POLONIA TANECZNA / 2012 / WYDARZENIA 2012

Seweryn i Kirstie

Seweryn i Kirstie - Dancing with the Stars

Dodano: 2012-09-27 | 11:19:02


W poniedziałek, 24 września 2012 r., w amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC rozpoczęła się 15. edycja programu "Dancing With The Stars" (Taniec z Gwiazdami). Program ten, po raz drugi, ma polskie akcenty.


foto: Seweryn Szapiaczan i Kirstie Alley

Jedna z najpopularniejszych gwiazd Hollywood - Kirstie Alley , po raz drugi zaprosiła naszego rodaka Seweryna Szapiaczana, do przygotowania jej - tym razem - do 15. edycji programu rozrywkowego DANCING WITH THE STARS - ALL STARS (Taniec z Gwiazdami),  do udziału w którym amerykańska telewizja ABC, zaprosiła 13. gwiazd - zwycięzców lub finalistów poprzednich edycji Tańca z Gwiazdami.

I tak przez dziesięć letnich tygodni, od 22 czerwca 2012 r., Seweryn podróżował z Kirstie - ucząc ją tańca - od stanu Maine - położonego nad Atlantykiem, na północy wschodniego wybrzeża USA, przez Florydę, do południowej Kalifornii, gdzie w domu Kirstie w Los Angeles spędzili ostatnie dwa tygodnie sierpnia - intensywnie trenując po trzy godziny dziennie.

Kirstie i jej partner Max Chmerkovskiy poprosili także Seweryna o przygotowanie choreografii do czterech tańców: Cha Cha Cha, Jive'a, Quick Stepa i Rumby. Kirstie i Max rozpoczęli wspólne treningi w pierwszych dniach września, a w poniedziałek 24 września rozpoczęli udział w rywalizacji, która tym razem do łatwych należeć nie będzie, gdyż wśród konkurentów są najlepsi uczestnicy z poprzednich 14. edycji programu Taniec z Gwiazdami w Ameryce.

Gratulujemy Sewerynowi Szapiaczan i życzymy rozwoju jego szkoły tańca w Ameryce, zaś jego uczennicy - Kirstie Alley - zwycięstwa w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami!
foto: prywatne archiwum
Seweryna Szapiaczana

Uczestnicy 15. edycji Tańca z Gwiazdami amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC

(pierwszy człon pary to gwiazda, drugi - tancerz):

 1. Apolo Anton Ohno & Karina Smirnoff
 2. Bristol Palin & Mark Ballas
 3. Drew Lachey & Anna Trebunskaya
 4. Emmitt Smith & Cheryl Burke
 5. Gilles Marini & Peta Murgatroyd
 6. Helio Castroneves & Chelsie Hightower
 7. Joey Fatone & Kym Johnson
 8. Kelly Monaco & Valentin Chmerkovskiy
 9. Kirstie Alley & Maksim Chmerkovskiy
 10. Melissa Rycroft & Tony Dovolani
 11. Pamela Anderson & Tristan MacManus
 12. Sabrina Bryan & Louis van Amstel
 13. Shawn Johnson & Derek Hough

Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2012-10-01 | 11:02