaś zorba , a może być nawet coś , co nazywane jest tańcem terapeutycznym - gdzie nei licza sie kroki , każdy rusza sie jak potrafi w rytm muzyki , a liczy się dobra zabawa ) . Własnie dobrej zabawy widzów trochę mi brakowało ( troszke za sztywno moim zdaniem, nalezy bardziej rozruszać i roztańczyć publiczność ) .
To tyle, jeśli chodzi o uwagi .
A koniec dwa pytania :
1. Gdzie mozna znaleźć informację o biletach na ten turniej ? ( moze jest jaakś specjalna strona ,a moze tutaj ktoś z organziatorów poda , jakie są ceny i gdzie kupujemy bilety , tak jak w czerwcu przed turneijem , czy może trzeba rezerwować wcześniej )?
2. Czy turneij będzie prowadzić ta sama para co w czerwcu ( pan Janusz i pani Iwona ) , czy może bęą jacyś inni prowadzący ?
1

~JK

Dodano: 2011-11-18 | 23:31
Witam wszystkich Tancerzy Kibiców i Sympatyków Tańca.
Jak w ubiegłym roku tak i teraz przygotowaliśmy dla Was fajną imprezkę.
Czekam na Wasze opinie oczekiwania i życzenia. W miarę możliwości postaram się je zrealizować.
Jak zwykle dla Was
Jacek Krupa

Dziś jest
25 września 2023