PRO-AM ARCHIWM / WYBIERZ / ROK 2016

Turniej Tańca Towarzyskiego Pro-Am FUTURE 2016 - Szczecin

PRO-AM w Filharmonii

Dodano: 2016-02-13 | 00:15:26


Już niebawem, w sobotę 20 lutego, w szczecińskiej Filharmonii, po raz drugi, odbędzie się Turniej Tańca Towarzyskiego Pro-Am "FUTURE 2016".


15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

W klimatycznej i niepowtarzalnej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, turniej FUTURE 2016 - tak jak w pierwszej edycji, przyjmie charakter cocktail party przy kieliszku szampana z poczęstunkiem typu Finger Food. Tym razem, na parkiecie oprócz par Pro-Am z Polski, rywalizować będą także tancerze z całej Europy.

Nie zabraknie mistrzowskich pokazów tańca - mistrzów świata i Europy (federacji WDC) w kategorii młodzieżowej w tańcach standardowych Marcina Kleista i Julii Bień, a także wielokrotnych Mistrzów Polski w Boogie Woogie i zarazem ambasadorów polskiego Boogie Woogie na świecie - Agnieszki i Grzegorza Cherubińskich, którzy od lat są w światowej czołówce, a którym Twist Service towarzyszy w ich "wędrówce" przez parkiety Europy i świata (BOOGIE WOOGIE & ROCK'N'ROLL).Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy | Marcin Kleist i Julia Bień
foto:
Karol Dąbrowski | Adam Socik - TwistService.pl

Na tym nie koniec atrakcji wieczoru. Odbędą się pokazy mody młodej szczecińskiej projektantki Dominiki Kujawy - również tancerki, wicemistrzyni świata w tańcach karaibskich. Natomiast znana i ceniona jubiler Barbara Kleist zaprezentuje biżuterię, wzornictwem, nawiązującą do wyjątkowych miejsc Szczecina.

Turniej podzielony jest na dwa bloki. Pierwszy rozpocznie się o godz. 14, kategorią Single Dance, zaś o godz. 19 rozpocznie się gala wieczorna, podczas której zaprezentują się tancerze PRO-AM w pozostałych kategoriach. W przerwach między rundami goście turnieju będą mieli okazję obejrzeć zaplanowane dodatkowe atrakcje wydarzenia.

W programie turnieju FUTURE 2016 przewidziano także uhonorowanie, wyróżnienie szczecińskich nestorów, "kombatantów" tańca, którzy przyczynili się do zapoczątkowania i rozwoju tańca towarzyskiego w Szczecinie.

Gospodarzem Galii Wieczornej będzie Iwona Pavlović - osobowość telewizyjna, była tancerka, szerokiej publiczności znana jako juror tanecznego programu "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami".

Partnerem głównym wydarzenia jest szkoła tańca Dansinn by Malitowski - Michała Malitowskiego, mistrza świata w tańcach latynoamerykańskich, ośmiokrotnego zwycięzcę najbardziej prestiżowego turnieju świata - Open British Championships.Paweł ŚwitalskiOrganizatorem turnieju FUTURE jest Paweł Świtalski wraz ze Stowarzyszeniem FAN DANCE z Gorzowa Wlkp. i głównym partnerem Dansinn by Malitowski.

Paweł Świtalski - zawodowy tancerz. Mistrz Włoch zawodowców w tańcach standardowych i w Showdance. Finalista, w kategorii Rising Stars, największego i najbardziej prestiżowego turnieju tańca na świecie Blackpool Dance Festival. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski oraz zdobywca 7. miejsca na Mistrzostwach Świata w Showdance. Trener par sportowych, instruktor Pro-Am.
Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2016-02-21 | 15:10

Dziś jest
28 listopada 2023