PRO-AM ARCHIWM / WYBIERZ / ROK 2017

FUTURE 2017 Szczecin

Future 2017 - Szczecin

Dodano: 2017-01-31 | 07:01:44


18 lutego, po raz trzeci w Filharmonii w Szczecinie, odbędzie się Turniej Tańca Towarzyskiego Pro-Am ?FUTURE?.FUTURE, to taneczne wydarzenie, które jest połączeniem turnieju tańca towarzyskiego w systemie PRO-AM z koktajl party w niepowtarzalnej atmosferze Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. To wieczór pełen atrakcji, z mistrzowskimi pokazami tańca oraz general dancing, podczas którego także publiczność może spróbować swoich sił na parkiecie.

Turniej FUTURE był pierwszym, i wciąż jest jedynym turniejem tańca towarzyskiego w systemie Pro-Am, w Szczecinie.

Czym jest Pro- Am? To inicjatywa, która rozwija się z niezwykłą dynamiką na świecie i coraz prężniej także w naszym kraju. Amatorzy tańca towarzyskiego (w skrócie AM) ćwiczą w ramach zajęć indywidualnych z profesjonalistami (w skrócie PRO), by móc zaprezentować nabyte umiejętności podczas pokazów i turniejów tanecznych. Bez wątpienia do spopularyzowania tej idei przyczynił się telewizyjny program Taniec z Gwiazdami, oparty na tej samej zasadzie ? znana medialnie osoba wspólnie z zawodowym tancerzem przygotowują program taneczny i konkurują z innymi parami. Dzięki Pro-Am możliwość pracy z profesjonalnymi tancerzami otworzyła się dla wszystkich amatorów tańca towarzyskiego.
Organizatorami FUTURE 2017 są:

Paweł Świtalski - zawodowy tancerz najwyższej, międzynarodowej, klasy tanecznej "S". Zawodowy Mistrz Włoch w tańcach standardowych, Zawodowy Mistrz Włoch w Showdance, finalista Rising Stars największego i najbardziej prestiżowego turnieju tańca na świecie Blackpool Dance Festival, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski oraz zdobywca 7. miejsca Mistrzostw Świata w Showdance. Trener par sportowych, instruktor Pro-Am.

Stowarzyszenie Wspierające Kulturę Tańca.

Sieć Szkół Tańca DANSINN z Hongkongu należąca do Michała Malitowskiego ? ośmiokrotnego zwycięzcy, w parze z Joanną Leunis, Open British Championships w Blackpool w tańcach latynoamerykańskich, który jest również jurorem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami?.


Gospodarzami wydarzenia będą Iwona Pavlović - osobowość taneczna i telewizyjna, także jurorka programu ?Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami? oraz Marcin Jarczyński - konferansjer, dobrze znany w środowisku kulturalnym Szczecina.


W pokazach tańców latynoamerykańskich zaprezentuje się zawodowa para taneczna Marek Fiksa i Kinga Jurecka-Fiksa.


Rezerwacja biletów za pośrednictwem strony www.pro-am.szczecin.pl


Twist Service jest z FUTURE od pierwszej edycji:
będziemy również w tym roku - 18 lutego ... :)

Dziś jest
21 maja 2024