NEWSY

Mistrzostwa Polski FTS Standard - Sierpc 2020

Mistrzostwa Polski FTS - Sierpc 2020

Dodano: 2020-11-28 | 20:15:13


Sierpc, i tamtejsza Sieć Szkół Tańca Art Dance Adriana Kowalskiego, są gospodarzami Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych, które odbędą się za tydzień, 5 i 6 grudnia 2020 r.


Patronat medialny:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Przez dwa dni pary taneczne zrzeszone w Federacji Tańca Sportowego będą rywalizować o tytuły Mistrzów Polski przede wszystkim w tańcach standardowych, ale również w tańcach latynoamerykańskich - pary klasy "B" oraz w obu stylach pary zawodowe (Professional Division). Mistrzostwa odbędą się pod wspólną nazwą sponsora tytularnego Mistrzostw - Majster Cup Sierpc 2020.

Na listach startowych w każdej konkurencji wiekowej zgłoszonych jest po kilkadziesiąt par. Najwięcej - młodzieży (52. pary), zaś par dorosłych zdecydowanie mniej - 32. Licznie o tytuł Mistrzów Polski rywalizować będą także Seniorzy: Senior II - 12. par, Senior III - 9. par.

Aktualizacja: 01.12.2020 godz. 23:20

Znamy skład sędziowski Mistrzostw:

Sędzia główny – Alicja Majewska
  1. Arkadiusz Sosnowski – związek pomorski
  2. Piotr Zamorski - związek dolnośląski
  3. Antoni Grycmacher – związek zachodniopomorski
  4. Wladimir Smirnow – związek mazowiecki
  5. Violeta Yaneva (Bułgaria)
  6. Gioia Cerasoli (Włochy)
  7. Jeffrey van Meerkerk (Holandia)
  8. Roman Mayer (Austria)
  9. Dalia Vaiknoriene (Litwa)
  10. Tassilo Lax (Niemcy)

Adrian Kowalski

Adrian Kowalski
foto: Adam Socik

Adrian Kowalski - organizator przyszłotygodniowych Mistrzostw Polski ma doświadczenie w organizacji turniejów mistrzowskich. W ub. roku, w marcu, zrealizował Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich. TwistService.PL miał okazję obserwować wówczas Mistrzostwa, z których opublikowaliśmy trzy foto reportaże: Mistrzostwa Polski FTS Latin - Sierpc 2019

Dziś jest
25 września 2023