TANIEC TOWARZYSKI

Michał Danilczuk i Jowita Przystał

Para polskich tancerzy podbiła serca Brytyjczyków

Dodano: 2020-02-23 | 14:57:50


Od kilku tygodni występy polskiej pary tancerzy w programie "The Greatest Dancer" w sobotnim wydaniu BBC ONE wywołują zachwyt publiczności. Program ten ma największą oglądalność w telewizji notowaną w ciągu ostatniego roku.


Michał Danilczuk i Jowita Przystał
foto: BritishPoles.uk

Może nie wszyscy interesują się tańcem i mają inne pasje. Trzeba jednak przyznać, że polskiej parze Jowicie Przystał i Michałowi Danilczukowi udało się wywołać emocje u większości widzów i dotrzeć do serc nawet tych najbardziej zatwardziałych. Bo nawet jeśli samemu nie lubi się tańczyć, to patrzenie jak wspaniale robią to Polacy daje ogromną radość i wywołuje najzwyklejszy na świecie zachwyt.

Michał i Jowita zaprosili nas na występ "The Greatest Dancer" w zeszłym tygodniu. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej o tej uroczej parze, to przeczytajcie nasz wywiad. Konkurs odbywa się co tydzień w sobotę wieczorem w studiu LH2 na Concord Road w zachodnim Londynie, w pobliżu stacji Park Royal. Studio zostało wybudowane z myślą o muzykach ? na próby i przesłuchania. Z czasem zaczęto w nim organizować popularne programy telewizyjne. Jest olbrzymie, przestronne, znakomicie wyposażone. Może się w nich pomieścić około 2 tysięcy widzów.

Czytajcie cały artykuł na BritishPoles.uk

Poniżej trzy ostatnie występy Michała i Jowity: