TANIEC TOWARZYSKI

Koniec epoki TwistService.PL

Dodano: 2024-06-09 | 16:33:57


Po 23 latach działalności kończę swoją "przygodę" z portalem TwistService.PL - jedynym w Polsce traktującym o tańcu towarzyskim.Taniec towarzyski towarzyszył mi przez ponad 48 lat, zaś redagowanie portalu TwistService.PL - trwało ponad 22 lata. Niestety, nic nie trwa wiecznie i właśnie nastał koniec epoki TwistService.PL.

Redagowanie i śledzenie lokalnych i światowych sukcesów polskich par tanecznych było moją pasją, ale pasją - będąc już na emeryturze - nie jestem w stanie pokryć m.in. znacznych kosztów utrzymania portalu, stąd decyzja o zakończeniu działalności.

Bardzo serdecznie dziękuję za współpracę - szczególnie - Danielowi Nguyen - tancerzowi, programiście, pasjonatowi tańca, właścicielowi Serwisu Tanecznego - taniec.info, dzięki któremu portal przez wszystkie lata istnienia bez problemów wyświetlał się w przestrzeni Internetu.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali portal redakcyjnie, dzielili się newsami ze świata tańca, pisali artykuły. Fotografom, którzy dzielili się swoimi tanecznymi fotografiami. Skrutinerom, którzy przed wielu laty, w czasie rzeczywistym, dostarczali do publikacji wyniki z turniejów tańca. Organizatorom wydarzeń tanecznych, turniejów dużych i małych, którzy zaufali TwistService.PL i za pośrednictwem naszego portalu promowali swoje wydarzenia.

Dziękuję czytelnikom portalu, dla których codziennie śledziłem Internet w poszukiwaniu tematów do publikacji.

Z sentymentem będę wspominał te 23 lata istnienia i redagowania TwistService.PL.

Pozdrawiam wszystkich tancerzy i życzę nastania kolejnej - medialnej - "epoki" zachowującej od zapomnienia sukcesy polskich par tanecznych i piękno tańca towarzyskiego.

Adam SocikP.S. Serwer jest opłacony do grudnia 2024 roku i do tego czasu TwistService.PL będzie dostępny.

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA