PRO-AM ARCHIWM / WYBIERZ / ROK 2015

FUTRUE: Pro-Am w Szczecinie 2015

Taniec w Filharmonii

Dodano: 2015-02-25 | 00:50:33


W sobotę, 21 lutego 2015 roku, taniec w systemie Pro-Am zawitał nad Odrę, w nietypowe dla tańca miejsce - do szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.


FUTURE - Pro-Am w Szczecinie
foto: Adam Socik / TwistService.pl

Parkiet rozłożono w holu Filharmonii, którego naturalny urok pozwolił stworzyć klimat i atmosferę tanecznego wydarzenia, niemożliwego do osiągnięcia, chociażby, w salach sportowo-gimnastycznych.

Filharmonia Szczecińskapo lewej: Marcin Knaś i Paweł Świtalski - foto: Oskar Błaszkowski
po prawej: Paweł Świtalski i Piotr Lewandowski - foto: Adam Socik / TwistService.pl

FUTURE - turniej tańca PRO-AM - Szczecin 2015, to "dzieło" Pawła Świtalskiego i Marcina Knasia - szczecinian, którzy wespół z Piotrem Lewandowskim - Prezesem Polskiego Stowarzyszenia PRO-AM namówili do wydatnej współpracy światową markę systemu PRO-AM Szkołę Tańca DANSINN z Hongkongu, której współwłaścicielem jest Michał Malitowski - znany szerszej publiczności jako juror telewizyjnego programu "Taniec z Gwiazdami", Mistrz Świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich.

Future: Pro-Am w Szczecinie 2015


Organizatorzy zadbali o promocję turnieju PRO-AM w miejscowych kręgach biznesowych i kulturalnych, a także wśród włodarzy Szczecina. Z zaproszenia skorzystał, między innymi, Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

FURURE Pro-Am Szczecin 2015


Poza turniejowymi zmaganiami par, w programie FUTURE - turniej PRO-AM były pokazy tańców w wykonaniu Marcina Kleista i Julii Bień - wicemistrzów świata młodzieży w tańcach standardowych oraz Dominiki Kujawa i Andrzeja Szeląga - wicemistrzów świata i mistrzów Polski w tańcach karaibskich.

W przerwie między rundami turnieju odbył się pokaz mody, w którym największe wrażenie na niżej podpisanym, zrobiła modelka w kapeluszu, którego trudno było nie zauważyć. :)

W barze, jak przystało na taneczne wydarzenie, serwowano smakołyki wg receptury "Tańca na trawie".
FUTURE - Turniej Pro-Am Szczecin 2015


Przemek Modrzyński i ...


FUTURE - Turniej Pro-Am Szczecin 2015

Gościem FUTURE - turniej Pro-Am Szczecin 2015 była Pani Anna Malitowska - przedstawiciel Szkoły Tańca DANSINN z Hongkongu.

Anna Malitowska i Adam Socik

Adam Socik i Anna Malitowska
foto: Konrad Socik / TwistService.pl

Adam Socik

Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2015-03-04 | 12:44

Dziś jest
9 grudnia 2023