POLONIA TANECZNA / 2013 / WYDARZENIA 2013

Penang - Malezja

Tylko Taniec i turniej w Malezji

Dodano: 2013-11-24 | 17:40:36


Co ma wspólnego polsatowski Got to Dance (Tylko taniec) z turniejem w dalekiej Azji? Wspólnym mianownikiem obu wydarzeń jest Michał Malitowski. W Tylko Taniec - juror, w Penang Interntional - tancerz światowej klasy.


20. - jubileuszowy turniej - Penang International, odbył się na malezyjskiej wyspie Penang, w sobotę 23 listopada 2013. Ranga tego tanecznego wydarzenia jest znacząca, gdyż Michał Malitowski "zdecydował się" zatańczyć - i wygrać - ten turniej, kosztem wielkiego finału 4. edycji Tylko Taniec, który miał miejsce w piątkowy wieczór, 22 listopada, i zakończył się zwycięstwem Michała "Kaczorex" Kaczorowskiego.

Michał Malitowski i Joanna Leunis zatańczyli w konkursie zawodowców Latin. Natomiast w turnieju zawodowców standard - zwyciężyli reprezentujący USA - Arunas Bizokas & Katusha Demidova.

WDC Amatorzy Standard - zwycięzcy!

Na parkiecie Bayview Beach Resort zatańczyła także, reprezentująca Polskę para standardowa - Andrzej Sadecki i Kaina Nawrot, która wygrał turniej WDC AL World Trophy Standard. Andrzej z Kariną pozostawili za sobą na drugim i trzecim miejscu pary:
  • Paul Lorenz & Ekaterina Leonova - Niemcy
  • Diego Arias Prado &  Ekaterina Ermolin - Rosja

WDC Amatorzy Latin

 
W konkurencji WDC AL Latin na podium stanęli:
  1. Troels Bager & Ina Jeliazkova - Dania
  2. Mirco Risi & Maria Ermachkova - Włochy
  3. Morten Löwe & Roselina Doneva - Dania